Jump to content

Bartender4 or Dominos


Coyote

Combat Bars  

24 members have voted

  1. 1. Koji ?

    • Bartender4
      18
    • Dominos
      6


Recommended Posts

Koristio sam pre bartender4 ali uzima mnogo resursa sa button facade..ovaj dominos je nesto novo nisam ga vidjao pre.. dakle preporuke?

Ovako ...

90% likova ( scrubova aka str4jo etc ) ne koristi ni jedan i oni ce lupati gluposti.

9% likova koristi bartender i nikada nisu koristili nista drugo i ne znaju sta je dominos oni ce se kleti u bartender.

Ja sam koristio bartender i voleo sam bartender3 i samo cu reci bartender4 je govno nevidjeno. Dominos je najbolji ubedljivo. Zato ti preporucujem dominos... tj ne nego ti govorim da je bartneder4 govno a dominos odlican , bartender3 u odnosu na dominos je dobar , nije bolji a i ne mozes da ga koristis... u svakom slucaju dok nisam otkrio dominos bio sam prinudjen da koristim default UI koliko je govno bartneder4.

U to sam ubedjen btw.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovako ...

90% likova ( scrubova aka str4jo etc ) ne koristi ni jedan i oni ce lupati gluposti.

9% likova koristi bartender i nikada nisu koristili nista drugo i ne znaju sta je dominos oni ce se kleti u bartender.

Ja sam koristio bartender i voleo sam bartender3 i samo cu reci bartender4 je govno nevidjeno. Dominos je najbolji ubedljivo. Zato ti preporucujem dominos... tj ne nego ti govorim da je bartneder4 govno a dominos odlican , bartender3 u odnosu na dominos je dobar , nije bolji a i ne mozes da ga koristis... u svakom slucaju dok nisam otkrio dominos bio sam prinudjen da koristim default UI koliko je govno bartneder4.

U to sam ubedjen btw.

Morao sam da te quote jer sam se nasao uvredjenim za Bar4/3 Comment :) meni je Bartender4 > Bar3, cak sam trojku batalio i stavio jos odavno alpha release od bar4.

Ovo sad meni ispada isto ko kad bi mi neko rekao da ima nesto bolje od pitbulla, od skoro koristim 4 i jebe kevu kolko je dobar.

Evo malo da kazem nesto o Dominosu sto je ql za sve korisnike koji ce da se prebace sa default na neki Bar addon.

Dominos je jednostavniji za konfigurisanje, a veoma je mocan addon u par situacija. Radi dobro kada krenete da vozite neki vehicle. Dominos Vam omogucava da ubacite kolko hocete dugmica, horizontalno i vertikalno, bilo koje velicine. U sustini sve opcije koje bi ocekivali od nekog modernog bar addona. Glavna stvar mu je sto je jednostavan za konfigurisanje. brzi shift + right klik u config modu pomera vas pet / class bar na normalna mesta.

Sledece je key binding :) bindovanje Blizzard action bara ima da confusuje mod samo tako. na /kb jednostavno udjete u config mode za podesavanje key bindinga za spellove. Sta je jos bolje mozete otvoriti spellbook, i bindovati key na bilo koji spell (Ne morate ni da izvucete taj spell na bar, dovoljno je da uradite bind)

Tu je normalno fade bar, kalsicno za paladine hutarde i dk, gde ja npr kod paladina metnem ret auru i ne zelim ad vidim taj bar vise, jer jednostavno ne menjam tu auru.

Ne mogu da tvrdim, ali Dominos meni nema cooldown na spellove, niti miima range check sto mi se ne svidja i dajem mu jedan minus ;)

Storm ako gresim oko ovog poslednjeg ili ja koristim loshu verziju ili ima negde da se upali u addonu.

Tolko od mog utiska ;P

Ja se naravno i dalje drzim Bartendera4 jer me mrzi da konfigurisem nesto drugo i da se prilagodjavam drugom.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dominos nije napravljen da ima cooldown... zato i ne volim bartender4 ... ubacuju cooldownove u addon za barove ... bezveze ... nikada opcije za podesavanje tih cooldownova i rangea nece biti dobre kao recimo u omnicc ili cooldown count... sve u svemu dominos + omnicc > bartender4 koji pokusava da bude oba , a pritom i manje zauzima prostora i bolje je optimizovan jer radi na ace3... dok je bartender samo konvertovan da bude kompatibilan sa istom verzijom.

