Jump to content

RELAX LAN Turnir 2009 - BEOGRAD


DrLudi

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GG Vrbas

GG Paori :)

GG Kassad gaji prasad :) , neko od vas posle mecha reche znam da nas mrzis zbog ovoga !!! ne mrzim vas mrzim sebe !!! necu da kenjam po forumu samo cu vam 1 reci svi igrate kanter jako dugo pratite velike turnire i td ... ono sto ste uradili ne prilichi jednoj ekipi ali ja kapiram "ocajnik se i za slamku hvata" . ja ne volim da pricam bez argumenata kao sto volite vi i da hvatate na buku !!!

WCG Rules :

Any use of the flash bang bug will result in a -3 round score for the offending team.

If the use of the bug is decided as unintentional, the game continues as normal. If

the use of the bug is decided as intentional, the offending team will be a given a

warning at the minimum or loss by default !!!

Sto se tice Ai-a igraonica perfektna sve radi ko Singerica

Sto se tiche organizatora : Ne dozvolite da vam drugi kroje KAPU i postavljaju "svoja" pravila na vasem turnir !!! GG momci vol.2 ce biti bolji , sto se tiche kasnjenja jbg smorili se svi ko pampuri al i to je normalno !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

GG Kassad gaji prasad :) , neko od vas posle mecha reche znam da nas mrzis zbog ovoga !!! ne mrzim vas mrzim sebe !!! necu da kenjam po forumu samo cu vam 1 reci svi igrate kanter jako dugo pratite velike turnire i td ... ono sto ste uradili ne prilichi jednoj ekipi ali ja kapiram "ocajnik se i za slamku hvata" . ja ne volim da pricam bez argumenata kao sto volite vi i da hvatate na buku !!!

WCG Rules :

Any use of the flash bang bug will result in a -3 round score for the offending team.

If the use of the bug is decided as unintentional, the game continues as normal. If

the use of the bug is decided as intentional, the offending team will be a given a

warning at the minimum or loss by default !!!

e pa pazi, nisi ga lepo protumacio, izvadio si jednu recenicu, kao da jedna sa drugom veze nemaju. :)

ovo je kljucno: ANY use of the flash bang bug will result in a -3 round score for the offending team. If the use of the bug is decided as unintentional, the game continues as normal.

to znaci da kakav god da je pao bag fles, dakle ako nije namerno, dobija se kazna od 3 runde i igra se nastavlja normalno, uz tu kaznu. Ukoliko je bio nameran, dobija se poraz.

jer vidis, to tvoje ne moze nikako da prodje, jer onda ima 3 izbora: 3 runde, nastavlja se normalno, i poraz. razumes? :D

meni u sustini bilo svejedno za to, nisam zeleo da se ciganisem, ali je u principu trebalo da se postupi po pravilima, ma kakva ona bila. a ispade da je tako i bilo na kraju. :)

jbg, malo mi je i krivo zbog toga, ali sta da se radi, neko bi ostao ostecen svakako.

super turnir, kasnio je jer organizatori nisu planirali zagrevanje igraca, i od svakog po 10-15-20 minuta, to je to. kanter je radio solidno, jedino na kraju, protiv 4gl, nismo trebali stavljati interp 0.01, jer je sve seckalo katastrofa, par puta sam cekao nekog i nisam ga ubio jer mi je izleteo izbagovan. ne vadim se, pokidali bi nas i ovako. :D

gg unity, kgg, ragazzi, 4gl, pk milorade, kassade i tako. :D

<3

Link to comment
Share on other sites

@ skrimke - svaka tebi cast !!! vidi se da si iz LAZAREVCA ovo kazem u pozitivnom smislu,gledaj evo dacu ti 1 primer http://www.hltv.org/?pageid=113&matchid=888333 izgubili su 2 runde .... znaci gleda se namera ... tipa dal je tu bio smoke pa je fles proleteo kroz smoke ,tipa jel taj fles uticao na rundu razumes ? cekam demo da pogledam tacan trenutak :) a znam da su 2 sigurno bila mrtva pre tog flesa :) ali jbg sigurno bi ova 2 ili 3 sve resili da to nije slucajno palo !!! a ti i lesko ste me odusevili oko cele situacije .... stvarno !!!

