Jump to content

RURCS Pijac'


sale~

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niko nije hteo da tuce decu 92 godiste, sram da vas bude. Mene je cak kobrica optuzio da sam mu pretio, sto je totalna laz. Cak je i ubedjivao pandure da me uhapse. A 1000 dinara od prosli put sam mu dao sa sve kamatom i rastom eura, sto mu dodje na 1300 dinara, ako me secanje dobro sluzi... Tako da Deki, no frx xD Nadam se da ce biti uspesan turnir u Smederevu i da ce biti organizovan HLTV. A sada bih zamolio da mi neko pomogne da probudim k1ng0ra, jer je nedostupan. Za sve ideje javite se na bojandh@yahoo.com :D

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

@ neki nebitan lik iz cacka

Zamolio bih te da ne seres kao bolesna foka ,jer na wcg-u nisi bio niti znash sta se desavalo , najbolje da cu nekog ko mi baci bug fles da pustim da me pobedi ... oko toga je ispao ceo cirkus za koji su se oni pobrinuli ....

@Drasko

Mene je gavra zvao i ja sam se javio,rekao sam mu da cu se javiti tebi ukoliko budemo mogli da dodjemo , a posle sam video da se na turniru pojavljuje 8 ekipa pa mi nije islo bas da dam 60e a igram sa ljudima sa kojima mogu da igram bilo koji turnir .... sry za ispalu .... na tvojim turnirima u pancevu se uvek pojavila 1 ili 2 ekipe iz kragujevca .... na ovom karnevalu sam trebao da igram nego sam se uplasio da me ne genkuju pa nisam dosao sa improvision :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Niko nije hteo da tuce decu 92 godiste, sram da vas bude. Mene je cak kobrica optuzio da sam mu pretio, sto je totalna laz. Cak je i ubedjivao pandure da me uhapse. A 1000 dinara od prosli put sam mu dao sa sve kamatom i rastom eura, sto mu dodje na 1300 dinara, ako me secanje dobro sluzi... Tako da Deki, no frx xD Nadam se da ce biti uspesan turnir u Smederevu i da ce biti organizovan HLTV. A sada bih zamolio da mi neko pomogne da probudim k1ng0ra, jer je nedostupan. Za sve ideje javite se na bojandh@yahoo.com :D

kako bre mozes tako da pricas , prvo se desilo da smo se posvadjali oko bag flesa koji je naravno postojao,a onda je pocelo vredjanje sa vase strane retarde ne postoji bug na steam pa vam se i confy pridruzio sa istom pricom , i onda su vam oduzeli 3 runde sto je i normalno .... ja nisam trazio bug u svoje ime nego u ime ekipe jer sam ja zaduzen za to .... kad vam je mali alexa pokazao da bug postoji herga je prvi rekao ok ok ima bug-a ,onda je sudija odlucio da je bug i rezultira -3 runde kao sto pise u pravilima sto sam vam i rekao pogledajte pravila koja ste potpisali ... onda se zavrsio mech svi ste prosli niko ruku nije pruzio ... jer ste bili ljuti a na sta to samo vi znate .... a onda si ti zadnji dosao dao mi 1300 dinara umesto distra,da bi se posle 10 minuta vratio i preko gaming zone mi rekao cekamo te ispred.... i kad ste videli da mi imamo mech sa 4gl vas 10 je uslo i stajalo iza nas i dralo se na trainu kad smo vodili 6-0 i distro se razdrao nemoj da prica majku mu jebem malu sta gledas ti sudija ..... a alexa nije ni pricao .... i kad se alexa okrenuo ka njemu ovaj mu je rekao sta me gledas pedercino mala i tebi cu picku da polomim !!!! to nije pretnja ? a decko je 92 godiste ? jel su to pretnje ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno je jadno sto ste uopste trazili bug flesh u partiji koju ste vi dobili i koja nije nikako uticala na mec..

zasto da ne trazim nesto sto je po pravilima ? ti koliko znam igras dotu ? jel bi ti trazio bug kad bi neko nosio 3 hex-a ? a ? nebi jel da ? mi smo nauceni iskustvom sa proslog turnira na kome je totalno nepravedno nama oduzeto 3 rudne a protivniku dodate 3 runde, to pravilo niti postoji niti se moze tako iskoristiti ali su ga protiv nas iskoristili ... tako da od tad mi trazimo isto sto i nasi protivnici ... pravila postoje da se postuju a ta pravila je svako potpisao 1 dan WCG-a . tako da to sto ti pricas ne pije vodu ,a koliko je nesto uticalo na dalji tok mecha ne mozes da znash jer cs ne igras dovoljno je sto sledecu nismo imali full nego smo se krpili 3 coveka bila bela , to bi isto bilo kao kad bih ja tebi dosao na dota forum i kenjao kako nema veze ako protivnik ima sa drvetom ref orb i ako jos i leviantan ima ref i naprimer maiden sta ima veze vi im podelite stanove dok oni to ne izbacaju

da, ali u pravilima pise da bilo koji bug fles rezultuje -3 runde :D

bas tako , samo sto pojedinci to tumace sa nameran i ne nameran fles , ako je nameran samo se ekipa diskvalifikuje a ako nije -3 a ljudi igraju cs po 1000 godina i opet K - babin

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo kao da je neko kupio 3 hexa, i izgubio partiju, a ja da se ciganisem i trazim da ih diskvalifikuju sto su se sjebali ... stigli vas momci posle nebulozne razlike, mogli ste da ispadnete fer, i da ne trazite nista sobzirom da NIJE uticalo na rezultat, isciganisali ste se, a pozivaj se na pravila kolko oces..

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...