Jump to content

CS Turnir u Nishu


1KaC1989

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ti neces ni da spawas kad te dohvati mrgud :D

Ma mislim da se Atjko ne lozi na kobricu,al kako god :)

btw ima gde da se izadje to je najmanji problem,mene najvise brine ono cekanje izmedju meceva :D Previse puta je bilo smrzavanja :)))

haha ladno nisam znao da je ovaj hotel u durlanu

Edited by dev1ll
Link to comment
Share on other sites

Ma mislim da se Atjko ne lozi na kobricu,al kako god :)

btw ima gde da se izadje to je najmanji problem,mene najvise brine ono cekanje izmedju meceva :D Previse puta je bilo smrzavanja :)))

haha ladno nisam znao da je ovaj hotel u durlanu

Pa vidi,bice satnice za grupe kao za KODE5.... e sad,grupe koje budu igrale u GodFather nece imati pauze izmedju mecheva,recimo A Grupa seda u 9h ustaje u 12h,samo ce se premestati sa kompova .... U ostale dve igraone cekace jedan mech... znaci igra recimo GoN vs CX prvi mech, posle igraju Inferno vs PaG drugi mech i sve tako... E sad,ekipe koje prodju grupu i one koje su ispale ne moraju da se smrzavaju... Odu u Kafic , u centru grada, naruce pice i gledaju ceo dan Mecheve..

A i 28 . Mart je prolece,tako da nadam se da nece biti hladno. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma mislim da se Atjko ne lozi na kobricu,al kako god :)

btw ima gde da se izadje to je najmanji problem,mene najvise brine ono cekanje izmedju meceva :D Previse puta je bilo smrzavanja :)))

haha ladno nisam znao da je ovaj hotel u durlanu

sta ima da se smrzavam kad ima gde da se ode.....

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Ma taj dan sve moze da krene naopako i da je sred leta :) ,samo ti sredi hltv za kafic i opusteno.

@mihailo

ma ja sam iz Nisa pa zna o cemu govorim :))) Ja cu lako otici kuci,ali govorim na vecinu turnira po kojima sam bio,ono kad se zavrsi mec ljudi su prinudjeni da idu da skitaju okolo do sledeceg,sto pravi problem dok ih posle nadjes da igraju i slicno.Bila je neka proba u Godfather LAN pa su ljudi bili ispred zato to govorim.

Mora da se vrsi pritisak na orga :P

Edited by dev1ll
Link to comment
Share on other sites

Ma taj dan sve moze da krene naopako i da je sred leta :) ,samo ti sredi hltv za kafic i opusteno.

@mihailo

ma ja sam iz Nisa pa zna o cemu govorim :))) Ja cu lako otici kuci,ali govorim na vecinu turnira po kojima sam bio,ono kad se zavrsi mec ljudi su prinudjeni da idu da skitaju okolo do sledeceg,sto pravi problem dok ih posle nadjes da igraju i slicno.Bila je neka proba u Godfather LAN pa su ljudi bili ispred zato to govorim.

Mora da se vrsi pritisak na orga :P

moguce.. mislim ja ne dolazim zbog cs a, vec da bi se zajebavao, jer to tako i shvatam... ali kako god ..... videcemo uostalom kako ce biti.. ima jos puno vremena do 28 mog...

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Ma taj dan sve moze da krene naopako i da je sred leta :) ,samo ti sredi hltv za kafic i opusteno.

@mihailo

ma ja sam iz Nisa pa zna o cemu govorim :))) Ja cu lako otici kuci,ali govorim na vecinu turnira po kojima sam bio,ono kad se zavrsi mec ljudi su prinudjeni da idu da skitaju okolo do sledeceg,sto pravi problem dok ih posle nadjes da igraju i slicno.Bila je neka proba u Godfather LAN pa su ljudi bili ispred zato to govorim.

Mora da se vrsi pritisak na orga :P

Hahaa :D Pa jbg brate,ako si bio na Lokalnom u GF i sam si video da smo pola ekipa pustili da udje unutra.. i da je bila guzva zato sto je napolju bilo -5. A one pametne i iskusne ekipe lepo su izasle napolje... Pitale kad igraju , mi im rekli , oni dosli na vreme.. tako da.. zato zovemo svaku grupu posebno da ne bi bilo guzve i GG.

