Jump to content

Ako neko mi smeta ode pola sveta...


Recommended Posts

Da se vratimo na temu.

Fazon je u tome shto su ljudi koji su ranije igrali u kazinoima po Rusiji sada kupili svu tu opremu i odneli je kod sebe na vikendice pa sada imate gomilu underground kockarnica [:D]

Busted !!! Srba se kocka sa zeninim parama po rusiji !!! Ajde da ga tuzimo kod zene !!! [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da vam pojasnim. Momku su roditelji razvedeni otac se bavi gradnjom i poshteno je zaradio svoj novac. Dechko je prvo ziveo sa majkom koja je obichan radnik i prvo shto je pocheo je da se kocka od svojih para i u pochetku je dobijao mnogo. To vreme smo izlazili, zajebavali se placao je sve neka 3 - 4 meseca. Svima je prichao da novac dobija na kocki ali naravno svima je polako postajalo da bude sumnjivo, za neko vreme ispostavilo se da je majci izvukao iz shteka svu ushtedjevinu nekih 10-ak hiljada evra gde je bio nastavio ozbiljan problem. Tada se preselio kod oca koji ima mnogo vishe novca i navodno se smirio. Onda je pocheo da se truzi sa kojekakvim hoshtaplerima koji su mu davali pare na kamatu i zaduzio se bio do gushe. Troshio je i dalje nenormalno jer nije mogao da pestane. Onda je doshao u tu situaciju da je morao opet da se osladi i caletu je nestao sef iz kuce sa 400k. Neki njegovi drugari nisu bili tu odredjeno vreme zapalilu su u crnu goru, nekima je kupovao motore, davao da kesh stoji kod njih. E sad da li je otac uspeo da vrati kesh nazad ili su leshinari pokupili to se ne zna ali vodjena je policijska istraga.

Da se vratimo na temu.

Fazon je u tome shto su ljudi koji su ranije igrali u kazinoima po Rusiji sada kupili svu tu opremu i odneli je kod sebe na vikendice pa sada imate gomilu underground kockarnica [:D]

Koji ce im oprema, sad ce se organizovati grupice sa iznajmljenim stanovima stolom, chipovima i kartama i pichice texas hold em u lovu. :) Pravi kockari nece biti izlecheni i sprecheni, ali ce se sprechiti gomila klinaca da se okusha u sreci.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

I ja sam sin razvedenih roditelja chiji otac poshteno zaradjuje svoj novac, pa se pitam zashto nemam u sefu 400.000e da ukradem? Zivote. Gogo idi upucaj se u koleno, hvala.

Ne zaradjuje se novac ko je koliko poshten, vec ko se koliko snadje u zivotu. Na zgradama je zarada 60% (od prodate nekretnine 60% je zarada, shto je na ulozen novac vishe nego duplo.) bila proteklih godina, shto nije realno ali je poshteno.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

shto nije realno ali je poshteno.

mislim da si malo obrnuo stvari

a pazi i da nisi pojasnio o chemu se radi tako neshto sam i pretpostavio. cale se "snasho" a sin mu je sluchajno ispao lazov lopov i kriminalac :D

Edited by инактив
Link to comment
Share on other sites

mislim da si malo obrnuo stvari

a pazi i da nisi pojasnio o chemu se radi tako neshto sam i pretpostavio. cale se "snasho" a sin mu je sluchajno ispao lazov lopov i kriminalac :D

To ne znachi da mu je otac kriminalac vec veoma losh roditelj. Mozda nije ni dobar chovek ali nikome nije stavljao pishtolj na glavu, dilovao drogu i drzao prostitutke.

Pa ko tjemo ljudski nije ni poshteno, samo je legalno.

