Jump to content

WH demo


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.nema nikakvog wh-a...ili chita...

2.lik nije preziveo jednu jedinu rundu na botardskom serveru

3.lik jeste bot a i svi oni admini zajedno sa njim

4....vratite mi mojih par minuta zivota

5.ne znam stvarno kako vas samo nije sramota da postujete to ovde...mislim da vas ljudi nisu dovoljno h8t-ovali

6.neko ce misliti da sam preostar ali ako samo za nesto od navedenog nisam u pravu,jebite me...

1 savet,banuje te idiot,promenis server i gotova prica :),ako vas vec smore i nerviraju nasi non steam publici(koje sam ja rtd nekad podrzavao),igrajte gather i bivajte banovani zbog neuplodovanja demoa i slicnih ban poena...

woho morao sam da kenjam za jubilarni 200-ti post xD

zasto da ih bude sramota?

zar ovo nije klanRur forum? i rubrika za counter-strike?

ako imaju neke nedoumice, ovde bar dolazi cela nasha cs scena,

da im ljudi pomognu... ja sam na ovom forumu od 2003 godine,

bilo kada da sam imao neki problem,

nebitno da li je to u vezi sa cs-om ili sa nechim sasvim trecim,

obratio sam se ovde...

ako ti se nije komentarisalo,

mogao si lepo da zaobidjes temu,

a ne da hejtujes... ljudi su sa razlogom okacili demo, jer je sumljivo prilicno!

i nece da oshtete decka, ako stvarno nema wh, da mu lepo daju unBan...

ja hiljadu puta bushim na istim mestima gde i on,

jedino mi je na kraju bilo sumljivo,

kada je sa dezertom bukvalno pogadjao u tacku gde se lik nalazi...

al, mozda je cista slucajnost... ne znam sta da kazem,

mislim da nema wh!

toliko, pozdrav Dusan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

1) Slazem se u potpunosti sa Jankom da su najsmesniji komentari admina :D

2)Samo objasni poslednju rundu,i slobodan si :D jer mi to ne ulazi u glavu,kako si cuo lika kod ladera (otkud znam,mozda igras na max zvuk,ili sam ja samo pospan), a ovo za busenje je sve cisto,kad ima 15 terora,nekoga ce sigurno izbusiti...

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Decko ocigledno nije bot (za nashe prilike), trebalo je ili da mu lupite banshot (postoji sad plugin koji uzima 2 SS-a za redom, jer se neki citevi gase kod prvog snapshota), ili jos da ga snimate ... tu poslednju situaciju zbog koje ste ga banovali mozete da gledate i ovako: imao je na radaru svog igraca (samo jednog, dvojica su bila gore), cuje se pucnjava levo, igrac nestaje sa radara, znaci verovatnoca je 50% da je teror upravo tamo gde je on pucao, druga opcija je da ide na merdevine .. u prvoj rundi kad je na poljani iza one kutije, baci pogled na desno, ali to je jedini put, i generalno nije neuobicajeno da se ljudi tako okrecu, jer svi imaju trip da ce da tako bolje da cuju (sto je zabluda) ... ono sto bushi kod rampe ne moze da se tretira kao dokaz za wh, svako ko je igrao spam_spots mape (halle) zna te fore ...

Meni je najsumnjivija situacija neposredno pre ove zbog koje ste ga banovali, kad deaglom pukne lika kroz zid (lik pre toga baci flash), nije ga ispratio kroz zid, ali malo mi je nelogicno da opalis deaglom kroz zid, trosis metak bezveze kad znas da ti 99,9% dolaze likovi sa desne strane ...

Ima cini mi se u trecoj rundi situacija kad gomila terora ide prema rampi, on izlazi ali to nije direktno nishanom, sto mi je cudno za cheatera, jer kad ima 5-6 igraca tamo, nema razloga da krije taj wall hack, posto je velika verovatnoca da izletis bas direktno nishanom na lika ...

Necu da kazem ni da je cheater, ni da nije, samo vam kazem o cemu da razmislite ...

Edited by aBySs
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sve chuo, a i primetio da se Janko na publicu trudi kao na WCG-u :D

I sad lik ode na neki deo mape, pochne da bushi da trazi likove i ako sluchajno pogodi nekoga kroz taj zid, dodje neki VRHUNSKI ADMIN, upali x-spectate i kaze OVAJ CHOVEK IMA WH! Samo zato shto se nishan poklopio sa tamo nekim glupim kvadraticem i zato shto ga je dotichni igrach ubijao pa ga izuzetno nervira, jer je admin navikao da bude najjachi vrabac u svom selu.

