Jump to content

WTT (H) mage 80


kurisa

Recommended Posts

Armory link za karatkera:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...;n=Majstorhorde

Dodatne informacije vezane za lika:

1. Professions- Minning450/engi 205

2. Arena Points-2150

3. Achievement Points-1960

a. Navesti znacajnije achievemente- n/a

b. Titule- Rival

4. PvP Marks

a. Wintergrasp-2

b. Warsong Gulch-0

c. Alterac Valley-100

d. Arathi Basin-3

e. Strand of the Ancients-4

5. Badges

a. Valor-10

b. Heroism-3

6. Gold- 300

Dodatni info:

Maga menjam iskljucivo za rouga ili prista ako je rogue u pitanju more imati (dobar pvp gear ili dobar pve gear..)

Ako je priest u pitanju (samo PVP gear mora da ima ne zanima me pve)...

Na magu ja imam 2 hatefull-a 2 savage Full T7... videcete na armory ima deadly Neck hatefull back i josh nekih off set epica

Imam 2150 arena pointsa...

Josh nesto na acc-u ima takodje druid 71 lvl paladin 63 lvl i dk 70 lvl na dk-u imaju BOA weapon i shoulderi...

Sto se takodje moze koristiti i na paladinu.

Da li ste prvi vlasnik?

Od acc-a imam sve zivo imam kutije SQ cd key itd najvaznije je da imam sve...

Okvirna cena: /

Pozovite ili posaljite poruku na 064-826-3331 pa da se dogovaramo...

Edited by kurisa
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da vidimo sta on ima da kaze na to, ako se ne javi, nista brise se topic i ban scamera.

to je bilo pre nekih 1 god , i ja sam ga prebacio na silvanu i dao mu ime majstorhorde posto mi se ortak zove glavniuhordi , njegov razlog zasto je vratio acc je to sto se "smorio"

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

debilu glupi ti na tvoj ACC koji si ti meni dao 2 puta je neko ulazio i menjao sifru kretencino mrtva!!!

jednom sam te zvao i promenio sifru i rekao ti sta se desava!!!

sledeci put kad mi je promenjen pass ja sam ko i svako noramaln sto bi uradio vratio lika!

A OD ACC IMAM BUKVALNO ALI BUKVALNO SVE!

a to sto si ti debil ja sa time nemam nista pre bih rekao da si ti mene pokusao da zajebes

Link to comment
Share on other sites

zvao sam te trilion puta i hteo da se nadjem sa tobom , nikad nisi hteo i uvek si me izbegavao , i ja ne mogu da verujem sta ti pricas debilcino jedna

izbegavao si me , promenio si sifru tebi niko nista nije dirao , ti si promenio sifru i pravio se lud !!! a podatke nemas i nisi mi dao retarde jedan .

znaci ajde da se nadjemo sad pa da pricamo uzivo ...

064 229 26 39 zovi me da se nadjemo

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja sam tebi vec ranije rekao zvao si me posto sam vratio acc a ne ranije a meni je menjana sifra a sta ces ti sad da izmisljas to me boli penis al ono bas me zabole uopste se ne potresam...

a meni je na tvom acc-u menjan pass i ti dobro znas da sam te zvao da ti to kazem tako da necu uopste da se raspravljam...

a to sto si ti bolesnik za wow-om i izmislio bi kojekakve gluposti samo da ispadnes frajer ili sta vec pokusavas da postignes ja sam ti lepo rekao da cu vratiti lika...

i josh si ti meni frajeru trazio mail da ti posaljem dok ti tvoj nisi ni imao i ja samo josh budala poslusao...

tako da ne smaraj molim te da sam scamer i pircaj te price nekom drugom ja se dobro secam sta je bilo tako da...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...