Jump to content

Problem sa starim accountom


ChemerBoy

Recommended Posts

Imam wow acc koji je neaktivan vec jedno godinu dana ili jace.

I sad pre neki dan uzeo da napravim battlenet acc. i da mergujem wow acc s njim da bih se prijavio za SC2 betu, kad ono tuki.

Prijavljuje mi invalid login, probao sam password recoverijem, bezuspesno, jer mi ni je dan mail acc ne prepoznaje.

Onda sam otisao na opciju da sam promenio mail, gde mi samo trazi ime acc-a da unesem, i opet ne pronalazi acc. ...

U chemer je problem?

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

mozda ti je haknut acc, shto se tiche armorya ako si dovoljno dugo ne aktivan moze da nestane lik pri nekom refreshu, armory je i dalje beta :D i ne radi bash najbolje i uvek ;) ali sve u svemu ne ochajavaj x)

ako je tvoj acc i i dalje posedujesh kutijicu zlata vrednu kao i neki tvoj validan dokument (vozachka, pasosh (ne mora biometrijski x))) onda odesh tamo na account support i napishesh malo duzi mail u kojem cesh objasniti shta ti se desilo (ako ne znash engleski ce ti pomognemo) i zamolish ih da ti vrate likove jer ti se bash jako igra, i onda ako ne budu scjeli onda im kazesh da cesh da se ubijesh jer si potroshio onoliko vremena i novca za to a jadan zivish u srbiji gde mali kenijci umiru od hladnog talasa na peruu itd, i onda ce skoro 100% da ti vrate x)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Imam slican problem,pre dva meseca sam odlicio da odem na kracu pauzu i kad sam pokusao da uplatim wow provalio sam da je pw promenjen.Odem na mail,kad mi tamo pw dva puta resetovan preko sq/answera i mail od blizzarda da je account suspendovan.Poslao sam im mail, vise od metar dana nema odgovora.Nikad do sad nisam imao problema,komp sam uobicajeno koristio kao i do tad(mislim net).Sq/answer mislim da mi niko nije znao,lik je na armoryiju citam. . .neke stvari mi nisu jasne.

famine,pestilence,war,death.

Link to comment
Share on other sites

dzonika je bio fanni kad se pojavio... sad failuje :(

[:D]

On topic: mislim da je najbolje da ih kontaktiras preko skype-a, bilo je vec ranije diskusije o tome i ljudi su objasnjavali sta i kako.

Mail im nije bas neki prioritet da gledaju, moras da ih cimas "uzivo"

U stvari prvo posaljes mail sa slikama cd-key-a i licnih dokumenata, da moze operater odmah da ih pronadje u mailu kad ga pozoves

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...