Jump to content

HTLV i REZULTATI


Bjeka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hahah ko je legenda iz Nisa ? hahahah extra ako su sluske koje je konf uzeo kada je igra vs kgg mislim da ih je ostavio na pultu kad smo izlazili tako overi kod lika koji je radio.. GG svima

A sluske ti nisu trebale zato sto smo se mi drali van granica normale a vi ste se drali u granici normale ?? :))) Tako si rekao valjda :D

Zeza... GG svima undying prodao opasno...

Link to comment
Share on other sites

Ovako,samo bih hteo reci da je totalni debilizam sto niste neWave-u dali novac koji su ZARADILI na posten nacin,a ako se vec pominje igraona kao sponzor od cpu-a nek to rese Nislije medju sobom a ne da ispasta Wave ni kriv ni duzan,stvarno sramota.Takodje SVAKA CAST MOZGU koji je doneo "odliku" da u 1/2 turnira menja kostur takmicenja,Boze gospode,meni je zao momaka iz neWave-a jer su pre svega dobri ljudi,namestili ih za zreb,i za pare naravno,moj savet prijateljima - NE IDITE NA TURNIRE UKOLIKO SE NE ODRZAVAJU U KG-U NS-U ILI BG-U,jer brate niko nikada ne pamti da je iko ikada ako nista drugo bio izjeban za love.

E sada ovako-sramota me je sto sam izgubio od "novi talas shokJEDANca

Cvele UndYing je sisoje

Covek kao vrsta i kassad gaYi prassad,misha pisha

MOJ IDOL JE DEJAN J JER ON ZNA SA KALOM I DEGLOM

dzabe vam je sve,najveci sam smeker.

Link to comment
Share on other sites

hahah ko je legenda iz Nisa ? hahahah extra ako su sluske koje je konf uzeo kada je igra vs kgg mislim da ih je ostavio na pultu kad smo izlazili tako overi kod lika koji je radio.. GG svima

A sluske ti nisu trebale zato sto smo se mi drali van granica normale a vi ste se drali u granici normale ?? :))) Tako si rekao valjda :D

Zeza... GG svima undying prodao opasno...

sta ko je legenda iz nisa ?! sta se pravis mutav ?

Link to comment
Share on other sites

Ovako,samo bih hteo reci da je totalni debilizam sto niste neWave-u dali novac koji su ZARADILI na posten nacin,a ako se vec pominje igraona kao sponzor od cpu-a nek to rese Nislije medju sobom a ne da ispasta Wave ni kriv ni duzan,stvarno sramota.Takodje SVAKA CAST MOZGU koji je doneo "odliku" da u 1/2 turnira menja kostur takmicenja,Boze gospode,meni je zao momaka iz neWave-a jer su pre svega dobri ljudi,namestili ih za zreb,i za pare naravno,moj savet prijateljima - NE IDITE NA TURNIRE UKOLIKO SE NE ODRZAVAJU U KG-U NS-U ILI BG-U,jer brate niko nikada ne pamti da je iko ikada ako nista drugo bio izjeban za love.

E sada ovako-sramota me je sto sam izgubio od "novi talas shokJEDANca

Cvele UndYing je sisoje

Covek kao vrsta i kassad gaYi prassad,misha pisha

MOJ IDOL JE DEJAN J JER ON ZNA SA KALOM I DEGLOM

dzabe vam je sve,najveci sam smeker.

Izjebao nW za kintu? Shta pricas bre ti? Jesi li ti normalan? nW je dobio 15k... Pred mech sa pak-om pitali su me koLiko je trece mesto ja sam rekao 15k. Oni su rekli oke.. Dobili su 15k.... Glorija je dobila za prvo,a GM sam skratio na nekOliko dana 50e dok ne uzmem pare od gazde.. Inace momci iz neWave-a su do jaja likovi , ja im se izvinjavam. Jbg desilo se... i kraj... I da , nemojte da idete na turove ako nisu u KG , NS ili BG.

Link to comment
Share on other sites

Znachi nemojte da blatite lika za to, jer NIJE MENJAN KOSTUR U SRED TAKMICHENJA nego je bilo pogreshno slovo otkucano na klanrur-u pa su se ekipe zalile i oko toga je nastao spor. Zbog jednog jbnog slova na rur-u, e oko toga je sve bilo. Sve ste bre gori i gori za 6 sati pochece te pisati kako je neko vrshio nuzdu po vama...

Link to comment
Share on other sites

sta ko je legenda iz nisa ?! sta se pravis mutav ?

haha,znaci Janca je zavodio red Beogradjanima ? :)),ili neko drugi koristi njegov account...

@ ngr ko si ti prijatelju iz Nis-a ?

LOL ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

))))))

Link to comment
Share on other sites

evo me lezim i beljim u komp, dobro je sve brate :DDDDDD doso kuci pravac wc odradio sta sam imao kupanje pa rucak, kuvano iz supe, supica sa knedlama, sos krompir piletina dosao sam sebi posle toga hahahahahahhahahahahahahha :DDDDDD

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

evo me lezim i beljim u komp, dobro je sve brate :DDDDDD doso kuci pravac wc odradio sta sam imao kupanje pa rucak, kuvano iz supe, supica sa knedlama, sos krompir piletina dosao sam sebi posle toga hahahahahahhahahahahahahha :DDDDDD

Hahahahahahahaha.. :D SHA IMAAAAA? Ako brate.. samo ruckaj xD

Link to comment
Share on other sites

Turnir je bio super!

nadam se vam nije smetala ekipa koja je snimala!

Vreliki pozdrav za GM i svaka chast ljudima koji su nas trpeli da im guramo kameru u face i da opet odigraju extra sve.

Veliki pozdrav za sve ekipe koje su odigrale i hvala organizatorima koji su to omogucili sve je bilo super.

Mnogo mi je zao sto nisam snimila celu raspravu oko 1/2 pa bih mogla da pustim da viidte kako je stvarno bilo. ali zamalo da se srushim od gladosti pa morlaa da odem da jedem.

Cim ja odem postane zanimljivo jbg.

Poz od filmske ekipe

Violena pro <3

Lenica :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...