Jump to content

poCETNIK


STAMENKOVIC

Recommended Posts

Zdravo svima. Igram Wow 2 dana ...

...prekini da igras wow.

no wow, no problem.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ja sam prvog lika levelovao u igraonici i trebalo mi je oko 12 dana played i 9 mesece igranja, i to do 60. naravno i to mi je bio ubedljivo najbolji period u wowu. Evo sad levelujem 492394. lik 4,5 dana played 75. lvl . Dobro kaze killy , uzivaj u levelovanju , sve sto te zanima obidji, pogledaj , istrazi , pitaj nekog, jedino sto nevalja je kad naucis vecinu stvari i vidis veci deo contenta, igra ce ti postati manje vise dosadna ali ce ti se zavuci pod kozu i ni sam neces znati zasto igras ;p I za pocetak nam reci koju klasu/rasu igras i na kom si serveru

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ovako..molio bih ljude za pomoc. od ponedeljka ja i moja 2 druga krecemo da igramo na originalu..napokon! posle 5 godina privatnih servera!

pa me zanima na kom servu ima najvise "nasih" ?

horda ili aly?

uzeli smo samo obican WOW...jbg..nema se za vise...trenutno :D

nadam se da ce ovo neko da procita do ponedeljka :D

pozzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Nemoj na Frostmane, server je u raspadu. I latenci mi je skocio sam 50 na 80.

A na Sylvanasu nema nikakvih preblema, pre neki dan sam ima oko 30 ms latency. Ono bitnije, debile sa frostmanea u opste ne mozes da poredis sa ljudima koj igraju na sylvanas.

I imo, na sylvanasu ima mnogo vise nasih.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ovako..molio bih ljude za pomoc. od ponedeljka ja i moja 2 druga krecemo da igramo na originalu..napokon! posle 5 godina privatnih servera!

pa me zanima na kom servu ima najvise "nasih" ?

horda ili aly?

uzeli smo samo obican WOW...jbg..nema se za vise...trenutno :D

nadam se da ce ovo neko da procita do ponedeljka :D

pozzzzzz

jos 3 mozga odose u slivnik

inace @ question

zasto imas potrebu da igras sa nasima? :S

i mislim da bi ti se mnogo vise isplatilo da si sa rura pazario nekog lika :D

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

jos 3 mozga odose u slivnik

inace @ question

zasto imas potrebu da igras sa nasima? :S

i mislim da bi ti se mnogo vise isplatilo da si sa rura pazario nekog lika :D

mozda si upravu....ali mi nismo bas toliko spremni da puknemo. ovako 1500 din...cepamo 30 dana DZ..pa kad kupimo onu game kard :D

taktika ...taktika :D

pozzzzzzz P.S. hvala na savetu...razmisljali smo mi i o tome.

Nemoj na Frostmane, server je u raspadu. I latenci mi je skocio sam 50 na 80.

A na Sylvanasu nema nikakvih preblema, pre neki dan sam ima oko 30 ms latency. Ono bitnije, debile sa frostmanea u opste ne mozes da poredis sa ljudima koj igraju na sylvanas.

I imo, na sylvanasu ima mnogo vise nasih.

znaci Frostmane ne valja? ok...dobro je znati . mi smo resili da uzmemo aly...jbg...5 godina smo s njima cepali..80% stvari znamo..tako da bi za 30 dana trebali biti lvl 40 + profesije na nivou lvl :D....tako planiramo,a sta ce biti...ko zna :D

hvala na info. pozzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Za 30 dana 40 lvl?!

lol!

pa možeš 70 sigurno!

ja sam tako + profesije uvijek guram zajedno sa levelingom...

btw i ja vam savjetujem da kupite neki acc ako vam se igra na velikom lvl, a ako volite da questujete i sve to, levelujte :D

znam..ali jbg...bolje da kupim igru za 1500 din...nego da dam 60 E za acc sa likovima ispod 30 lvl ,zar ne ? :D

ne mrzi nas..kad smo 5 godina kretali ispocetka..mozemo i ovde...bice to zanimljivo iskustvo :D

mi smo uzeli samo wow..znaci 60 lvl :( jbg.....a to sto sam rekao..lupio sam :D jer ne planiramo da budemo uz monitor duze od 5 sati na dan :D

imali smo mi situacija da smo bili online po 12 sati :d..ali sad smo pametniji....imamo poslove :D prijatelje...ne bi bilo fer da non stop cepamo WOW :D

nije sve u igri .

hvala na info

pozzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...