Jump to content

Pomoc , oko trazenja na forumu


Recommended Posts

Nije se igrao bolji kanter, nego je bilo organizovanije i ozbiljnije sve. Sad neozbiljne ekipe, nema neke konkurentnosti pa nema volje za vezbanjem, za prestizom... Jadna nam je CS scena, niko ne vezba.. A toliko dobrih igracha.. Strasno... Dodje na kode5 ENTITY i polupa sve, odu u Moskvu.. To pre par godina NIJE BILO MOGUCE.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije se igrao bolji kanter, nego je bilo organizovanije i ozbiljnije sve. Sad neozbiljne ekipe, nema neke konkurentnosti pa nema volje za vezbanjem, za prestizom... Jadna nam je CS scena, niko ne vezba.. A toliko dobrih igracha.. Strasno... Dodje na kode5 ENTITY i polupa sve, odu u Moskvu.. To pre par godina NIJE BILO MOGUCE.

Jebiga drugacije je sve bilo nije bilo SEKE da zajebe sve :) Salim se , drugacije se gledao kanter , barem mi oldskul igraci koji smo vec dugo na sceni , sada je sve vec smesno... pogledaj u drugim zemljama kako se druge ekipe probijaju , ko su bili ledpc ovi iz Spanije sve klinci koji su igrali vezbali pa postali do jaja ekipa , sto to u Srbiji nije moguce , ne postoji ekipa koja ce da vezba koja ima volju nesto da uradi...od kgb-a i glorije nijedna ekipa se nije cimala da nesto uradi...a od svih newcommera na sceni niko nije napravio neku ekipu koja je napredovala zato sto se raspadnu posle jednog turnira , srpski mentalitet....

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Posto nisam imao vremena da odgledam ceo demo danas , KGB TEAM vs SK-GAMING odgledao sam samo do 8:5-6 za nas..... posto su me neke obaveze sprecile pa cu odgledati sve do kraja..medjutim , mene je pocetak fascinirao..taktike na mestu , postavke 100% isplanirane , sajt A je znao sta radi sajt B i obrnuto....sto danas nije slucaj [Chast izuzetcima]....Danas na svakom waru se cuje "e gde si pao".. i "aj deagle full pa ras" ta je runda 90% izgubljena...Dok se tada sve jasno znalo...I u pravu je bizha za ledpc [ ne samo kod njih , ima i dosta mladjih ekipa koje su u vrhu] , kod nas nema 5 ljudi [sem nekog #top-a od 3-4 ekipe koje su "aktivnije"] ostalo sve mix i zajebancija....U mom licnom primeru , mene je to spopalo da ne mogu da nadjem aktivniju ekipu malo ozbiljniju...Nisam ni sad ja neki mega igrac , ali sada se polako odmicem od teme... uglavnom RESPECT Za igru svima iz KGB tima , steta je sto su danas samo 3 od 5 igraca aktivni , a ostala 2 su dokazala sta znaju :) [WCG 2008] . Neki ljudi ovde nece ni procitati ceo moj post , al jbg , pamet im kratka , i verovatno ce me ishjetovati...ali nhf :) nji'ov problem.poz

^.^

Link to comment
Share on other sites

Jebiga drugacije je sve bilo nije bilo SEKE da zajebe sve :) Salim se , drugacije se gledao kanter , barem mi oldskul igraci koji smo vec dugo na sceni , sada je sve vec smesno... pogledaj u drugim zemljama kako se druge ekipe probijaju , ko su bili ledpc ovi iz Spanije sve klinci koji su igrali vezbali pa postali do jaja ekipa , sto to u Srbiji nije moguce , ne postoji ekipa koja ce da vezba koja ima volju nesto da uradi...od kgb-a i glorije nijedna ekipa se nije cimala da nesto uradi...a od svih newcommera na sceni niko nije napravio neku ekipu koja je napredovala zato sto se raspadnu posle jednog turnira , srpski mentalitet....

