Jump to content

ORC vs NE at ei (IMBA NE)


Recommended Posts

Ovaj matchup na ovoj mapi pocinje mnogo da me frustrira! DH od samog pocetka pocne da me smara ! Uzme mi cizmu u 90% slucaja, kad ga ojadim tpuje se sa onim itemom u bazu pa se opet vrati! Ja odem da kripujem, a on mi dodje sa 5 archera i bmom i nastavlja da me smara u bazi :s Ako nekako i uspem da se izvucem, dok bilo sta iskripujem on ima pun kurac talonaca... pojede mi burrowe i skoro uvek smori beastary i spirit. Kako se brani orc od ovoga ?! :s dajte replayeve ...

ae

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Uzme mi cizmu u 90% slucaja", nabavi bolji net ili predji na drugu igricu... tu ork uzima cizme u 100% slucajeva : )

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

ne mogu sada da trazim repove inace jednostavno ti je napravis fs-a i lammujes mu nedas dhu da ide lvl 3 i tako cekas t2 i nagu i opalis tr i to je kraj za elfa nema kud (obavezno WM zbog katasa i kodoa ako je potrebno). to ti je to sto se tice teorije inace clan bp ti je nas srb chanel na bnetu pa dodji mozda neko od ovih ima zivaca da ti objasni u praksi : P

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

ne mogu sada da trazim repove inace jednostavno ti je napravis fs-a i lammujes mu nedas dhu da ide lvl 3 i tako cekas t2 i nagu i opalis tr i to je kraj za elfa nema kud (obavezno WM zbog katasa i kodoa ako je potrebno). to ti je to sto se tice teorije inace clan bp ti je nas srb chanel na bnetu pa dodji mozda neko od ovih ima zivaca da ti objasni u praksi : P

k. thx :)

nemam original :( (neko mi koristi roc key >< ) pa ne mogu na bnet... aj na garenu neko :D

Link to comment
Share on other sites

Kad postavljas spirit lodge i beastiary moras da imas dobar skaut a ne da budes na pola mape bez tp-a(kog svi orkovi prodaju na pocetku) i kad naucis kako da zabodes boots pre elfa ne zaboravi na dust of appirience,sa tim koljes archere ko od sale.Neko rece TC prvi heroj protiv demona ,to je realno smesno imaces 0 mane zakucano+ sto tesko kripuje.skidaj lyn-a ,grubija, fly100%,who-a oni svi igraju dobro bladea vs elfa

Link to comment
Share on other sites

Kad postavljas spirit lodge i beastiary moras da imas dobar skaut a ne da budes na pola mape bez tp-a(kog svi orkovi prodaju na pocetku) i kad naucis kako da zabodes boots pre elfa ne zaboravi na dust of appirience,sa tim koljes archere ko od sale.Neko rece TC prvi heroj protiv demona ,to je realno smesno imaces 0 mane zakucano+ sto tesko kripuje.skidaj lyn-a ,grubija, fly100%,who-a oni svi igraju dobro bladea vs elfa

kakav prvi heroj TC ROFL . BM pa onda TC i to je to dok sa blejdom lejmuje tca leveluje na 3 nivo i to je kraj 2 lvl wave pobije massu :P btw lakse je odigrati fs naga i tr na manjim mapama

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

zar nije on pitao kako da odbrani t2 gradjevine dok se prave? :o

a tc izlazi recimo u vreme kad se t2 gradjevine zavrsavaju :><

dok mi tc izadje ode mi 1 burrow i 1- 2 grunta :(

btw probao danas 2 partije fs + naga. 1 dobio, 1 lik presao na dryade i medvede i oprao me

bilo bi dobro ako neko ima neki replay gde se orc odbranio da ga okachi negde (nema ni jedan 1.23 replays.netu)

thx

Link to comment
Share on other sites

www.wcreplays.com imas MILION replaya tamo za sve rase i match up-ove... nije mi jasno kako ti archer ubije grunta.. problem nije sto ti lose odigras kad te on pushuje, nego sto lose odigras pre pusha cim se dovedes u takvu situaciju.

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Cudno mi da ovde jos nije pao kljuc , zato sto je topic glup IMBA ARCER ima hide imba huntersica brza je od ridera , imba dh ima evasion ... imba bm ima critical i ww da bezi ko picka imba grunt ima hp-a kao slon imba rider ima mrezu .... gluposti...

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...