Jump to content

RELAX LAN Turnir 2009 - BEOGRAD


DrLudi

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kobrice jel ti morash uvek da seres nekome za tur , samo tvoj jebeni bgc bio extra i sve to , popisham ti se na njega i na vlajketa :D

koji si ti ? neki nebitan lik ? idi ubi se seljacino iz pizde materine !!!! dodji u lan da vidis sta je uopste turinir a do tad muzi krave PAORCINO VOJVODJANSKA

Link to comment
Share on other sites

sad sam dosao iz AIa kuci unity ftw....zavrsili drugu mapu protiv phobije , newave pobedio jedva dol , sve u svemu kulijana...organizacija me isterala sa turnira kao niko ne sme da gleda a to odjednom pred kraj , zato sam i otiso xD :) odo da gledam hltv AJMO UNITY :) pecikaka ftw btw nabo sam maniuonhold sam uzeo sve runde xD

Edited by IRD-urosh

^.^

Link to comment
Share on other sites

polufinala 4glory : maniaonhold i unity : neWave [valjda]

peca prebio realno kao ct trejn :) 8:7 za unity , a izgleda da se i dalje igra iNation vs 4glory , samo druga mapa.

koliko neko treba da te trpa da bi uzeo pogani automatski snajp?

koliko neko treba da te trpa da bi uzeo pogani automatski snajp?

Edited by IRD-urosh

^.^

Link to comment
Share on other sites

domination online

igrao maxa

powerteam

m4li

dzoni

ivc4 [valjda]

najvece iznenadjenje turnira po mom misljenju :) newave 13 : 12 unity .... al kako budjavo sa automatskim..

15:13 za unity peca king

de_Train > unity 16 : 13 newave

de_

^.^

Link to comment
Share on other sites

poceli su inferno newave i unity...gordan pokazao jos jednom da je pistolj igrac turnira [za neupucene , kgg [ili iNation] vs unity [de_inferno , groupstage] pistoljka gordanova kao ct xD

kolko kenjam xD 1:0 za unity

u medjuvremenu , 4gl je dobio iNation rezultatom [ne znam] , i igraju de_train prvu mapu protiv ekipe iz Shapca , maniaonhold

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...