Jump to content

HTLV i REZULTATI


Bjeka

Recommended Posts

@hyber

vama niko nije zamerio, a kada vec spominjesh premeshtanje, zamisli kako je meni/nama bilo lepo posle svakog mecha premeshtanje na druge kompove.

@tema

mashine za cs su bile dobre,organizacija nula,ali nula.

There are no disabled people. Only people who have met Chuck Norris.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da ste uzeli tur(odnosi se na svaki tur),nishta ovde ne biste srali...chinjenica je da tamo i ako ima propusta nekih vi nishta ne uradite povodom toga i onda kada se vratite svojim kucama serete po forumu...

random likovi koji su turnir videli samo na forumu nemaju pravo glasa... ako ima malo pameti, o ovakvim stvarima bi trebalo da pricaju ekipe i tim lideri kako se ne bi desile situacije poput ove ili onog u pancevu...

edit: typo

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

@ron10

sranje? :D

Bajo, MENJAJU ZREB U 1/2 o_O? Ciganishemo se skoro 2 sata ko ce sa kim da igra (iako je napisano dan ranije sve), izvlacimo neke ekipe iz sheshira... ?!?!?!?!

Da smo osvojili turnis opet bismo srali, nema to veze sa rezultatom, nego su to chinjenice. A jedino mi seremo zato shto jedino mi nismo dobili shta je trebalo vec shta su drugi zeleli. 4gl su ostali gde su hteli, to im je jedino bilo bitno, GM su dobili pak u 1/2 to im je bilo jedino bitno, dok smo mi promenili kompove, izvukli 4gl koja je najjaca od ove 3 (al to nema mnogo veze) i dobili 5000dinara manje za nagradu. Da u pravu si, bunimo se oko sranja ;).

@turnis

LOL :D, divno! =)

Koliko je do jaja kad neko kaze "Ovo je Nish be, bice tako i tako"

Stvarno diplomatski :D

Bravo za 4gl, super ste odigrali ceo turnis.

Bravo za pakovce majstorchine :D

Hvala Ficu Negru <3 sto nas je ugostio, nije bilo lako trpeti nashe znojave noge 2 dana :D i Bizu koji je OCHIGLEDNO PREHLADJEN :D:D:D:D

Meni je bilo vrh zezanje u Nishu, ako izostavimo ono SRANJE u 1/2 :D, sprdnja na nivou :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

da,sve to ok...ali dzabe vam ishta diskutovati o bilo chemu...ako se u tom trenutku na turniru nishta ne promeni nece ni kasnije...<3

Edited by r0n^10

svi su u dissu pa nisu nam blizu,svi bi u nash svet,al ne damo im vizu,imamo harizmu al opet nas mrze,kurve nas jure pa krecemo se brze

Link to comment
Share on other sites

realno, svaki sledeci turnir ne sme da organizuje i da se bakce oko organizacije covek koji ucestvuje na turniru, bolje ce proci sigurno i biti skoncetrisaniji na kostur i ostalo.

a drugo, previse pomocnika mislim "pomocnika" je bilo zbog kojih je i mozda doslo do greske u cetvrtfinalu kod naseg meca i nastavka daljeg takmicenja..

Kostur koji je okacen prvi put na 4umu i koji smo svi videli , taj se postuje i po njemu se ide a ne preko papira a4 formata i tako toga :)

gg GM braco <3, gg iNation, drugarima newave i gg 4gl za osvojen turnis.

MILKE FTW <3

i da, JEBI NAS DEBELI PECO :)

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

a prvobitne nagrade su trebale da budu 500 300 100 jura ?

i shokice mi smo za drugo mesto dobili 18200 dinara umesto 25k a vi ste dobili koliko ste i trebali 15k (ja gledao papir 40 25 15 to su bile nagrade i josh sam pitao ikca kad je ispisivao te cifre da li su to nagrade on mi odgovori da).

