Jump to content

Serie A


Litt

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebi ga, od Srbije ne dobija milione :D

i Mohamed je car!

sigurno jedan od najboljih DM-ova, eeeeeee moj pool-e glupi :))

kako je odigrao protiv Barse onu prvu u gostima, ijaoj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

benitezu glupi mislis? kako je covek kadar da upropasti tim, sad se smejem kad gledam inter

hehehe,dobro je sto vi kidate ove sezone

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno, benitez je debil tezak..i u interu forsira neke bizarne ideje..

npr. daje liku da debituje za inter, nekom beku i to bas na utakmici protiv lacija..gde neki junior mora da cuva zarate kida..naravno, mali je razvaljen..

menjao je sustinsku koncepciju igre koja je od intera stvorila sampionski tim..a nije da igra neznamkojuzajebanu ligu nego jebenu seriju koja je jedino bolja od francuske od liga petice..mislim kad je cak i krasic tu neka faca, sve mi je jasno..cak me onaj biabiany dosta podseca na krasica, igra ponekad desno krilo za inter..grune loptu u desno i trci iz sve snage..i dribla napamet sa centarsutem kao milivoje..jedino sto je krasic malo iskusniji pa deluje bolje..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Steta sto je ove godine Seria A slabo pracena. Cini mi se da se polako vraca gde joj je i mesto. Od 2005 je prakticno pocela da tone i da primat preuzima premier liga. Evo nekoliko dosasdasnjih hajlajtova:

1. Inter vise nije neprikosnoven

2. Lacio i Roma se polako vracaju na stare staze, Lacio je prvih desetak kola igrao odlicno i bio prvi a Roma bila u ispadanju, sad su 3ci i 5ti

3. "osrednji" timovi poput Palerma, Udinezea i Napolija mogu da dobiju svakoga, inace Napoli je glavni konkurent Milanu za skudeto

4. Udineze u poslednjih 5 utakmica preslisao i Inter i Juve, sa Milanom 4-4, Sancez je pravo osvezenje

5. Fiorentina ko Fiorentina, nikad nisi na cisto sa njom

6. Juve sa Krasicem bas deluje gotivno, Napoli sa Hamsikom Lavecijem i Kavanijem (Koji je to ubica) je bas mocan, Hernanes i Zarate (vrlo cudan igrac) su okosnice Lacija, a Pastore i Mikoli predvode Palermo

7. Ibrahimovic pokazuje jednu zavidnu klasu, Kasano se lepo uklopio, a Milan po obicaju dovodi matorce - poslednje pojacanje Legrotalje 34 godine

8. Pazini se vec isplatio Interu , na debiju pri rezultatu 0-2 usao u 46 minutu i dao 2 gola i nad njim je napravljen penal

9. Vucina ne dobija priliku kakvu zasluzuje u Romi, a dao im je skoro sve vaznije golove

10. Di Natale je pravi sef, nadam se da ce opet da bude prvi strelac lige

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...