Jump to content

Reprezentacija


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci dajes otkaz :DDD

Preuzimam krivicu za ispadanje u prvom kolu kvalifikacija. Nisam rekao da dajem otkaz(ako se to tako moze nazvati) jer trenutno ucestvujemo u jos 5 igara na ESL.ENC-u

(Fifa2009, CoD4, CS:S, Wc3 i Dota). Osim Wc3 koji vodi hajli kao i ranijih godina kada smo ucestvovali(ako se iko seca koja nam je tacno bila zadnja pre ovoga) ostale igre

su jos uvek aktivne tako da ja imam jos posla da uradim.

Cela prica oko pravljenja reprezentacije je u toku vec neko vreme(nevezano za ovo ispadanje) ali se ovim topikom i Draskovom zeljom ta opcija samo povecava.

Jedna osoba ne moze sama da radi sve, stim ce te se svi sloziti. Red je da odredjeni ljudi rade odredjene stvari a da igraci samo igraju. Trenutna situacija gde ja(nazalost)

moram da ovdim 5 od 6 igara na ENC-u je veliki problem ne samo za mene(nemoc da se sve postigne kako bi se obezbedili uslovi za svaku igru posebno) vec i za igrace

koji trpe taj manjak. Cela gaming scena je trenutno u velikom problemu i visi o koncu(da slobodno se smejte tome navikao sam :D ) i potrebno je nesto sto ce da je odrzi

ovakvom kakva jeste(veoma aktivna u odnosu na prosle 2-3 godine) ali i da je ojaca i podrzi. Ja poznajem par ljudi koji tako nesto mogu da urade ali sve sto moze da se uradi

u ovakvoj ekonomskoj situaciji(ekonomska kriza) jeste da se zapocne projekat, ne samo repke vec i same gaming scene koja ce se kasnije samo pojacati kada ova kriza prodje.

Ovoliko od mene trenutno, nadam se pozitivnom sastanku sa Draskom i ostalima koji imaju uticaj na samu scenu i nekom preliminarnom odgovoru oko stvari navedenih u tesktu

prehodno napisanom.

Hvala svima koji su pomogli, igracima koju su igrali, osobi koja je dala gomilu pravih saveta, kao i vama ljudima koji pratite repku i gaming scenu kod nas.

Link to comment
Share on other sites

E vidis, onda si ti trebao da pokrenes topic "Ja NE MOGU da vodim 6 repki od jednom" i Drasko bi preuzeo cs.. isto si mogao da uradis i za druge igre i da se skoncentrises na samo jednu ali sa tom jednom da napravis haos... Ovako si u nezgodonoj situaciji i nisi nikome drag :DDD salim se... Ovaj,,, pazi,,, Drasko je u pravu.. treba oformiti tim koji ce da se bavi samo cs-om(primer) i taj tim treba da stvori uslove igracima... Zasto Antic nije selektor tenisera, odbojkasa, skvosasa i sl... Mozda ti jesi lik ovako ali puno je malo... 6.. :DDD

mrzim sto sam pametan....

Link to comment
Share on other sites

E vidis, onda si ti trebao da pokrenes topic "Ja NE MOGU da vodim 6 repki od jednom" i Drasko bi preuzeo cs.. isto si mogao da uradis i za druge igre i da se skoncentrises na samo jednu ali sa tom jednom da napravis haos... Ovako si u nezgodonoj situaciji i nisi nikome drag :DDD salim se... Ovaj,,, pazi,,, Drasko je u pravu.. treba oformiti tim koji ce da se bavi samo cs-om(primer) i taj tim treba da stvori uslove igracima... Zasto Antic nije selektor tenisera, odbojkasa, skvosasa i sl... Mozda ti jesi lik ovako ali puno je malo... 6.. :DDD

Jednostavan razlog, noone cares :)

Postavis sebi jednostavno pitanje...

koliko se ljudi prijavilo da bude menadzer repke za CB i za ESL..... odgovor ti govori sve :)))

Link to comment
Share on other sites

E vidis, onda si ti trebao da pokrenes topic "Ja NE MOGU da vodim 6 repki od jednom" i Drasko bi preuzeo cs.. isto si mogao da uradis i za druge igre i da se skoncentrises na samo jednu ali sa tom jednom da napravis haos... Ovako si u nezgodonoj situaciji i nisi nikome drag :DDD salim se... Ovaj,,, pazi,,, Drasko je u pravu.. treba oformiti tim koji ce da se bavi samo cs-om(primer) i taj tim treba da stvori uslove igracima... Zasto Antic nije selektor tenisera, odbojkasa, skvosasa i sl... Mozda ti jesi lik ovako ali puno je malo... 6.. :DDD

ma nije sweeper kriv sto je pokusao, i onako niko drugi nije hteo, malo ko bi se prihvatio tog posla jer svi znamo kako su prolazili oni sto su pokusali isto vec godinama u nazad, a s' obzirom na celokupnu trenutnu situaciju mi i ne mozemo mnogo bolje od ovoga tako da bi slicno prosao i bilo ko drugi...

