Jump to content

neWave i 3D Cafe


brank0

Recommended Posts

Ko je u subotu bio na turniru u 3D Cafe-u i pratio partije (za zaborav [:D] ) neWave-a, primetio je 3D u tagu naše ekipe. Mozda je trebalo sačekati ovaj ili neki od narednih dana, ali smo već tada hteli da pokažemo ko će u budućnosti stajati iza nas. Sada je to zvanično - 3D Cafe će u narednom periodu biti glavni sponzor neWave-a.

3D Cafe Open S1 je bio naš prvi zajednički projekat i po reakcijama je jasno da smo uspešno položili test. 3D Cafe se pokazao kao pravi domaćin i pružio je sjajne uslove za igranje u šta su se uverili svi učesnici. neWave je sa svoje strane učinio sve i pobrinuo se da na organizacionom planu turnir protekne u najboljem redu. U najskorije vreme možete očekivati nove i veće turnire, a zajedno ćemo se potruditi da svaki novi turnir uvek bude bolji od onog prošlog. O konkretnim događanjima ćete biti obavešteni i nadamo se da ce odziv ekipa biti jos veći.

Iako se na igračkom planu tokom pomenutog turnira nismo prikazali u najboljem svetlu, saradnja sa 3D Cafe-om i njihova podrška našoj ekipi nijednog trenutka nije dolazila u pitanje. Ljudi iz 3D Cafe-a su apsolutno sigurni da su napravili pravi izbor kada su baš nas izabrali. Njihova vera predstavlja za nas dodatni podstrek. Nadamo se da ćemo zajedno sa 3D Cafe-om uspeti da ostvarimo što značajnije rezultate u zemlji i u inostranstvu.

Kroz nekoliko dana očekujemo da proradi i naš sajt na kom će biti dostupne sve aktuelne informacije o ekipi, događajima na internacionalnoj sceni, a posebnu pažnju ćemo obratiti na dešavanja u našoj zemlji.

Pozdrav od ekipe neWave i 3D Cafe-a!

Link to comment
Share on other sites

Samo napred!!

Confy prodao turnir

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

odlican open turnis, ODLICAN, samo nastavite tako, nista bolje, nista gore =).

Srecno njuvejv, igraonica je super, shraf kuca na vrata, samo lomi i rendaj.

Konacno neka ekipa da ima dobrog spoznora (pored 4gl ofc). Eto prilike, pokazite sta i kako =).

glglglglgl i naravno hf :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...