Evo i ja malo da dodam nije me bilo dugo :)

Najveci problem po meni ovde je sto teamovi nikad nisu mogli da nadju sponzorstvo. Uvek je bilo 3-4 ekipe iz Beograda, 2-3 ekipe iz ostalih gradova koji su odrzavali nasu scenu i koji su vezbali jer su imali sponzorstva, pa makar i besplatno igranje u igraonici, besplatne klanske mecheve. Znate li vi kolko to znaci, u to vreme sat vremena igranja je bilo 30-40 dinara, to nije bilo toliko skupo pa su i ekipe koje nisu imali sponzorstvo mogle kolko tolko da se skrpe za pare da bi placali vreme za vezbanje, igranje cw svaki drugi dan, ali opet nije to to. A da ne pricam kako je sada, team koji nema nikakvo sponzorstvo treba da dodje u igraonicu i da plati 80-90 dinara sat vremena da bi vezbao, pa onda klanski mechevi, pa turniri... odakle ljudima toliko para. Slazem se sa Bizom sto se tice srpskog mentaliteta, ekipe se raspadaju po turnirima odigravsi 2 mecha, to jeste isto jedan od problema jer vecina srba je puna sebe i kad izgube mech protiv neke ekipe za koju su mislili da su booljashi, odma se raspadnu i posvadjaju jer misle da su najbolji izuzev ekipa sa sponzorstvom. Sto se tice akcija, ranije kolko se ja secam RoundTime je bio 3 minuta, mogao si da odradis akcije koje si hteo, imao si vise vremena za dobre spore akcije, postavljanje, kombinovanje itd... kada se to promenilo na 2 minuta cela igra se promenila, vise se ide na neke rashove, radis akciju padne ti 2 coveka imao si vremena da se povuces smislis drugu akciju ako si s manjkom igraca u toj partiji a sada je fora trcis kako ste se dogovorili, padnu 2 igraca, ostajes 3vs5 nemas ti mnogo vremena da smisljas neko akcijanje, nego ides dalje, pa ako si dobar u pucanju to je to, takav se cs sada igra. Pogledajte stare demo-e i nove, pa uporedite, kolko je raniej bilo dobrih teamskih igraca, nije ti bilo potrebno toliko pucanje kolko mozak i snalazljivost, imao si za sve to vremena dok ga nisu uskratili.

A da ne pricam jos o danasnjim klincima, svi puni sebe, nemas s kim da sklopis normalnu ekipu da vezbas, ostali su samo old scool igraci koji su u old scool teamovima, ovo ostalo je sprdnja. Mnogo vise su se cenili igraci ranije nego sada, zato smo i ostali kolko tolko prijatelji, nismo se prozivali i vredjali, jednom recju bili smo slozni iako smo bili protivnici preko nishana.

Link to comment
Share on other sites

aj sad svi da plachemo...

jebiga, vremena se menjaju, either you accept or you dont...

vazhno da se igra, sad sve zavisi od same ekipe i njihovih dzhepova koliko ce daleko dogurati...

sponzorstvo je bitno, ali mozhe doci samo od sebe ako do jaja igrash...

znam sad je sat vremena 100 din, ali jebiga i hleb je 40, ko mozhe igrace, a ko ne mozhe - nece...

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod starih demo-a imam neke prastare,sa pocetka cs 1.6 ...prvi mouse,titansi,sk,m19,virtus pro,nordic itd itd...12 rundi ali runda 3 minuta zlo...ako zatreba tu sam...a mogo bi neko da mi pomogne oko problema gore,kakvi mi to modeli trebaju za pojedine demoe,btw pustam ih preko sk playera...

Link to comment
Share on other sites

Ranije je CS bio kvalitetniji jer evo, proslo je 9 godina od pustanja Beta verzije, odmah zatim stigla i oficijalna verzija (live), tad je igra jos bila u "mladosti", omatorila je igra mnogo sad a i mnogi je ne shvataju kao sto su tad, ranije su turniri bilo mnogo bolji. Sam WCG je bio za divljenje odem na WCG 2006e kao da sam otisao na CeBit ili Blizzcon.