@ lesko - i tebi sine isto svaka cast za onu rechenicu :) odusevio si me :) nisam znao da si toliko dojajan :) KISS

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

glup si, kobratorixe. :D

ono sto si ti naveo, sa wcg-a, pise upravo ono sto sam ja rekao. a ovo drugo nije wcg, tu mogu da rade sta hoce, otkud ja znam. :D

ja samo hocu da mi ti objasnis kada se dobija -3 runde. po tebi, kada nije nameran fles, partija se nastavlja normalno, a kada je nameran, gubi se partija. kada se dobija -3? ipak sam ja u pravu, znam ja da ti znas, nego ti glupo da menjas izjavu. :D

edit: <3 :D

Edited by skrimke
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam ti kako se gleda organizator odluci da li je to bilo sa namerom ili ne i rekao sam i vama primer u Srbiji kad je Bata bacio na BGC-u , isto se tako gledalo .... znaci pod 1) pala su 2 ili 3 coveka vasa pa je pao famozni bag kroz 300 dimova .... znaci ne moze da se oduzmu 3 runde za takvu glupost .... ali na dusu organizaciji !!!! neko od vas 5 je pokazao da je mnogo los covek pre svega kad je malom alexi ispalo mi stavimo pauzu na kraju runde i vi namerno skinete ja je opet vratim i vi skinete da bi bila pauza u freezetime da nema za pancir kad udje !!!! kao da igrate CPL izasli ispred da se dogovorite da trazite -3 a lesko u toku mecha kaze igraj nema veze opusteno !!!! i prekida se mech cim padne bug !!! a ne na halfu :) BGC BGC BGC BGC i BUGARI i nek se zavrsi na ovome ne mogu da se PEGLAM sa svima znam ja i znate vi da niste upravu !!! bilo sta bilo rekao sam vam GG

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

gg unity,iglene usi sinovi! :D

gg ragazzi

gg kgg (jbg,ne znam sta da vam kazem oko cele te situacije. Ispalo bzvz,ja sam iskreno mislio da cemo mi izgubiti tu mapu sa ili bez te tri partije. Ali eto,poceli smo dobro da igramo kao terori,mozda ste se i vi smorili malo oko cele price,ne znam stvarno,ali ispalo tako. U svakom slucaju,jedno veliko GG,pa da sledeci put ceo mec prodje glatko :)). @Kobrica hvala brate,stvarno sam skontao da ne zelim vise da se ciganisem ni oko cega,i da je na PRVOM mestu drugarstvo(bez zajebancije),igra i uzivanje).

gg za orgu,sve bilo na nivou,malo kasnjenja,ali boze moj,vidimo se na nekom vol. 2 ;))).

edit: sisajte glorijanci,zgazili ste nas nogom! Idem sad na Adu da vas pocepam u fudbalu,pa javljam ovde rez da znaju svi koliko ste bedni!!!! :DDD

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ Lesko - jbg kazem i ja sta je tu je , ja se nisam smorio :) smorio se mali alexa :) i noname :) degencine :) a zelda poludeo sto pobio ljude 1 partiju i sto isao restart :) al tu sam vam pokazao Fer play a mogao sam samo da cutim :) AKO STVARNO IGRAS TAJ FUZBAL VS GLORIJANACA ZOVI BRATE DOLAZIM DA IM OBJASNIM NEKE STVARI

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

e pa pazi, nisi ga lepo protumacio, izvadio si jednu recenicu, kao da jedna sa drugom veze nemaju. :)

ovo je kljucno: ANY use of the flash bang bug will result in a -3 round score for the offending team. If the use of the bug is decided as unintentional, the game continues as normal.

to znaci da kakav god da je pao bag fles, dakle ako nije namerno, dobija se kazna od 3 runde i igra se nastavlja normalno, uz tu kaznu. Ukoliko je bio nameran, dobija se poraz.

jer vidis, to tvoje ne moze nikako da prodje, jer onda ima 3 izbora: 3 runde, nastavlja se normalno, i poraz. razumes? :D

meni u sustini bilo svejedno za to, nisam zeleo da se ciganisem, ali je u principu trebalo da se postupi po pravilima, ma kakva ona bila. a ispade da je tako i bilo na kraju. :)

jbg, malo mi je i krivo zbog toga, ali sta da se radi, neko bi ostao ostecen svakako.

skrim to je ok. bacili su bag bacili su ga. al odakle vam pravilo +-3 ? nisam hteo da se mesam posto nemam nikakve veze sa tim mechom al njima skinuti 3 i sebi dodati to pravilo ne postoji. imash -3 za ekipu koja je bacila flesh ili +-2 oduzimanje 2 i dodavanje sebi.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

skrim to je ok. bacili su bag bacili su ga. al odakle vam pravilo +-3 ? nisam hteo da se mesam posto nemam nikakve veze sa tim mechom al njima skinuti 3 i sebi dodati to pravilo ne postoji. imash -3 za ekipu koja je bacila flesh ili +-2 oduzimanje 2 i dodavanje sebi.

hvala dejo :) ipak je bio pritisak na organizatora :) ^^ nekad ti ni velichina ne pomaze: ) kiss i odlicno si odigrao na nuke gledali smo te odusevio si nas !!! retko kome kazem javno al odusevio si nas u finalu stvarno i da STO KUPUJES DEGENSKE PUSKE :) FAMAS I GALIL :) A PUN SI PARA :P hahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...