Link to comment
Share on other sites

Ma taj dan sve moze da krene naopako i da je sred leta :) ,samo ti sredi hltv za kafic i opusteno.

@mihailo

ma ja sam iz Nisa pa zna o cemu govorim :))) Ja cu lako otici kuci,ali govorim na vecinu turnira po kojima sam bio,ono kad se zavrsi mec ljudi su prinudjeni da idu da skitaju okolo do sledeceg,sto pravi problem dok ih posle nadjes da igraju i slicno.Bila je neka proba u Godfather LAN pa su ljudi bili ispred zato to govorim.

Mora da se vrsi pritisak na orga :P

Aj ti lepo prochitaj info i necesh vishe imati takva pitanja :)

Link to comment
Share on other sites

nebih da hejtujem ali znam de je ova zelena to je bre u PM:))))))))to je skorz na kraju Bulevara a????

tt bolji im recite koji bus ide do tamo i slicno

a ova druga je tu oko grobljanske a?????

ahhhhhhhhhhhhhhh

lepe uspomene:)

Kojote da se pojavish sa kamerom, kao u stara dobra vremena :D ovog puta moz da popijemo pivo, posto sad nemam veze sa orgom :D Ali vidish mladi puleni me nasledjuju :D

Ma mislim da se Atjko ne lozi na kobricu,al kako god :)

btw ima gde da se izadje to je najmanji problem,mene najvise brine ono cekanje izmedju meceva :D Previse puta je bilo smrzavanja :)))

haha ladno nisam znao da je ovaj hotel u durlanu

E a shta sam prpustio? Deco jezik vam je predugachak :)

gl turnir, ako treba neki iskisni help, znate gde moz' me nadjete :D

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

nish.jpg

Evo malo detaljnijih informacija...

Kako stici do centra : Izadjete sa autobuske i idete pijacnom ulicom levo do tvrjave,ispred tvrdajve je jedan jedini most koji vodi preko nashe NISHAVE,predjete most i nekih 50m ste od konja. Sa leve strane od konja je Ambasador,odete iza Ambasadora (znaci prva ulica levo) i videcete poslovni centar... udjete i na pridzemlju je igraonica Godfather.

Kako stici do Birotehnike : Preko puta Amasadora,preko puta ulice,imate autobusku stanicu na kojoj hvatate DUVANISTE,na zadnjoj stanici izbacice vas kontrola i vi lepo okrenete 064300 1543 ili 0629799181 - Nenad. I ortak ce doci po vas. Autobuska kartica 30dinara...

Za ostale grupe koje igraju u Win Bite igraoni cekace ih neko u centru i dovesti u igraonu...

Edited by 1KaC1989
Link to comment
Share on other sites

Ekipe koje sigurno dolaze

1.HDx - najavili se - Beograd

2.TJM - najavili se - Beograd

3.INFINITY - najavili se - Beograd

4.vF - najavili se - Jagodina/Krusevac

5.overBurn - najavili se - Beograd/BiH/Nis

6.Negative - Najavili se - Smederevo

7.T-T - Najavili se - Prokuplje

8.KGG - najavili se - Kragujevac KMF EKONOMAC! <3 :D

9.fragantix - najavili se - Nish / itd.

10.PaG - najavili se - Nish

11.escape -najavili se - Nis

12.kiN - najavili se - Nis

13.CTK - najavili se - Soko banja

14.DnB - najavili se - Ne bih znao

15.born2eliminate - najavili se - Krusevac

16.AFTERLIFE - najavili se - Ne bih znao

17.uT - najvaili se - Crna Gora

18.Sgk - najavili se - Smederevo

19.inferno - Nis

20.CX - Nis

21.GoN - Nish

22. gms - Crna Gora

23. bp-gaming - CG - Bjelo Polje

24. TDP 90's - ne bih znao

25. urbanExperience - Krusevac

26.NATION - BG valjda :D

27.DOPICSICK - Nis

28.PLAYGROUND - Zajecar

29.BB - Kragujevac

Edited by 1KaC1989
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...