My 2 minutes!

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja malo da dodam nije me bilo dugo :)

Najveci problem po meni ovde je sto teamovi nikad nisu mogli da nadju sponzorstvo. Uvek je bilo 3-4 ekipe iz Beograda, 2-3 ekipe iz ostalih gradova koji su odrzavali nasu scenu i koji su vezbali jer su imali sponzorstva, pa makar i besplatno igranje u igraonici, besplatne klanske mecheve. Znate li vi kolko to znaci, u to vreme sat vremena igranja je bilo 30-40 dinara, to nije bilo toliko skupo pa su i ekipe koje nisu imali sponzorstvo mogle kolko tolko da se skrpe za pare da bi placali vreme za vezbanje, igranje cw svaki drugi dan, ali opet nije to to. A da ne pricam kako je sada, team koji nema nikakvo sponzorstvo treba da dodje u igraonicu i da plati 80-90 dinara sat vremena da bi vezbao, pa onda klanski mechevi, pa turniri... odakle ljudima toliko para. Slazem se sa Bizom sto se tice srpskog mentaliteta, ekipe se raspadaju po turnirima odigravsi 2 mecha, to jeste isto jedan od problema jer vecina srba je puna sebe i kad izgube mech protiv neke ekipe za koju su mislili da su booljashi, odma se raspadnu i posvadjaju jer misle da su najbolji izuzev ekipa sa sponzorstvom. Sto se tice akcija, ranije kolko se ja secam RoundTime je bio 3 minuta, mogao si da odradis akcije koje si hteo, imao si vise vremena za dobre spore akcije, postavljanje, kombinovanje itd... kada se to promenilo na 2 minuta cela igra se promenila, vise se ide na neke rashove, radis akciju padne ti 2 coveka imao si vremena da se povuces smislis drugu akciju ako si s manjkom igraca u toj partiji a sada je fora trcis kako ste se dogovorili, padnu 2 igraca, ostajes 3vs5 nemas ti mnogo vremena da smisljas neko akcijanje, nego ides dalje, pa ako si dobar u pucanju to je to, takav se cs sada igra. Pogledajte stare demo-e i nove, pa uporedite, kolko je raniej bilo dobrih teamskih igraca, nije ti bilo potrebno toliko pucanje kolko mozak i snalazljivost, imao si za sve to vremena dok ga nisu uskratili.

A da ne pricam jos o danasnjim klincima, svi puni sebe, nemas s kim da sklopis normalnu ekipu da vezbas, ostali su samo old scool igraci koji su u old scool teamovima, ovo ostalo je sprdnja. Mnogo vise su se cenili igraci ranije nego sada, zato smo i ostali kolko tolko prijatelji, nismo se prozivali i vredjali, jednom recju bili smo slozni iako smo bili protivnici preko nishana.

matori to se zove inflacija :D nemoj sad da pricamo kako je 95 hleb kostao milijardu

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bla bla mnogo mi je 50 dinara, nemam sponzora, da imam sponzora ceo sk i mtw bi se postrojili da mi blajve.....danasnje ekipe boli kurac za vezbanje uglavnom...da li ocekujes da ce lupam, eto kgb igraonica da sponzorise neku ekipu tako sto ce im ostaviti 5 kompova da vezbaju tokom dana koliko hoce a da ovi ne mogu nikog da pobede? Danas bi svi da igraju turnire, da pobedjuju jake ekipe, raste im pisica, loze se mnogo jako, onda dodje 5 likova posalje ih kuci sa 16:0 i onda im je neko drugi kriv...nepojmljivo je za vecinu da vezbaju na suvo, da smisle neke taktike, da se zna ko sta radi...zato i postoji ovoliko dobrih ekipa u srbiji;...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...