Jump to content

WTT Shaman [A] 80 lvl Frostmane [wts]


Marecare

Recommended Posts

Armory link za karatkera/e je/su: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Kerber

(ukoliko ne zelite da navedete Armory link, zahtevamo da navedete svaki item koji imate u [.spoiler][./spoiler])

Pored shamana na acc ima i warrior 72lvl: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Perrisha

Dodatne informacije vezane za lika: Na armory je trenutno echament gear. Pored toga ima hatefull za resto i elemental. Pve resto je kombinacija t7, naxx 10,25 i os 25. 2200 sp. Oko 19k mane unbuffed.

1. Professions (navesti egzoticne craftove ukoliko ih ima) - Herbalisam 450 - BM 280 -

2. Arena Points 0

3. Achievement Points 2490

a. Navesti znacajnije achievemente (Undying, Immortal, Of the ... Twilight Vanquisher, etc...

b. Titule: Trenutno ima samo jenkis, za champion of ... fali samo KT

4. PvP Marks

a. Wintergrasp

b. Warsong Gulch

c. Alterac Valley

d. Arathi Basin

e. Strand of the Ancients

Acc mi je istekao pre par dana tako da nisam siguran za broj markica, ali ima preko 10-20 od svakog bg.

5. Badges

a. Valor 14

b. Heroism 6

6. Gold- Na heroju ima 500golda, ali main mi je na frostmane pa mogu da vam posaljem koliko vam treba.

Dodatni info: Radije bih radio trade, treba mi bilo sta. Sve klase dolaze u obzir, nije mi bitan gear, achiv ect. Samo da nije shaman:) Najvise bi mi odgovarao Mage, Warlock, Prist, Druid, Paladin. Ako se niko ne javi za trade, prodao bih heroja za nekih 80 do 100e max.

(zelim da menjam za to i to, kupujem to i to, samo pare...)

Da li ste prvi vlasnik? Nisam prvi, ali licno poznajem prvog vlasnija, komsija mi :)) Imam sve podatke od acca.

(navesti da li imate sve podatke koji su vezani za Acc, SQ/A, Keys, Mail…)

Okvirna cena: 80-100e ili razmena.

MOGUCNOST DOPLATE 50E. Ako je vas heroj bolji i ako se meni svidi, znaci pristajem da vam doplatim minimalnu sumu u iznosu od 50e :)

Zaintresovani neka se jave na 063/ 88-53-242

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...