Jump to content

ENTITY na KODE5


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lepo je nadati se ali cogu je cogu -.- glhf

sta je reci , dobro je bilo

e super mouz, propade mi 300k kredita na hltv ;s

sledeci put pitaj mene sta da igras ^^

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Entity moze dosta da uradi protiv jakih ekipa. Iako rezultati ne govore to, vidi se...

Ipak ovo im je prvo veliko takmichenje ogroman je pritisak, a i vidi se da su pukli kada su onako bedno izgubili chetvrtu rundu na train-u. Psiha je uchinila svoje Entity se sabio, mibr rastrchao i gg.

Na nekom sledecem vecem takmichenju mislim da ce imati vishe uspeha, jer ovo im je bilo veliko iskustvo i da prebrinu veliku tremu :)

Link to comment
Share on other sites

konfi ljubomorno prati rezultate i pisha po NASHIMA :)

to nisu nasi :) elem izabrali su train na kome mibr najbolje igra...a to sto pricate da mogu da igraju sa stranim ekipama ne mozes da znas jer su igrali prvi put....a kolko vidim izjurcali ih...mada nema veze bice bolje , jedno iskustvo vise

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

za mene je makedonija nasha :)

ne pratim cs scenu duzhe vreme, ali mislim da su momci sasvim pristojno odigrali... mislim da ne treba da se nishta pricha na njihov rachun, poshto su dokazali da su TRENUTNO najbolji u bivshoj jugoslaviji i ne verujem da bi se iko mogao bolje suprostaviti mibru. toliko....

Link to comment
Share on other sites

za mene je makedonija nasha :)

ne pratim cs scenu duzhe vreme, ali mislim da su momci sasvim pristojno odigrali... mislim da ne treba da se nishta pricha na njihov rachun, poshto su dokazali da su TRENUTNO najbolji u bivshoj jugoslaviji i ne verujem da bi se iko mogao bolje suprostaviti mibru. toliko....

au sta si sada izvalio , ne mozes zakljucivati ko je najbolji na osnovu jednog turnira... treba ponoviti uspeh pa pricati nesto na tu temu...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...