Jump to content

Posto je ovde najveci broj mozgova WoW-a...


t0X1c

Recommended Posts

Trebaju mi predlozi ili neko ko moze da mi pomogne cisto da sjebem jednog lika sto je mene sjebao maksimalno pre pola godine... Imam 2 accounta oba sam kupio od lika "kao drugar iz wow-a" jedino sto sam uradio kada sam uzeo likove je to da je moj mail na oba accounta... E sada me interesuje posto je taj idiot povratio posle 2 godine accounte, ja nemam sq ili prvi cd-key od accounta... Jel mi moze neko reci proceduru da ga sjebem za podatke tipa da ga uhakujem i jeli to moguce imam njegov mail... Jos uvek mailovi na ta 2 accounta su moji mailovi... Ako ko zna kako da ga izmaltretiram neka da kakav predlog ili neka pomogne ako ga ne mrzi... Ako je ikako moguce i ako imate kakve ideje... I da lik nije bas mnogo... (onaj ko se napravi pametan pa kaze "kako nije bistar kada ti je vratio oba accounta" neka se suzdrzi :) )

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

vrlo je jednostavno

alt+f4 i idi na njegovu adresu

Pa otkinio bih mu ja glavicu al u belgiji je, a nisam prso da sada idem zbog jebena 2 accounta i puknem kesh za put da mu zapalim kucu ili sta vec:) Ako moze kakva sema da se odradi da ga prejebem ja ponovo... Valja ako ne samo se rastanem od likova i teraj dalje...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja to kontam, al reko mozda moze reko nesto da se ucini u vezi toga tipa ko sto ovi idioti salju one mailove ljudima tako nesto da iskomplikujem ili sta vec posto kontam da je lik tenkre al pravi... I jos ono jebiga moji su mailovi na accoutima... jos kad bih dobio njegove neke podatke nekako mozda bi i mogao povratiti ili sta vec... U svakom slucaju mozda neki maher zna sta oko toga a ako ne libo me ckura... Iskuliram sranje zali boze ulozenog truda i vremena ko da sam nekom poklonio boostovanje charova...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

posalji im mail sa maila registrovanog na akauntima... pravi se lud i pocni... "hey blizzard 2 years ago i bought 2 accounts with some IMBA chars and that guy retrived them back! i payed much money and i want MY chars back! navedi usernames od oba acca i naseri se josh nesto u tom fazonu... da im bash natrljash u ochi to da si kupio accove i stize mu banana 99% :)

Link to comment
Share on other sites

najjaci dokument koji je i najbitniji ti je copy of ID (pasosh, licna karta ili vozacka dozvola) ako to imas opusteno mozes da ga retrive ali ako onda i on pokusa isto retrive vrlo je moguce da ce ti suspendovati acc pod izgovorom "under investigation". Ako nemas ID onda se pozdravi sa acc i uradi gore navedeno da ga banujes

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Samo reci Blizzardu da ti je prodo acc a posto je to protiv Teams of use njemu cew banovati acc a mozes malo da ga i zajebavaas ako znas pitanje.Promeni sifru pa ce mail sa novom sifrom stici na tebe a on onda nemoze da je vrati.Predpostavnjam za nemas pitanje,ako nemas oda uradi ono prvo.Mozda ti i Blizzard da accove nazad [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ma to cu i da uradim... Cisto banujem likove radi reda.. Ko sto je nebra rekao pravim se pravi idiot retardirani:) Pa nek banuju braca... kad ja ne mogu da se igram na njima ne moze ni mali belgijanac:) Sva sreca nisam dao prave pare dao 1000g za 2 accounta dobra ko konj al cojek posle 2 godine lepo poslao ID scan i vratio oba:) pih... zali boze ulozenog truda i 20k golda na accountima...

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

1k golda za 2 accounta?

obvious scam :| iskoristio te da mu budzis likove lol.

svi ti lepo kazu, prijavi blizzu i kraj. naravno sto vise dokaza iznesi

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

pa taj fazon, lazi ako treba... :|

ako imas njegove podatke napravi falsifikat licne karte XD

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...