Bartender4 ne volim jer u odnosu na bartneder3 pokusava da bude nesto sto nije kao sto sam gore napisao teze se konfigurise , mnogo je "veci" i zahtevniji i "ruzniji" je povrh svega toga... mozda ce bartender5 da bude dobar al ovo po meni je epic fail.

Ovo sad meni ispada isto ko kad bi mi neko rekao da ima nesto bolje od pitbulla, od skoro koristim 4 i jebe kevu kolko je dobar.

Postoji bolje od pitbulla ja sam ga koristio od kada je izasao i prosto sam ga obozavao zamenio mi je ag unit frames savrseno. A zove se OUF. Bolji je realno od pitbulla al nema GUI tj moras da ga konfigurises iz samo lua filea sto zbunjuje dosta neke nove korisnike pa nije toliko popularan... u odnosu na pitbull neuporedivo je manje zahtevan ima vise opcija i mnogo je lepsi za oko. Tehnicki mozes da napravis bilo sta. Doduse novi pitbull bi trebao da otkloni najvece mane starog pitbulla a to su zahtevnost i retardiraniji meniji tako da iako ne igram wow ocekujem da ce pitbull ostati najpopularniji iako kao sto rekoh OUF je bolji tehnicki.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

oUF, za njega mogu isto da kazem sto i ti samo nemam ja time da to radim :)

A sto se tiche pitbulla chknight ga radi, tako da taj addon ne moze da bude losh ni malo.

ag_UF je bio perverzija, jer je bio mnogo jednostavan, ali je onda pitbull krenuo razvoj i jebiga napredovao je vise, samo sto je imao tolko losh config kao i sada sto ima 4 =) Mislim nije tolko komplikovan kolko je bio nekad ali i dalje mi se ne svidja config.

dominos + omnicc bas cu da probam posle ;) mzoda i zamenim bartender4.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Brate nemoj da izvrces moje reci ... ja sam rekao da je pitbull dobar nisam rekao da je los. I da znam ko je cknight on je napravio pola najboljihj addonova ... cow tip cartographer fubar itd Ali sve u svemu on je sam abandonovao njegov projekat za ROCK i presao na ace3 dok ne konvertuje pitbull na ace 3 ouf je bolji od pitbulla ... simple as that ^_^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

dajem glas Dominos-u. Dok sam davno igrao shadow prista jedan period Bartender me je zajebavao kada sam prelazio u shadow formu, nikako nisam moga da namestim action bar u sh formi. Dominos je meni mnogo bolji, nikakve probleme nisam imao + bindovanje je 5x puta lakse

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Brate nemoj da izvrces moje reci ... ja sam rekao da je pitbull dobar nisam rekao da je los. I da znam ko je cknight on je napravio pola najboljihj addonova ... cow tip cartographer fubar itd Ali sve u svemu on je sam abandonovao njegov projekat za ROCK i presao na ace3 dok ne konvertuje pitbull na ace 3 ouf je bolji od pitbulla ... simple as that ^_^

Ti isto ko i ja kad je ace3 bio pusten i addoni krenuli da se prave za njega istog momenta sam menjao sve te addone :)

ROCK je bio losh sistem po meni, nije mi se svidelo kad otvorim njegov rock meni i to sto je pola addona njegovih bilo vezano za rock. Pitbull4 je na ace3 u fullu ako sam upravu ? Samo je u truloj beta fazi. Elem nisam izvrnuo tvoju rec, prosto :P nisam teb pointovo zamisli da sam napisao svima da pitbull addon nije losh nego super ;)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Istina :)

i da pitbull4 bi trebao da bude full ace3 support. Ali generalno njegova arhitektura je i dalje zasnovana na starom rock sistemu... mislim da ce generalno biti bolji od oufa al to ostaje da vidimo ... ovako kako jeste ouf > pitbull3 a pitbull4 je u beti koja je neupotrebljiva :)

uostalom sta se raspravljamo oko glupavog wowa ;)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...