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

a prvobitne nagrade su trebale da budu 500 300 100 jura ?

i shokice mi smo za drugo mesto dobili 18200 dinara umesto 25k a vi ste dobili koliko ste i trebali 15k (ja gledao papir 40 25 15 to su bile nagrade).

bolje da ne gledamo papir slazes se? :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem shta posle svega neki od vas pishu. Svaka, ali svaka od 4 ekipe u 1/2 finala ima prava da se ljuti. Tu je napravljena greshka, ali je tu trebala biti i ispravljena. Dakle nakon 1/8 finala ja nastavim lepo da ukrshtavam ekipe sve super cepa, kada mi prilaze pojedini igrachi dajuci mi 1kca na telefonu koji tvrdi ZAJEDNO SA TIM EKIPAMA da treba da se prati klanrur. Ok uzmem ja da pratim klanrur, jer naravno to treba da se poshtuje ako je vec napisano tako, nema problema. E onda se stize do 1/2 finala gde svi vide da sam bio u pravu kada kazem da je zreb bio pogreshan. Istina je, shto je i brank0 tada rekao da svi hoce da izbegnu 4gl ili GM u 1/2 finala i dok sam se ja snashao da ispravim sistem (koji nisam ja pravio), oni su vec nashli zajednichko reshenje i kao izvlachili su i igrace se tako (malo glupo) :/

Nemojte pogreshno da me shvatite, ali dok su se svi svadjali ekipa 4gl je jedina pitala gde treba da sednu, a ne da kazu "mi cemo tu" i takodje su rekli nije nam bitno sa kim igramo kako odluchite tako ce biti. Ne mogu da kazem da tu nije bilo josh igracha iz drugih ekipa koji to nisu rekli, ali o5 napominjem bez obzira kako se tur zavrshio sve 4 ekipe imaju prava da se ljute i razumem ih.

Sad neko da mi pricha rachunari nisu dobro radili, CS zabadao, od publike nije moglo da se igra... nemojte mi molim Vas pushtati te priche, jer sam sve odrzavao i sve su ekipe imale iste uslove do ovog incidenta.

Link to comment
Share on other sites

znam za nagrade od 500 300 100 zato sto smo mi rekli ikcu da stavi tako (ja i milorad smo pricali sa njim) i da je tako najbolje.

kad smo igrali 1/2 finale ikac je sedeo do mene brojao pare i pisao cifre. tako da smo samo mi uskraceni za 6800 dinara koje cemo dobiti naknadno.

edit

a one "drugarice" sto su gledale mech to su ljudi iz ekipe koju su nas snimali za dokumentarni film koji ce biti na nekom festivalu na leto...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

a prvobitne nagrade su trebale da budu 500 300 100 jura ?

i shokice mi smo za drugo mesto dobili 18200 dinara umesto 25k a vi ste dobili koliko ste i trebali 15k (ja gledao papir 40 25 15 to su bile nagrade i josh sam pitao ikca kad je ispisivao te cifre da li su to nagrade on mi odgovori da).

I i evo do 18:38 i ja sam mislio da su tolike nagrade bile tj. 40k, 25k, 15k... Videcu zashto su nagrade smanjene toliko...

EDIT: Eh da, ako ce 6800din vama biti naknadno dato nakon tih 18200din onda je to to :) Neko nije dao pare, neko je zaboravio, ali 1kac je rekao i verujem da ce to vec u ponedeljak/utorak srediti.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

tacno sam znao da ce usrati zreb posle polufinala...

u polufinalu su trebali igrati PAK vs NW i 4gl vs GM JER JE TAKO BILO IZBACENO NA RURU, dok recimo DVE STVARI

nisu bile izbacene , a to su ... kad krece bo3, I KOLIKO CE IZNOSTI NAGRADE, za ovo prvo sam pitalo lika , on kaze "Pa od 1/4 finala" , a drugi "Pa od 1/2 finala", ali to je manje bitno, dok recimo za ove nagrade, o tome niko nije ni pricao...

Kompvi su radili okej

A za tu guzvu i to, dok su trajale grupe, sve je bilo u redu, ali posle 1/8 i 1/4 finala(a vervatno i kasnije) TRAGEDIJA, 500 LIKOVA NEKIH MI STOJI IZNAD GLAVE , SETAJU SE , UDARAJU MI FOTELJU, JEDNOG SAM CUO DA KAZE KAD MU JE NEKO REKAO DA SE MALO UTISA JER LJUDI IGRAJU "STA DA CUTIM , AJ DA VIDIM KO CE DA SE BUNI , IMA DA IM JEBEM MATER..."

pohvala za Bjeku jer decko ceo dan nije izlazio iz igraonice, trudio se stvarno...

I taj problem oko zreba je bio jednostavan, Bjeka je zamislio jedan zreb, ikac drugi, samo sto je ikac to postovao na ruru da se vide sve ekipa i zbog toga se mora to ispostovati a ne menjati u 1/8 ili 1/4 ili bilo kad u toku turnira...