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lol bre citam ovo i ne mogu da verujem zasto bi neko uopste preuzeo krivicu na sebe zbog ispadanja pa igrali smo protiv GRKA i nasa repka je uzela 1 mapu alo ljudi spustite se na zemlju odigrali smo extra za prvi put da se repka ozbiljno prihvatila posla igramo protiv mutavih GRKA koji imaju jednu jebenu postavu zadnje 3-4 godine... i uzesmo im 1 mapu ova repka da nastavi da vezba i srbiji nece biti kraja... pozzzzzzzzzz

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Preuzimam krivicu za ispadanje u prvom kolu kvalifikacija. Nisam rekao da dajem otkaz(ako se to tako moze nazvati) jer trenutno ucestvujemo u jos 5 igara na ESL.ENC-u

(Fifa2009, CoD4, CS:S, Wc3 i Dota). Osim Wc3 koji vodi hajli kao i ranijih godina kada smo ucestvovali(ako se iko seca koja nam je tacno bila zadnja pre ovoga) ostale igre

su jos uvek aktivne tako da ja imam jos posla da uradim.

Cela prica oko pravljenja reprezentacije je u toku vec neko vreme(nevezano za ovo ispadanje) ali se ovim topikom i Draskovom zeljom ta opcija samo povecava.

Jedna osoba ne moze sama da radi sve, stim ce te se svi sloziti. Red je da odredjeni ljudi rade odredjene stvari a da igraci samo igraju. Trenutna situacija gde ja(nazalost)

moram da ovdim 5 od 6 igara na ENC-u je veliki problem ne samo za mene(nemoc da se sve postigne kako bi se obezbedili uslovi za svaku igru posebno) vec i za igrace

koji trpe taj manjak. Cela gaming scena je trenutno u velikom problemu i visi o koncu(da slobodno se smejte tome navikao sam :D ) i potrebno je nesto sto ce da je odrzi

ovakvom kakva jeste(veoma aktivna u odnosu na prosle 2-3 godine) ali i da je ojaca i podrzi. Ja poznajem par ljudi koji tako nesto mogu da urade ali sve sto moze da se uradi

u ovakvoj ekonomskoj situaciji(ekonomska kriza) jeste da se zapocne projekat, ne samo repke vec i same gaming scene koja ce se kasnije samo pojacati kada ova kriza prodje.

Ovoliko od mene trenutno, nadam se pozitivnom sastanku sa Draskom i ostalima koji imaju uticaj na samu scenu i nekom preliminarnom odgovoru oko stvari navedenih u tesktu

prehodno napisanom.

Hvala svima koji su pomogli, igracima koju su igrali, osobi koja je dala gomilu pravih saveta, kao i vama ljudima koji pratite repku i gaming scenu kod nas.

prekini da sernjas i nabaci mi jociku onu da je jasem !

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Sto se tiche mecha generalno zadovoljan sam. U poslednjih 12 mapa koje je nasha repka igrala u prethodnih par godina pobedili smo samo prosle godine na CB-u inf 16:14 UK. evo tek sad smo uspeli da uzmemo mapu nekoj drugoj repki a mogli smo i vishe.Generalno komunikacija je bila jako losha na infernu koji smo najvishe igrali. Znali smo da slabije cuvamo i opet smo posle knife runde uzeli da branimo. Filip i ja smo jednostavno bili odseceni i ulazili su nam mid kako su hteli. dok na d2 smo bolje komunicirali i potrudili se malo i dobili mapu , al znali smo da ce birati train koji na zalast nismo stigli nijednom da odigramo u ovih 10 dana pa smo izasli da se dogovorimo ko sta i gde al nije puno pomoglo. Grci su dobra ekipa sad na ovom cb-u su ispali u 1/4 i zavrsili top8 pored francuza , poljaka i izraelaca tako da ne treba zaliti sto smo ispali al ne treba ni cekati sad da dodje januar sledece godine da bi opet odigrali koji uyr/friendly/pracc pred CB:NC i da igramo kao repka vec uzeti vec sad od danas i igrati svake nedelje bar jedan uyr ili 2 sata praccovanja i bice sve OK.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Dosadno mi, pa skupljam informacije.

Shto si se sad ti uvatio za to?

Pa zato shto ti je dosadno ne bi trebao da mrachish... Nisam se uhvatio za to , nego gledam da si zapeo da ti se kaze,a nidje veze... :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

@enzo : Mislim da si upravu.Koliko sam shvatio nas najvise jebe sto se nasa reprezentacije konstantno menja...

Ljudi odigraju neki jaci tur, ligu ne pokazu se kako bi trebalo posto su neuigrani i odma krece napusavanje rurovaca i ostalih i sledece godine se pravi nova repka i tako iz godine u godinu ...

