Jump to content

QBeeZ LAN Turnir 2009 - 4.jul - Subota


Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaci se momci, opusteno...

nije do mene, to je do naseg neverovatno dobrog uploada...nestabilan je, brzina varira, 2 puta je pukao, sinoc na uploadovanih ~80-90%, oko 220mb demoa (kompresovanih naravno) a brzina je ~10kbps, i skoro nista ne smem da radim na netu jer se plasim da ce puci svakog trenutka....

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

kaci se momci, opusteno...

nije do mene, to je do naseg neverovatno dobrog uploada...nestabilan je, brzina varira, 2 puta je pukao, sinoc na uploadovanih ~80-90%, oko 220mb demoa (kompresovanih naravno) a brzina je ~10kbps, i skoro nista ne smem da radim na netu jer se plasim da ce puci svakog trenutka....

trebaste po malo , po malo , po 40,50 mb u vise tura :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Jebo mater, samo sam pejstovao a ostao je kopiran link a grupe i sad moram opet nije ostalo u history-u....kad ti nesto ne da da uploadujes te jebene demoe onda ti ne da..

bice najbrze moguce, izvinite jos jednom u pizdu materinu

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Brate, da su panduri dosli i isterali sve napolje (a mogli su jer je radno vreme do 01:00 prekoraceno, i to dosta) video bih te...mislis da bi te panduri pitali da li si ti u polufinalu turnira i koliko si para dao i odakle si dosao...apsolutno ga boli kurac, napolje i poz hvala..a i aca vas nije terao da budete totalno tihi nego samo bez nepotrebnog dranja tipa "JEEEBI MAJMUNE JEEEBI" kako je on slikovito opisao :D

Isto tako i mene zabole kurac savrseno za pomenute pandure,ti si organizator i ti si trebao voditi racuna da se sve zavrsi na vreme a ne ja.Mislim da smo trebali saputati,to je bi bilo najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne kenjaj majke ti, nadji mi turnir sa 16 ekipa na 20 racunara koji se zavrsio do 1h?? Pa turnir u core-u se zavrsio ujutru u 7..sta pricas ti...jel trebalo samo da kazem : "Momci ide lajv" i da me boli kurac sto si ti seo pre 2 minuta i sto hoces da pucas ....meni i iliji je bilo najlakse da postujemo satnicu, a ti razmisli malo pre nego sto nesto napises...i ponavljam, niko te nije terao da sapuces tamo...

Edited by vLaDa__

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Ne kenjaj majke ti, nadji mi turnir sa 16 ekipa na 20 racunara koji se zavrsio do 1h?? Pa turnir u core-u se zavrsio ujutru u 7..sta pricas ti...jel trebalo samo da kazem : "Momci ide lajv" i da me boli kurac sto si ti seo pre 2 minuta i sto hoces da pucas ....meni i iliji je bilo najlakse da postujemo satnicu, a ti razmisli malo pre nego sto nesto napises...i ponavljam, niko te nije terao da sapuces tamo...

A je l' bilo saputanja u Core-u?

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...