I takodje sam znao da ce biti recenica na foru "ovo je vrbas , ovde nema pravila " :D

Sve u svemu , igrao se kaunter, ZNATE GDE STE POGRESILI SAD, SLEDECI PUT ISPRAVITE TE GRESKE I TO JE TO...

I KAD CETE KONACNO DA UKAPIRATE DA JE W/L SISTEM NAJBOLJI ?????

GG 4gl, GM , pak i nW...

Edited by nation-kassad
Link to comment
Share on other sites

@Bjeka

ne zanima nas vasha greshka,imali ste mesec ipo dana da pripremite turnir kako dolikuje,to shto niste apsolutno nema veze sa nama, i ne sme da ide preko nashe kichme !

There are no disabled people. Only people who have met Chuck Norris.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem shta posle svega neki od vas pishu. Svaka, ali svaka od 4 ekipe u 1/2 finala ima prava da se ljuti. Tu je napravljena greshka, ali je tu trebala biti i ispravljena. Dakle nakon 1/8 finala ja nastavim lepo da ukrshtavam ekipe sve super cepa, kada mi prilaze pojedini igrachi dajuci mi 1kca na telefonu koji tvrdi ZAJEDNO SA TIM EKIPAMA da treba da se prati klanrur. Ok uzmem ja da pratim klanrur, jer naravno to treba da se poshtuje ako je vec napisano tako, nema problema. E onda se stize do 1/2 finala gde svi vide da sam bio u pravu kada kazem da je zreb bio pogreshan. Istina je, shto je i brank0 tada rekao da svi hoce da izbegnu 4gl ili GM u 1/2 finala i dok sam se ja snashao da ispravim sistem (koji nisam ja pravio), oni su vec nashli zajednichko reshenje i kao izvlachili su i igrace se tako (malo glupo) :/

Nemojte pogreshno da me shvatite, ali dok su se svi svadjali ekipa 4gl je jedina pitala gde treba da sednu, a ne da kazu "mi cemo tu" i takodje su rekli nije nam bitno sa kim igramo kako odluchite tako ce biti. Ne mogu da kazem da tu nije bilo josh igracha iz drugih ekipa koji to nisu rekli, ali o5 napominjem bez obzira kako se tur zavrshio sve 4 ekipe imaju prava da se ljute i razumem ih.

Sad neko da mi pricha rachunari nisu dobro radili, CS zabadao, od publike nije moglo da se igra... nemojte mi molim Vas pushtati te priche, jer sam sve odrzavao i sve su ekipe imale iste uslove do ovog incidenta.

dok si ti smisljao kako da promenis kostur , LEGENDA iz Nisa je to uradio umesto tebe :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem shta posle svega neki od vas pishu. Svaka, ali svaka od 4 ekipe u 1/2 finala ima prava da se ljuti. Tu je napravljena greshka, ali je tu trebala biti i ispravljena. Dakle nakon 1/8 finala ja nastavim lepo da ukrshtavam ekipe sve super cepa, kada mi prilaze pojedini igrachi dajuci mi 1kca na telefonu koji tvrdi ZAJEDNO SA TIM EKIPAMA da treba da se prati klanrur. Ok uzmem ja da pratim klanrur, jer naravno to treba da se poshtuje ako je vec napisano tako, nema problema. E onda se stize do 1/2 finala gde svi vide da sam bio u pravu kada kazem da je zreb bio pogreshan. Istina je, shto je i brank0 tada rekao da svi hoce da izbegnu 4gl ili GM u 1/2 finala i dok sam se ja snashao da ispravim sistem (koji nisam ja pravio), oni su vec nashli zajednichko reshenje i kao izvlachili su i igrace se tako (malo glupo) :/

Zajednicko resenje nije nadjeno. Bukvalno je postavljen ULTIMATUM.

Link to comment
Share on other sites

Niko nikoga ne bi tukao niti sam ja to chuo, sve shto se u GF-u deshavalo rekao sam da mi prijavite. Za svaki mech sam pitao, da li treba ljudi da se sklanjaju poshto vidim da se zezate mahom sa njima... Svi su vikali, ma ne bre ne smetaju nam to su nashi drugari, ova 2 mogu da stoje, e a moze i ovaj i tako dalje i tako dalje...

Jednom do 2 puta mi je neko rekao da se sklone pojedini ljudi shto sam ja i uradio.

