Jump to content

LF Help Asap


Dzere

Recommended Posts

Trade sam account medjutim taj lik nece da mi kaze njegove podatke vec 2 meseca tako da hocu da ga retrieve,ali je on promenio email i pass pa ne mogu da se ulogujem,,pokusao sam preko change mail-a i treba njegov email koji znam ali ne znam kako da ukucam to slovo evo link http://www.facebook.com/string_image.php?c...&highlight= to SS spojeno na kraju... Help please Hvala Unapred! Ili ako postoji neki drugi nacin pls recite Imam sve podatke ofc...osim skenirane licne karte al` np na caleta sam register on zna samo pass

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

Ako si napisao Blizzu da je scammer i da si mu dao acc, ocekuj ban u spurotnom trebace im izmedju nedelju i dve. Bar im je toliko jednom trebalo kada su odgovarali meni.

Inace to mozes da ispravis tako sto ces popuniti formu na Blizzovoj stranici u kojoj unosis CD key WoWa (ne TBCa ili WotLKa, vec originala), time sto uneses ispravan CD key za tvoj account name mozes da promenis mail na koji je taj acc registrovan. Zatim,kontas i sam, samo promenis pass i on vise i da hoce ne moze da se logne.

Jedino posto vidim da ti je obrisao i gear, iako star 2 meseca kako kazes, ako ti ista znaci moze Blizz da ti vrati ali jedino ako znas datum kada je obrisan i tacan naziv itema.

/Cheers

Link to comment
Share on other sites

U webformi unosis e-mail sa kojim si registrovao account.. Mozes i da ih pozovao i objasnio..

Ako si im poslao sve podatke (cd key, sq/sa stari email) onda ocekuj odgovor za 2 nedelje. Acc ce ti vratiti, i profesije mogu da ti vrate samo im objasni da ti je acc hackovan i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...