Jump to content

problem sa konektovanjem na northrend


Recommended Posts

Ako nemas javnu ip adresu vec si iza nata od provajdera moguce je da je neki drugi korisnik koristio map hack ili nesto slicno pa je banovan i ti sad ispastas :). Imao sam i ja takvih problem ali davno. Ako mozes uzmi javnu ip adresu.

to se meni i dan danas desava ip celog bloka je banovan,a javni ip bas i nije malo para.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je kod ostalih provajdera ali kod beotelovog adsl-a samo ukucas username/ip@beotel prilikom logovanja i automatski ides direktno na net. Jedna dinamicka ip adresa samo za tebe. Verovatno svaki provider ima slicnu foricu. Treba se samo raspitati. Kod kablovskog neta verovatno to ide malo teze. Ne znam, nisam u toku. Poz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam mts 3g net .... da li neko zna zasto ne mogu da se konektujem na battle net server. Dobijem standardnu poruku da probam manuelno da se konektujem bla bla. Normalno se konektujem i preko wirelessa i preko dial up-a, i kad sam imao adsl. Ne znam sta je ovde problem. Imali neko slicno iskustvo?

Link to comment
Share on other sites

imam mts 3g net .... da li neko zna zasto ne mogu da se konektujem na battle net server. Dobijem standardnu poruku da probam manuelno da se konektujem bla bla. Normalno se konektujem i preko wirelessa i preko dial up-a, i kad sam imao adsl. Ne znam sta je ovde problem. Imali neko slicno iskustvo?

ip ban verovatno...

btw ip ban na 2 nedelje se dobija ako pokusavate da konektujete (oko 10 pokusaja) sa nevalidnim cd keyem ili cd keyem in-use. ja se zajebao tako :(

Link to comment
Share on other sites

Druze, nije to u pitanju sigurno. I mam original CD warcraft III i frozen trone..... Kazem ti da mi normalno se konekruje preko wirelessa i dial upa, a nece preko ovog mts 3g modema..... Stvarno ne zanm u cemu je problem, a voleo bih da mi neko pomogne, ili uputi na odgovarajucu destinaciju. Poz svima!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...