Jump to content

WTS 2x acc


Shuki

Recommended Posts

Pozdrav narode!

Evo kao sto topic kaze veoma rado bih prodao 2 naloga.. Ally

I. ACC

ALIJANSA

Server: PVP Stormreaver

Clasa: Paladin

Rasa: Dwarf

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ver&n=shulc

TANK spec :Dakle u pitanju je Prot pala 29.9k HP 546 def (cap). Od Tanking gira ima sve full epic (samo je bracer plav). 3/5 t7.5 Kompletan gear je iz GC raidova i takodje sve je full max soketovano i enchantovano i moze ladno da se tenkuje bilo koji trenutno aktivan content..

Od reputacija ima nekoliko exalted (5) sve su uglavnom iz Wotlk perioda jer u TBC periodu sam se malo kasnije aktivirao. Od mountova ima Fly :Drake iz timed Stratholme, Red Drake, Grifon

Ground: Black war bear i Black War mamooth.. Da napomenem da ima epic fly skill learned.. Dakle to su neke sitnice (mountovi, rep...) na koje uopste nisam obracao.... Od profesija ima Mining i BS max dakle 450 i trenutno cooking i fishing u fazi lvlovanja (cooking 300 fishing oko 100).. Ima 2500 achiv poena i 50k honora u steku.. od pvp gear-a ima samo feet za sada (holy spec)

HOLY spec : sto se tice holy geara takodje full epic iz normal naxx-a i po neki iz HC dungeon ruke t7 valorous..... Takodje max soketovan i enchantovan gear, 1936 SP 25 crit.... Na holy gear nisam obracao paznju osto sam ga koristio samo kad je u raidu potreban..

RETRI: uglavnom plav gear iz heroica nista specijalno oko 3k AP 27 crit.. dakle jednom recju GOLJAAAAAAAA u retri spec-u!!! :D

Da nepomenem da na acc ma i 60 lvl dwarf Hunter i 59 DK i jos nekoliko low lvl charova....

Na acc-u trenutno ima 1000 golda

Ja sam prvi vlasnik acc i imam sq, e mail user i pass ,kopija licne karte.. kutije i diskove clasic, TBC i wotlk instalacija..Acc nikad nije banovan niti hakovan!!!!!!

ACC JE LICNO MOJ I JA TRENUTNO IGRAM NA NJEMU!!!! Acc je aktivan do 28 februara, cena: 170e

II. ACC

U pitanju je TBC acc na kome se trenutno nalazi 70 lvl holy Human Pala takodje server Stormreaver.. Ima epic ground mount i normal fly mount.. Full epic gear za 70 lvl (Za, kara, ssc..).. dakle obican TBC acc.... Vlasnik acc-a poseduje sav info dakle e mail, sq i secret answer.. OVAJ ACC NIJE MOJ VEC OD DRUGARA IZ SREMSKE MITROVICE ZA KOGA POSTAVLJAM OGLAS

Cena 50e

NE DOLAZI NIKAKAV TRADE U OBZIR DAKLE SAMO PRODAJA!! Za sve informacije me mozete zvati na 065/6018408 Nemanja

Edited by Shuki
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...