Znachi mozete zameriti HLTV-u nedovoljnom, nemogucnosti prenosa, greshkom u zrebu (vec pomenuto) i mozda josh nekim sitnicama. Ali da mi prichate o nekoj propasti i nemogucnosti igranja to nemojte. I Vi i ja smo bili na drugim lan turnirima i znamo kako i shta tamo ide, i 95% turnira nema nikakvog online prenosa. 1kcu je ovo bio prvi lan turnir i posle 5 godina nemanja igraonica u gradu i ovo je neshto.

Uglavnom sve bi bilo OK da se nisu zeznuli oko 1/2 finala.

EDIT: Ma koji je bre ultimatum postavljen? Zashto onda kad sam ja ispravio greshku na klanrur-u ni jedna ekipa nije htela tako da nastavi nego po izvlachenju...

Molim lepo andrija ako dobro prochitash gore videcesh da sam rekao da vi imate svako pravo da se ljutite.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

ma samo ti sredi bar demoi da budu uploadovani danas sutra i to je to :)

valjda ce biti uspesnija organizacija next time.

@ confy : LEGENDA iz Nisa je to uradio umesto tebe :) PECA NINJA KRALJ JEBENO !

rasplakao si me bizho , roflmaojebeni

Edited by phanat1c

ovaj deo uvek zabada.

Link to comment
Share on other sites

Niko nikoga ne bi tukao niti sam ja to chuo, sve shto se u GF-u deshavalo rekao sam da mi prijavite. Za svaki mech sam pitao, da li treba ljudi da se sklanjaju poshto vidim da se zezate mahom sa njima... Svi su vikali, ma ne bre ne smetaju nam to su nashi drugari, ova 2 mogu da stoje, e a moze i ovaj i tako dalje i tako dalje...

Jednom do 2 puta mi je neko rekao da se sklone pojedini ljudi shto sam ja i uradio.

Znachi mozete zameriti HLTV-u nedovoljnom, nemogucnosti prenosa, greshkom u zrebu (vec pomenuto) i mozda josh nekim sitnicama. Ali da mi prichate o nekoj propasti i nemogucnosti igranja to nemojte. I Vi i ja smo bili na drugim lan turnirima i znamo kako i shta tamo ide, i 95% turnira nema nikakvog online prenosa. 1kcu je ovo bio prvi lan turnir i posle 5 godina nemanja igraonica u gradu i ovo je neshto.

Uglavnom sve bi bilo OK da se nisu zeznuli oko 1/2 finala.

EDIT: Ma koji je bre ultimatum postavljen? Zashto onda kad sam ja ispravio greshku na klanrur-u ni jedna ekipa nije htela tako da nastavi nego po izvlachenju...

Molim lepo andrija ako dobro prochitash gore videcesh da sam rekao da vi imate svako pravo da se ljutite.

Bjeko dok si ti bio odsutan , dosao je random lik koji je radio posao umesto tebe , on se dogovarao sa nama i dao ULTIMATUM posto njega svi postuju u Nisu jer je legenda niko nije smeo nista da mu kaze od vas "organizatora" A mi smo debili sto smo pristali na kraju posle 2 sata psihickog maltretiranja da se izvlace iz sesira ekipe.

ma samo ti sredi bar demoi da budu uploadovani danas sutra i to je to :)

valjda ce biti uspesnija organizacija next time.

@ confy : LEGENDA iz Nisa je to uradio umesto tebe :) PECA NINJA KRALJ JEBENO !

rasplakao si me bizho , roflmaojebeni

haha bio si tu cuo si hhaha :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ma online HLTV je bio samo u 3D-u, i u AI-u. Mozda jos negde ako sam zaboravio, to i nije toliki propust, negde je jednostavno neizvodljivo a ovde je moglo makar 20 ( ili koliko vec ljudi) da gleda. A za ovo ostalo, necu da komentarisem, tuga je.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Ma online HLTV je bio samo u 3D-u, i u AI-u. Mozda jos negde ako sam zaboravio, to i nije toliki propust, negde je jednostavno neizvodljivo a ovde je moglo makar 20 ( ili koliko vec ljudi) da gleda. A za ovo ostalo, necu da komentarisem, tuga je.

zna se ko je pravio oba turnira :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

zna se ko je pravio oba turnira :)

ma mozes da mi se sagnes :) BGC :) DOBAR DAN SRECAN RAD :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...