Ako cemo ljudski nije ni poshteno da mark zuckerberg napravi sajt za kachenje slika i komentara koji mu je doneo bogatstvo od nekih 14 milijardi...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Da vam pojasnim. Momku su roditelji razvedeni otac se bavi gradnjom i poshteno je zaradio svoj novac. Dechko je prvo ziveo sa majkom koja je obichan radnik i prvo shto je pocheo je da se kocka od svojih para i u pochetku je dobijao mnogo. To vreme smo izlazili, zajebavali se placao je sve neka 3 - 4 meseca. Svima je prichao da novac dobija na kocki ali naravno svima je polako postajalo da bude sumnjivo, za neko vreme ispostavilo se da je majci izvukao iz shteka svu ushtedjevinu nekih 10-ak hiljada evra gde je bio nastavio ozbiljan problem. Tada se preselio kod oca koji ima mnogo vishe novca i navodno se smirio. Onda je pocheo da se truzi sa kojekakvim hoshtaplerima koji su mu davali pare na kamatu i zaduzio se bio do gushe. Troshio je i dalje nenormalno jer nije mogao da pestane. Onda je doshao u tu situaciju da je morao opet da se osladi i caletu je nestao sef iz kuce sa 400k. Neki njegovi drugari nisu bili tu odredjeno vreme zapalilu su u crnu goru, nekima je kupovao motore, davao da kesh stoji kod njih. E sad da li je otac uspeo da vrati kesh nazad ili su leshinari pokupili to se ne zna ali vodjena je policijska istraga.

Koji ce im oprema, sad ce se organizovati grupice sa iznajmljenim stanovima stolom, chipovima i kartama i pichice texas hold em u lovu. :) Pravi kockari nece biti izlecheni i sprecheni, ali ce se sprechiti gomila klinaca da se okusha u sreci.

400k u kesu u sefu?Lepa recenica...

taj je neki imbecil...topic tuge>>

Kazina su puna droge i kurvi,manje ce se ljudi kockati i bogatiti rusku mafiju...treba imati veeeeeliku kitu da bi je uterao ruskoj mafiji...Putin...

Link to comment
Share on other sites

Ne zaradjuje se novac ko je koliko poshten, vec ko se koliko snadje u zivotu. Na zgradama je zarada 60% (od prodate nekretnine 60% je zarada, shto je na ulozen novac vishe nego duplo.) bila proteklih godina, shto nije realno ali je poshteno.

Moja cale je arhitekta ima 2 firme, izdajemo 2 stana i 1 lokal, nemamo ni 4k mesecno, daj mi neki savet,...

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

svi koji se bave gradjevinom su poshtenjacine, ja ne znam sta vi pricate

koja generalizacija.

to se onda moze reci za sve koji se bave bilo kakvim vecim poslom,nebitno da li je gradjevina,uvoz/izvoz,itd...

posten je veoma sirok pojam,pogotovo u poslu i svako ga moze drugacije tumaciti. po meni,ono sto je zakonom legalno,to je i posteno ( u poslu ). sa moralne strane,danas u srbiji bar,niko nije posten i svako gleda da izvuce max za sebe. =/

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Mozda je problem sto treba taj legalitet promeniti i primenjivati ostrije. Gradnja vikendica i hotela 5m od zakonom zasticenih vodenih povrsina ili kopanje ispod nivoa temelja okolnih zgrada bez predthodnog ojacavanja istih tj. produzivanja na nivo nove zgrade. Sve se to radi a nesme ni pod pitanjem razno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

miche, malo si previse k srcu primio moju 'generalizaciju'.

zasto pod navodnicima? zato sto sigurno nisam mislio APSOLUTNO SVI, ali zna se kako U PRINCIPU stoje stvari u toj branshi.

generalizacije nisu losa stvar i tu su s razlogom, osim kada su pogresne, kao npr tvoje

^_^

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

miche, malo si previse k srcu primio moju 'generalizaciju'.

zasto pod navodnicima? zato sto sigurno nisam mislio APSOLUTNO SVI, ali zna se kako U PRINCIPU stoje stvari u toj branshi.

generalizacije nisu losa stvar i tu su s razlogom, osim kada su pogresne, kao npr tvoje

^_^

ok,ovo moje poslednje se moze tako protumaciti,a opet je zasnovano na nekom subjektivnom misljenju.

ali posao,biznis,kako god,moze da bude samo legalan i nelegalan. a postenje se vise pripisuje ljudima...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ok,ovo moje poslednje se moze tako protumaciti,a opet je zasnovano na nekom subjektivnom misljenju.

ali posao,biznis,kako god,moze da bude samo legalan i nelegalan. a postenje se vise pripisuje ljudima...

ali posao moze da nudi takve 'mogucnosti' da ce okupiti sljam ili nece, a ovaj okuplja sljam

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...