Jump to content

QBeeZ LAN Turnir 2009 - 4.jul - Subota


Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tesi se...

Sto se mene licno tice kompjuteri su bili ok,tj. cs je radio na 99 fps-a sto je najvaznije,svaka cast ekipi PlayMore...

Samo mi je malo nelogicno opominjanje od strane organizatora da budemo tihi da ne dodje policija,a u prostoriji gde sede 20 ljudi u 20 kvadrata jer gotovo nemoguce da se nesto kaze normalnim tonom.Jedino sto se podrazumeva je to da sam svojim prisustvom ulepsao turnir jer sam mnogo veliki baja,pozz.

Brate, da su panduri dosli i isterali sve napolje (a mogli su jer je radno vreme do 01:00 prekoraceno, i to dosta) video bih te...mislis da bi te panduri pitali da li si ti u polufinalu turnira i koliko si para dao i odakle si dosao...apsolutno ga boli kurac, napolje i poz hvala..a i aca vas nije terao da budete totalno tihi nego samo bez nepotrebnog dranja tipa "JEEEBI MAJMUNE JEEEBI" kako je on slikovito opisao :D

Edited by vLaDa__

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

^pa gde si ti video turnis bez "JEEEEEBI MAJMUNE MUTAVE" i "PISAJ PO SIROTINJI(ZEUSU)"? :D

salim se malo,ma sve bre bilo stvarno ok,i lepo je dosao i objasnio situaciju,i naravno svi smo se potrudili da ispostujemo to...

btw Vlado,ti si kao mogao da mi se javis,mislim da znam ko si:).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

najveci problem je bio u tome sto je to sve bilo rastrkano na 19 strana...slike ovamo, demoi - pola na jednom pola na drugom...kapiram da smo mogli to juce ali ono, strpite se, shvatite i nas...

Kasnimo znamo, bice ja mislim sve gotovo veceras oko 1-2...sta da radimo

Edited by vLaDa__

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...