Jump to content

WTS [H] Paladin 80


Screws

Recommended Posts

Full ulduar 25 men gear (skoro, fali par itema) za main spec i full Nax25 men gear za offspec (full furious/deadly PvP gear takodje). Najbolji ingame gemovi/enchanti za oba speca. 19 mountova, 28 petova. Na realmu se nalaze i 73lvl lock, 65lvl Sham i 70lvl Dknight. 80lvl Hunter je ostao na drugom realmu (epic gearovan alt, nax 10 men gear uglavnom, ima epic flying).

1. Professions - Alchemy/Jewelcrafting/Fishing/Cooking (sve 450/450)

2. Arena Points - 1800

3. Achievement Points - 7000+

a. Navesti znacajnije achievemente - 2v2 & 3v3 arena [2000] rating achievement; ima epic Tabard of the achiever, Zul Aman bear mount (koji vise ne moze da se dobije); svi seasonal event-i uredno uradjeni, exalted sa 38 fakcija, par achievementa iz svakog Battlegrounda fali za "The Battlemaster" titulu itd itd..

b. Titule - ima ih poprilicno (25+ ako se ne varam), najznacajnije su Hand of Adal, the Diplomat, Chef, of the Nightfall itd itd..

4. PvP Marks

a. Wintergrasp - 30, mada ima sve od geara odatle vec.

b. Warsong Gulch - 100

c. Alterac Valley - 56

d. Arathi Basin - 75

e. Strand of the Ancients - 57

5. Badges

a. Valor - 28

b. Heroism - 5

c. Conqueror - 46

6. Gold

Hm.. ne bih da budem meta kineza hackera i slicnih, stoga sam -edit-. Ima i vise nego dovoljno golda, ako se dogovorimo oko eventualne kupovine saznacete koliko tacno ima.

Sve u svemu, kompletan lik oko koga ne treba mnogo dodatnog posla.

Ne zelim da menjam za drugi account. Prvi i jedini sam vlasnik, imam sve potrebne informacije o nalogu. Mozete me pm za armory link i dogovor oko cene.

Edited by Screws
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...