Jump to content

Rezultati


Cartman_

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gg , nije toliko strasno , nisu toliko dobro igrali nego koliko smo mi lose igrali katastrofa , ja za moje partije nemam reci , nemam kome da se pravdam vi ste niko i nista...bolje da se desilo sada nego na kode5

koga boli kurac za tvoje pravdanja dobio te mith i pak koji ne igraju E TO JE STRASNO /GG/

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Dajte pustite decka , vidite da mu nije ni do cega ... koji kurac oni ne smeju da izgube nikad ne razumem ??? pustite ljude da igraju sto ste uvek tako pametni pa samo pisete dodjite igrajte pa onda pricajte ljudima nesto :@ znam ja da se svi znate i pola je sprdnja ali u 90% slucajeva je tako i svi se prave pametni ... ae ziv mi svi pa tako :))) u zdravlje

Link to comment
Share on other sites

Turnir je odradjen perfektno da se zna svaka cast bizhi i dejanu za organizovanje ovakvog turnira a njihovu igru realno bi trebali samo oni da komentarisu ne znam zasto vi gurate vas nos u tudja posla... nadam se da ce biti jos ovakvih turnira pozdrav svima...

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

ko ga jebe peco! Jebi nosatog kartmana igracinu! :)
Vidi ga ovaj dodg idiot :D bajo polizhesh mi crne tabane :D od 6 jutros sam ovde,i izgubio sam bole me penes :D nishta strashno,tako da... pozdravljam te i nacepaj mi 10m drva svojoj sekirom od nosa :D I popusim ti kurac majmune!

Jbg, organizovao je tur, ceo dan je radio i uvece seo da odigra umoran, sta se ocekivalo, da ce da se reprizira WCG?

Vama je lako govoriti, receno vam je kad da dodjete, seli odigrali i cao.

A ja nisam organizaovao turnir i blejao od 7 jutros u igraoni? :D

@ostali: Hvala ljudi za pohvale,potrudili smo se maximalno da isposhtujemo satnicu... I nadam se da se vidimo na sledecem malo vecem turniru posle kod5... .!.

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

A ja nisam organizaovao turnir i blejao od 7 jutros u igraoni? :D

@ostali: Hvala ljudi za pohvale,potrudili smo se maximalno da isposhtujemo satnicu... I nadam se da se vidimo na sledecem malo vecem turniru posle kod5... .!.

Jbg, ti mora da imas neke natprirodne moci :D

[roflmao][roflmao][roflmao] @ pozdrav :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...