Jump to content

Pomoc :)


Synd

Recommended Posts

Imam:

sve licne podatke (ime prezime adresa telefon, bez licne/pasosa)

secret question, secret answer

account name

stari e-mail (nevazeci jer je bio .co.YU u to vreme, no svejedno iovako ionako nemam pristup tome xD )

e sad, ovo je acc lika koji je attemptovo scam na meni tokom trade-a (naravno phailovao jer je izricito trazio da ja prvi promenim e-mail na svom acc dok on naravno ne moze jer mu nije tu cale itd, pa onda otvara mail od blizza i kaze da vidi praznu stranu mislim roflmao) pre godinu i po, pa je vreme za elegantni payback, sad kad je sigurno kupio wotlk, da se to lepo konfiskuje i oshteti do maksimuma :)

kad sam ovo prvi put pokusao, sve sam uverljivo napisao, izgubljen pass, drzava ukinula .YU domen, ne mogu retrieve zbog toga, sve sam im podatke pljunuo (da, i dalje imam screenshotove da sam ulogovan na account page-u), rekoh i da sam minor (vlasnik naloga i jeste) ali ovi se nisu primili i trazili su mi pasos/licnu mene ili mog staratelja -_-

sad sam cuo da blizz ima malo "laksu politiku" oko toga, pa vas molim za konkretan savet kako da ovo konacno odradim :)

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

koja blasfemija? decko je failovani attempt scammera koji je pokusao X ljudi da zajebe i nijednog nije uspeo da odradi...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

a, gde su sad oni silni osvetoljubivi scam-o-hateri? :) nema nista a? lock topic, koga zanima nek me cima na PM lol

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

soz ne zelim da pomazem u blasfemiji :p

Blasphemy is the use of reference to one or more gods in a manner considered objectionable by a religious authority

i onda posle kenja po forumu da se pravimo prepametni ;)

za nekog ko ovako pishe, svako je prepametan [:D]

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

e da, moze i report da je prodavao, imam sve podatke (on mi dao) pa da mu bloknu sve to fino XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

A ko je taj lick da znamo posto cesto trade-ujem acc?

Ja bih ti predlozio da:

1. Napises post na wow-europe forum kako si prestao da igras (kad god da tradovao) zbog skole/vojske/posla bla bla. I objasnis da si se sad vratio zbog expanzije i da oces da igras opet. Reci im lepo da imas cdkey, info, historiju charactera itd.

2. Na tom istom postu pitas da li moze neki BLUE/GM da ti javi dali je moguce vratiti taj acc posto si ime napisao pogresno. Npr ime ti je Alex Spasis (das im tvoje pravo ime il necije ime za koju imas licnu kartu) a da si na acc samo napisao bezveze posto si tada bio mali i nisi razumeo da je to bitno.

3. Das nekom siromasnom liku 200 dinara i molis se Bogu da ti vrati acc.

Ja sam tako vratio acc od kojeg nisam imao nijedan info sem historije charactera i stare gamecard kodeve. Samo meni je acc bio hackovan od strane kineza.

Link to comment
Share on other sites

A ko je taj lick da znamo posto cesto trade-ujem acc?

Ja bih ti predlozio da:

1. Napises post na wow-europe forum kako si prestao da igras (kad god da tradovao) zbog skole/vojske/posla bla bla. I objasnis da si se sad vratio zbog expanzije i da oces da igras opet. Reci im lepo da imas cdkey, info, historiju charactera itd.

2. Na tom istom postu pitas da li moze neki BLUE/GM da ti javi dali je moguce vratiti taj acc posto si ime napisao pogresno. Npr ime ti je Alex Spasis (das im tvoje pravo ime il necije ime za koju imas licnu kartu) a da si na acc samo napisao bezveze posto si tada bio mali i nisi razumeo da je to bitno.

3. Das nekom siromasnom liku 200 dinara i molis se Bogu da ti vrati acc.

Ja sam tako vratio acc od kojeg nisam imao nijedan info sem historije charactera i stare gamecard kodeve. Samo meni je acc bio hackovan od strane kineza.

ma bre to je lik 93 godiste, mislim ne zna ni da laze koliko je retardiran...

1. kako na wow-europe forum kad nemam sa cim da se logujem, jedino da im pisem mail sto ce i biti pricha

2. olol dobra fora, worth a shot

3. daj neki dinar da te ne bije maler.

4. ne verujem u boga XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ma bre to je lik 93 godiste, mislim ne zna ni da laze koliko je retardiran...

1. kako na wow-europe forum kad nemam sa cim da se logujem, jedino da im pisem mail sto ce i biti pricha

2. olol dobra fora, worth a shot

3. daj neki dinar da te ne bije maler.

4. ne verujem u boga XD

Pa nadji nekog druga ko ima account pa postuj sa njegovim charom na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...