Ajte molim vas znam sve o takvim stvarima knjigu da napishem. Kad sam pochinjao igrati online banovan sam sa svih servera, sem sa KGB-a (jer sam imao slot) :)

Link to comment
Share on other sites

imao je na radaru svog igraca (samo jednog, dvojica su bila gore), cuje se pucnjava levo, igrac nestaje sa radara, znaci verovatnoca je 50% da je teror upravo tamo gde je on pucao, druga opcija je da ide na merdevine ..

lik me poshtedeo kucanja :)

haha, ma gde se trudim, bzv se mlatio ;)

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, lik izgleda cist sto se tice busenja(jednostavno ceo nuke je toliko busan da nije problem da se pogodi lik(pogotovu na pub)). Svaki put kada je busio sa puskom nisan mu je visoko tako da gadja glavu(nije tesko uraditi samo fali sreca da se nesto i pogodi :D ). Deo sa forbidenom je veoma cudan, ako uzmemo <> misljenje da je primetio da je njegov lik pao tamo i ocekivao tamo teroristu onda je sve ok, drugog T-a je jurcao jer izgleda kao da nije izvalio da je prvi mrtav(barem meni tako izgleda).

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, po meni nije sumljivo...nije tesko busiti sa rampe, kad se uzme u obzir da je pub i da dosta igraca svaku rundu ide ka rampi (bar na ovom seru)... :) Ono na kraju sa dezom...sreca, i ja cesto busim napamet...Dobio sam dinamicki ban zato sto iz lowera busim kr :S Tako da znam kakvih sve admina ima...

Ban je pao od admina koji svasta pise u afektu kad ga ubiju...tako da ono...verovatno tako i banove deli

btw koji je ovo server?:S

Edited by DrLudi
Link to comment
Share on other sites

Ali izjave : "MARSH BRE IZ STEJKOWA ZADNJA OPOMENA" i "msm da namerno resetuje skor" su apsolutna pobeda.

omg, ovo stvarno ovde postovano, obichno ne obracjam toliku paznju na bot Jadmine al poshto je demo u pitanju i poshto nekompetente osobe DEPR da imam wh, postade mi zanimljivo NAJEDARED :O

shaimanejasno, daobjasnim :O

I ovaj post je pobeda. Nishta te razumeo nisam. [:D]

Ali koliko ja vidim ti nemash chit. Odnosno tu nisi imao.

Nishta nije teshko bushiti na rampi, kao i uopshteno ceo njuk. Ono zadnje je objashnjivo poshto je to pablik server. Kada provale gde mogu da prodju tu stalno prolaze. Pogotovo na njuku kad izvale da mogu sredinu ili rampu da prodju prolaze svi masovno. Ako je pratio igru u 3 partije pre toga mogao je napamet da zna gde je koji teror. Ovo je jednostavno random bushenje dezertom i ispostavilo se da je pogadjao. Da je imao wh, sa tolikim pogadjanjem, bio bi precizan i u stvari ubio lika u prvih 5 metaka.

Ovo ovako je laprdanje admina koji misle da su najbolji na svetu ako imaju pablik admina i SKROZCRNENINDZE klan (kissko ajele).

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

1) Slazem se u potpunosti sa Jankom da su najsmesniji komentari admina :D

2)Samo objasni poslednju rundu,i slobodan si :D jer mi to ne ulazi u glavu,kako si cuo lika kod ladera (otkud znam,mozda igras na max zvuk,ili sam ja samo pospan), a ovo za busenje je sve cisto,kad ima 15 terora,nekoga ce sigurno izbusiti...

takodje.

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

zapravo nisi u pravu,Bjeka sve zna osim da igra cs :))))),jednom li je orga neki tur/ligu ...:D

a neki ljudi josh uvek nisu dobili zaostali deo para hmmmm :/

bjeko ocemo kompenzaciju ti meni 2 intelija za onih 6800 sto ste nam ti i ikac ostali duzni za nish open ;)

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Hehe dejane pa vi ste ovde bili duze od ostalih, znate da ja nemam veze ni sa parama ni sa prijavama da je sve te konce drzao Ikac :) A Ikca ja od tada nit vidjam niti imam kontakt sa njim, poslao sam mu bio SMS da ga podsetim za te pare i nije mi se javio.

Dakle da je to moj turnir bio nikome ne bih ostao duzan garantovano :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...