Link to comment
Share on other sites

S' obzirom da znamo kakvo je stanje u nasoj zemlji, kakvi su uslovi, kakva je cs scena i sve ostalo sto ide uz istu - realno gledano dobro smo prosli, i nikoga ne treba kriviti - to je sasvim pogresno. Sada bi sledeci korak trebao biti da se oformi Srpski counter strike team, asocijacija ili kako god vec, koja ce voditi repku i pruzati sve potrebne uslove, kako za igru tako i za ostale stvari tipa press, televizija i slicno. Mora ta akcija da se podrzi sa svih strana i zazivi, odnosno da se podigne gaming scena u Srbiji za jedan nivo vise. Sto se tice meceva realno nema potrebe da igraci imaju odredjeni pritisak, jer stanite na trenutak i razmislite - nemate sta da izgubite, mozete samo da dobijete. Stvarno je jadno i bedno od strane odredjenih ljudi sto pred svaki mec repke unose odredjenu dozu nervoze i samim time stvaraju pritisak igracima, to je skroz pogresno, jer neko je slab na psihickoj bazi i lako ce se usrati i puknuti. Sada samo polako i smireno, puno rada i vezbe, a vremenom ce se pokazati rezultati.

Edited by sales
Link to comment
Share on other sites

... samim time stvaraju pritisak igracima, to je skroz pogresno, jer neko je slab na psihickoj bazi i lako ce se usrati i puknuti...

Onda takvi ne trebaju da igraju, kako kazes jer su slabi na psihickoj bazi ;)

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Preuzimam krivicu za ispadanje u prvom kolu kvalifikacija. Nisam rekao da dajem otkaz(ako se to tako moze nazvati) jer trenutno ucestvujemo u jos 5 igara na ESL.ENC-u

(Fifa2009, CoD4, CS:S, Wc3 i Dota). Osim Wc3 koji vodi hajli kao i ranijih godina kada smo ucestvovali(ako se iko seca koja nam je tacno bila zadnja pre ovoga) ostale igre

su jos uvek aktivne tako da ja imam jos posla da uradim.

Cela prica oko pravljenja reprezentacije je u toku vec neko vreme(nevezano za ovo ispadanje) ali se ovim topikom i Draskovom zeljom ta opcija samo povecava.

Jedna osoba ne moze sama da radi sve, stim ce te se svi sloziti. Red je da odredjeni ljudi rade odredjene stvari a da igraci samo igraju. Trenutna situacija gde ja(nazalost)

moram da ovdim 5 od 6 igara na ENC-u je veliki problem ne samo za mene(nemoc da se sve postigne kako bi se obezbedili uslovi za svaku igru posebno) vec i za igrace

koji trpe taj manjak. Cela gaming scena je trenutno u velikom problemu i visi o koncu(da slobodno se smejte tome navikao sam :D ) i potrebno je nesto sto ce da je odrzi

ovakvom kakva jeste(veoma aktivna u odnosu na prosle 2-3 godine) ali i da je ojaca i podrzi. Ja poznajem par ljudi koji tako nesto mogu da urade ali sve sto moze da se uradi

u ovakvoj ekonomskoj situaciji(ekonomska kriza) jeste da se zapocne projekat, ne samo repke vec i same gaming scene koja ce se kasnije samo pojacati kada ova kriza prodje.

Ovoliko od mene trenutno, nadam se pozitivnom sastanku sa Draskom i ostalima koji imaju uticaj na samu scenu i nekom preliminarnom odgovoru oko stvari navedenih u tesktu

prehodno napisanom.

Hvala svima koji su pomogli, igracima koju su igrali, osobi koja je dala gomilu pravih saveta, kao i vama ljudima koji pratite repku i gaming scenu kod nas.

STANISLAVE PRETERANO SERES ...... Ja mislim da prvi u kafanu treba da udje deda !!!!!

Pod 1) kad si pravio repku pitao si neke likove anonimus totalne nemam ja nista protiv tih ljudi ali baja ? covek koji igra dotu kakve on veze sa cs-om ima ?nikakve , pretor ? who is the fucking on ? iz zrenjanina ili zajecara neki lik ? sa pola lana u zivotu . rekao sam kad si pocinjao necu da kenjam i mesam se i trujem nista ali imao sam i tada viziju kojih 5 igraca bi se najbolje uklopili i odigrali maximalno e sad dal ce neko da se naljuti i kaze ovakav si onakav si nisi mene pomenuo jbg moje misljenje je da 5 igraca ne moraju biti najbolji nego da se kapiraju i da mogu da odigraju zajedno !!!

posto je hayber izrazio zelju da ne igra jer mu je cimanje mojih 5 bi bili : Predator,Neverhood,Comma,Pilgrim,Flekaja :) hahah a sad ozbiljno :)

1.High

2.Kingor

3.Confy

4.Filip

5.Andr1a

Opet BG repka al jbg nema boljee od toga a ova debela krtica confy ako nebi prihvatio da igra zvao bih " UNKU DEGENCINU NOSATOG PREDATORA "

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...