Jump to content

Problem sa mikrofonom


vlada92

Recommended Posts

Znaci, mikrofon mi se nalazi na slusalicama (ako je to uopste bitno)..radio je sasvim normalno i juce ponesem slusalice u igraonicu, vratim se kuci i provalim da ne radi mic...izvucem i vratim jack i vidim da komp uopste ne registruje da je mic ubacen...

sooooo....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

control panel > sound and audio devices > voice tab > pod voice recording stavkom imas volume opcije, da li ti je tu selektovan microphone ili line in?

meni zbog tv kartice cim je upalim prebaci na line in, i onda kada ugasim tv moram da vratim na microphone, inace se ne cujem.

Link to comment
Share on other sites

to je sve ok....

posto imam gigabyte plocu, kad instaliram drajvere imam i onaj program za kontrolu zvuka bla bla...i on mi uvek izbaci prozor kada ubacim slusalice, zvucnike w/e i onda moram da potvrdim i to je to...kada ubacim mikrofon nista ne registruje...registruje cak i kada ubacim mikrofon u neki drugi ulaz, kao da onaj ulaz za mikrofon ne radi, neam pojma....

post mi je malo konfuzan ali you got the point

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...