Jump to content

QBeeZ LAN Turnir 2009 - 4.jul - Subota


Recommended Posts

Po 10i put - jel bilo JEBENOG saputanja u qbeezu? Ne znam na kojoj lokaciji je core i u kakvoj situaciji je vlasnik sto se tice okoline, stanara ako ih ima itd..ovde je lako moglo da dodje do dolazenja pandura...i po evo vec 11i put - niko vam nije trazio da sapucete niti je iko saputao

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po 10i put - jel bilo JEBENOG saputanja u qbeezu? Ne znam na kojoj lokaciji je core i u kakvoj situaciji je vlasnik sto se tice okoline, stanara ako ih ima itd..ovde je lako moglo da dodje do dolazenja pandura...i po evo vec 11i put - niko vam nije trazio da sapucete niti je iko saputao

nije stambeni objekat :)

Link to comment
Share on other sites

A Lepi drao si se se ceo dan, zamolio sam vas da budete MALO tisi tek na polu finalu i na mecu za 3. mesto, i ni jedna ekipa nije pravila problem.Moderatori moze ovde LOCK :)))

VLADO PK!

Ilija debilija,hvala pozz.

Ilija debilija,hvala pozz.

ko da je pa i njih neko terao da prave za 16 ekipa na 20 racunara u "citaonici" jer kontam bili smo primorani na saputanje,zna sta pise,zna...CORE FTW cika drasko vrati pare :-)

Link to comment
Share on other sites

Pa fazon je bio: "'alo momci tisina bre je l' ste normalni? Sta se derete koji kurac, nemoj da dolazi policija. Ti si i onako bezobrazan ceo dan bal blabla" i namrsteni batica pogled. Ali opet, niste vi direktno krivi tako da dalja rasprava nije potrebna.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

vi ste totalni retardi, jbte. ne moze covek da vam ugodi nikako. svima nesto smeta. samo nesto zakerate i zahtevate, a zivo me interesuje kako biste vi organizovali nesto i kako bi to proteklo. stavite prst na celo samo na jedan sekund pre nego sto nesto napisete i razmislite da li je u redu da se neko maximalno trudi, zbog vas, da vama bude dobro, a da vi kenjate po tome. pa sta ako ste bili upozoreni na samom kraju da malo budete tisi?! el vam pala kruna sa glave zbog toga? el to uticalo mozda na ishod vase igre??? budite zahvalni sto se uopste neko trudi i trosi svoje vreme da bi vama dao jedan dan dobrog zezanja i zajebavanja!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...