Jump to content

Balkanska Liga


MareBg

Recommended Posts

Otvorena je na mircu balkanska liga bihl, soon ce biti sajt i igraci su samo iz bg, cro, mkd, i srbije, za vouch me pmujte na ircu "poznatiji igraci" dok ce za one manje poznate biti sajt za vouch request. Inace u planu je da se na esl otvori balkanska liga kao sto je nordic league, etc. sa sasvim korektnim nagradama, ali o tome kasnije.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

pozz svima.

Svo mene opet sa mojim glupostima ^^

Eu.colector (nas admin na Ggc) me kontaktirao da napravim spisak "known" ili ti, poznatih nasih igraca za BIHL (zato sam te PM na msn-u bajo) hrvati i valjda jos neko su dali svoj spisak tako bi moglo bez nekog veceg cimanja da se ovde na forumu lepo org i sastavimo nasu listu za free vouch od nekih 500 igraca :)

Sto se tice toga, verovatno je mare najbolje upoznat sa nasom dota scenom pa cu reci coletu da ce on (mare) to najbolje da organizuje. Najbolje da MAre napravi spisak spisak ljudi po njegovom izboru i neka ga okaci ovde (ako ga ne mrzi ^^)

pa ce lako da se doda neko ko je zaboravljen ili fali

Ako treba nesto, na msnu sam

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

na #srs ili #4gl :D

ili mi ostavi auth ovde pa cu te vouch, samo treba da uradis /msg bihl-bot .i

@Matija

nisam bio tu kada si mi pisao posalji mi na pm ovde auth svih iz tvoje ekipe da vas vouchujem.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...