Jump to content

Hybaa i ja na TV-u ;)


Recommended Posts

odgledao sam i odlichni ste bili, chak i voditeljka nije delovala toliko neupuceno koliko je za ochekivati, iako nije uspela da zaobidje par glupih generalizacija/predrasuda o gamerima.

medjutim takmicharski gaming uopshte nije tolko jednostavna tema da bi se mogla prezhvakati u 15 minuta i posle ochekivati da nekom koga rech igrica asocira na super marija tu neshto bude jasno.

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam i odlichni ste bili, chak i voditeljka nije delovala toliko neupuceno koliko je za ochekivati, iako nije uspela da zaobidje par glupih generalizacija/predrasuda o gamerima.

medjutim takmicharski gaming uopshte nije tolko jednostavna tema da bi se mogla prezhvakati u 15 minuta i posle ochekivati da nekom koga rech igrica asocira na super marija tu neshto bude jasno.

mnogo te volim , tebe i slane palacinke iz orla

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

drale niko osim tebe nije video taj ogroman chlanak... sta vise tamo pise da je bilo 32 ekipe hahaha a ne 3 xD

Nisam te razumeo bas najbolje, ako mislis na BLIC a predpostavljam da je to u pitanju mogu reci sledece :

Da, to je ogroman clanak( posto vidim kod tebe dozu sarkazma ), samo da se pojavis u tim novinama sa bilo kakvom informacijom je uspeh...

Ali ti si suvise mlad da bi razumeo, glavu mogu da dam da dnevnu stampu nikad nisi ni kupio, posto stalno zickas kintu ( tako kazu tvoji drugari ), tesko da bi dao za novine, tako da gotovo sigurno si ne upucen u te stvari ;)

Drugo oko 32 ekipe, pa pazi ovako - ja sam samo rekao da je turnir prosiren na 32 ekipe zbog velikog interesovanja i tako pise u textu a to sto ste vi "jadni i sto ste siptari zajedno sa komsilukom ( bugari,grci,madjari... ) pa obecavate a onda ispalite" to je vas problem zato cete ceo zivot igrati kukuruzni kanter .

U stvari za takve ne treba ni praviti turnire odnosno ne treba vas zvati na turnire, evo ja cu da budem prvi koji ce za sledeci turnir dati spisak koga ne zeli da vidi na turniru pa se onda sladite na forumu ;)

p.s.

Pazi to oko spiska ne pozeljnih na turniru ne vazi za tebe, ti si pozvan ali da DUVAS u CPU da ne poraste temperatura pa da igracima pada FPS . Znam da sjajno to radis...

Aj zdrao !

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...