Jump to content

kode5.ekipe


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dejoooo voli te tvoj brat :) nemoj se ljutis :) kiss bejbe :) al stvarno je tako !!! jel ima bogdan neka prava sto su bili 4 na wcg-u ? da uzme :) ima i on pravo na deo kolaca :) jbg tako je kako je :) zato je i glupost ono sto je pravio hamla kao neko bodovanje kad se ekipe rasture posle 2 meseca

U principu cela priča stvarno nije mnogo bitna s obzirom da će na KODE5 ići 1 tim, pa samim tim nema mnogo veze da li protiv dobrih timova igraš na početku ili na kraju takmičenja jer ako prolaziš moraš sve izbaciti, a ako ne onda i nije tako bitno da li si 2. ili zadnji.

S druge strane pošto čitam ovo za SK što pišeš i slično, čisto me ovako zanima po kom principu se bodovalo, jer ako gledate ekipe sa balkana i ako ostavljate uspehe tima u vlasništvu organizacije jer je GM bio učesnik zadnjeg WCG kao osvajač WCG Hrvatska kada je za njega igrala sadašnja eu4ia.

Ovim momcima iz eu4ie ne želim ništa loše, definitivno bi trebali da se nađu na listi nosilaca i mi nećemo sigurno tražiti da ih GM tamo zameni, samo me zanima pošto neki potežu to "ni jedna ekipa nije bila na WCG sem Selecteda" i slično.

Izbor nosilaca je potpuno na organizatoru i mi se u to ne mešamo.

Link to comment
Share on other sites

pa iz cg je pa se nasao uvredjenim...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

eu4ia je od kad ja znam za njih osvajala sve u bosni i hvatskoj sto se moze osvojiti njih 5 su igrali za GM vise ne igraju ? i opet su eu4ia,za nosioce je stavljena eu4ia ne GM !!! ako ste organizacija kao sto pricate da jeste,morate biti registrovani ! u MINISTARSTVU ZA SPORT I KULTURU e onda ti kao organizacija ako ih sponzorises imas pravo i na ugovor jer imas pechat a ako nemas nista ne zanam sta da ti kazem

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

eu4ia je od kad ja znam za njih osvajala sve u bosni i hvatskoj sto se moze osvojiti njih 5 su igrali za GM vise ne igraju ? i opet su eu4ia,za nosioce je stavljena eu4ia ne GM !!! ako ste organizacija kao sto pricate da jeste,morate biti registrovani ! u MINISTARSTVU ZA SPORT I KULTURU e onda ti kao organizacija ako ih sponzorises imas pravo i na ugovor jer imas pechat a ako nemas nista ne zanam sta da ti kazem

zahvaljujem se na preciznom odgovoru :)

Link to comment
Share on other sites

eu4ia je od kad ja znam za njih osvajala sve u bosni i hvatskoj sto se moze osvojiti njih 5 su igrali za GM vise ne igraju ? i opet su eu4ia,za nosioce je stavljena eu4ia ne GM !!! ako ste organizacija kao sto pricate da jeste,morate biti registrovani ! u MINISTARSTVU ZA SPORT I KULTURU e onda ti kao organizacija ako ih sponzorises imas pravo i na ugovor jer imas pechat a ako nemas nista ne zanam sta da ti kazem

Da li se registracije firme racuna u ovo? :)

note: ne zanima me menjanje nikakvo niti ubedjivanje da li trebamo ili ne da budemo nosioci :)

Link to comment
Share on other sites

Dakle, postoje 3 sistema bodovanja?

1. Ukoliko je ekipa u nepromenjenom sastavu igrala sa određenim uspesima X zadnjih turnira.

2. Ukoliko je organizacija za koju ekipa igra zvanično registrovana pod određenim uslovima i ima ugovor da plasman / ime pripadaju organizaciji, a ne igračima.

3. Pretpostavljam neka vrsta zadržavanja imena u dogovoru sa prethodnom ekipom što bi trebalo pojasniti. Pitam pošto koliko znam newave nema istu postavu kao sa WCG-a, ali su zadržali ime i bar neke igrače pa su tako i nosioci.

Zanima nas radi daljih postupaka.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam jesi ti njih gledao kako igraju .... al koliko vidim nisi ... nbt videces ih sad ;)

hahah pa batice ti nisi svestan sta pricas hahaha koja koma

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...