Jump to content

ESL.ENC


MarkoL

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate, moguce je da ima boljih igraca, recimo kad uporedis civavu i zepa, ja bih rekao da je civava bolji, znaci ne mozes da kazes da nema... Ali se u potpunosti slazem sa viktorom da ekipa ne treba da se menja jer je uvezbana i stalno igra zajedno! Zajebite te prozivke... GL momci!

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Opet vi sa tim da ima boljih igraca, ja vam kazem da nema, a umesto da kazete samo napred momci vi opet kenjate i nabijate kompleks drugim igracima iz tima.

Ima...

Yoco seti se sta si mi reko pre neki dan na mircu posle DotaInvite gejma.

Znaci kazem, NIKO SE NE BUNI ZBOG EKIPE OVDE. Zelim sve najbolje itd. Ako maretu (kao lideru) odgovara ova ekipa, ja nemam nista protiv.

Sa druge strane, Mare nema razloga da proziva haasana po ruru. I ako ga nekolicina novih ljudi na nasoj dota sceni "ne voli" ili "ne poznaje" on je ipak bolji od dobrog dela ovog tima.

Ovo je Mare moglo da resis jednim postom sa normalnim obrazlozenjem (jbg, kad nesto Lidujes mora da naucis da se drkas i sa velikim narodnim masama :D).

Ne znam sta vise da kazem, GL na nations.

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

U svakom sportu/e-sportu (pa i Doti) je uvek bilo najvaznije da se tim dobro slaze i da dobro funkcionishe zajedno, a tek posle da li su sve najbolji igrachi u njemu.

(nevezano dal su ovi momci najbolji ili ne)

S'obzirom da je stari 4GL (sada podeljen na SRS i GM) imao vrhunske rezultate ranije, ja ne vidim zashto se takva ekipa sada nebi ponovo okupila. (pogotovu shto ispunjavaju i uslove da cela ekipa ne bude iz jednog tima, igraju iz lana, itd...)

Prosto recheno, da je Vigos srbin i da udje u ovu ekipu, ona bi skoro sigurno bila loshija, iz prostog razloga shto Vigos nije naviknut na rad sa tom ekipom, i shto bi moral svakako bio nizi.

(u ovom slucjaju sam uzeo Vigosa kao DotA ikonu, a ne zbog toga da li je stvarno najbolji ili ne)

Sve u svemu, HF Serbia.DotA, i nemojte da razocharate :)

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

kome se ne svidja ova reprezentacija moze slobodno da se preseli na kosovo ili u crnu goru, uzme drzavljanstvo i zaigra i zapeva. sto se ekipe tice, ne moze bolja da bude, moze jedino da se ubaci joca kao standin, ako vec nije u ekipi. a sto se zepa tice, mozete samo da mu se sagnete i onako lepo operete zube njegovim mudima posto su najveca u srbiji. tomo iskreno kenjas previse :D GOGOGO SRBIJA. i btw, napravite klan SERBIA2 pa surite neke cwove ako se vec osecate ugrozenim.

Link to comment
Share on other sites

kome se ne svidja ova reprezentacija moze slobodno da se preseli na kosovo ili u crnu goru, uzme drzavljanstvo i zaigra i zapeva. sto se ekipe tice, ne moze bolja da bude, moze jedino da se ubaci joca kao standin, ako vec nije u ekipi. a sto se zepa tice, mozete samo da mu se sagnete i onako lepo operete zube njegovim mudima posto su najveca u srbiji. tomo iskreno kenjas previse :D GOGOGO SRBIJA. i btw, napravite klan SERBIA2 pa surite neke cwove ako se vec osecate ugrozenim.

Kosovo = Srbija tako da moze da ode samo u crnu goru :D

Link to comment
Share on other sites

kome se ne svidja ova reprezentacija moze slobodno da se preseli na kosovo ili u crnu goru, uzme drzavljanstvo i zaigra i zapeva. sto se ekipe tice, ne moze bolja da bude, moze jedino da se ubaci joca kao standin, ako vec nije u ekipi. a sto se zepa tice, mozete samo da mu se sagnete i onako lepo operete zube njegovim mudima posto su najveca u srbiji. tomo iskreno kenjas previse :D GOGOGO SRBIJA. i btw, napravite klan SERBIA2 pa surite neke cwove ako se vec osecate ugrozenim.

Otkud ti to znaš?

[:0]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ovaj android ocigledno nije u toku. Psuje kao prostak po forumu bez razloga.

Pitanje:

1. ko je reko da ima nesto protiv ove ekipe?

2. Odakle znas da zep ima najveca muda? Koliko muda do sada si polizao pa si mogao da zakljucis to?

HF

blablabllalablablbalablbalBLALBALBLABLABLABLABLALBALLABLABBL u potpisu giga.

svi samo seru ne znam dal imaju protiv ekipe ili ne boli me KURCINA psujem ko prostak. vidim samo da svi nesto blabla ovo ono zasto igra ovaj zasto igra onaj a zasto ne igra ovaj kad je bolji a ovaj je najbolji. zato sto je mali mare tako reko i tako ima da bude. znam da zep ima najveca muda zato sto mu masiram muda na svakom lanu na koji odemo zajedno njemu to prija pa u toj homeostazi sabija haj skillere. polizo sam damketova jocina i cepova muda i prijalo mi je joooj kako mi je prijalo.

cuo sam da ce u sledecoj verziji dote dva nova random imena da budu za enigmu, "toma" i "giga" posto vi postujete neke gluposti i ne znate sta ste postovali niti znate sta zelite niti bilo ko moze da shvati sta vi mislite i sta pricate. tako da enigme SERBIA2 ili KOSOVA dota room i play googog

Link to comment
Share on other sites

blablabllalablablbalablbalBLALBALBLABLABLABLABLALBALLABLABBL u potpisu giga.

svi samo seru ne znam dal imaju protiv ekipe ili ne boli me KURCINA psujem ko prostak. vidim samo da svi nesto blabla ovo ono zasto igra ovaj zasto igra onaj a zasto ne igra ovaj kad je bolji a ovaj je najbolji. zato sto je mali mare tako reko i tako ima da bude. znam da zep ima najveca muda zato sto mu masiram muda na svakom lanu na koji odemo zajedno njemu to prija pa u toj homeostazi sabija haj skillere. polizo sam damketova jocina i cepova muda i prijalo mi je joooj kako mi je prijalo.

cuo sam da ce u sledecoj verziji dote dva nova random imena da budu za enigmu, "toma" i "giga" posto vi postujete neke gluposti i ne znate sta ste postovali niti znate sta zelite niti bilo ko moze da shvati sta vi mislite i sta pricate. tako da enigme SERBIA2 ili KOSOVA dota room i play googog

Android ti si neki zaeban decko a?

Ae iskljuci se momentalno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...