Jump to content

Hendvrajt


Recommended Posts

pa ne nego medolinka je u pravu, mislim dal je vredno rizika da sad pred diplomski to radish zamisli zajebesh se i oni te neshto kazne uzhasno, mada kapiram koji je smor sada to regularno da zavrshavash, tako da bi mozda i ja u tom sluchaju falsifikovala... u stvari ne znam

oO

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne nego medolinka je u pravu, mislim dal je vredno rizika da sad pred diplomski to radish zamisli zajebesh se i oni te neshto kazne uzhasno, mada kapiram koji je smor sada to regularno da zavrshavash, tako da bi mozda i ja u tom sluchaju falsifikovala... u stvari ne znam

Ja mislim da ce ovaj post biti presudan za odluku.

Link to comment
Share on other sites

ko zna zna, ko nije vichan ovom sportu bolje neka ni ne pokushava... kad jednom zaseresh potpis na dokumentu

sjebo si se big time [izuv] Srecom, islo mi je ovo od ruke pa mnoge potpise profana nisam ni morao da chekam [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pa bash i nije :)

cudan je ...

elem radi se o faxu, treba da diplomiram uskoro a neko sranje sto nisam dao pre 2 godine (neke vezbe) nemam taj potpis a profanka je nova i onda kao "imam stari" ne treba mi od te nove profanke :)

a ako "nemam stari potpis" onda me tera da radim neka sranja za koja sam previse mator i ne mogu da se cimam,pa zato.

Alo slaje ma dal si ti krsten.

Mislim ne znam koji je faks, ali postoje arhive, jebes potpis. Moze se proveriti bez problema da li zaista imas uslov ili ne.

Mada racunam da niko nije lud da proverava, tako da neka je sila sa tobom :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...