Jump to content

Pitanje...


ghost...

Recommended Posts

Da li je neko probao, i da li neko zna, moze li se transferovati DK sa jednog account na kome je izlevelovan na drugi, tek napravljen, bez likova lvl 55+, account? Naravno isto prezime i sve ostalo se podrazumeva. Pozdrav

Nije moguce sa servera na server a kamoli to sto ti hoces... Zato lepo mis i tastaturu u sake i na lvlovanje [:D]

Link to comment
Share on other sites

Šta pričaš? Odakle ti da nije moguće transferovati sa servera na server? Aj' malo čitaj patch notes.

Cemu odmah stav "omg lol noob"? Najgori ownage je self-ownage, a ti, druze moj si se upravo self-ownovao. Znamo mi sta pise u patch-notes ali kao sto su ti vec rekli da si pazljivije citao sta su momci iz Blizzard-a napisali, video bi da to za DK jos nije u funkciji. Uzgred moj Howling blast "nema" CD sudeci po onome sto pise na mouse over, a ono opet ima i to od 5 sekundi.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Cemu odmah stav "omg lol noob"? Najgori ownage je self-ownage, a ti, druze moj si se upravo self-ownovao. Znamo mi sta pise u patch-notes ali kao sto su ti vec rekli da si pazljivije citao sta su momci iz Blizzard-a napisali, video bi da to za DK jos nije u funkciji. Uzgred moj Howling blast "nema" CD sudeci po onome sto pise na mouse over, a ono opet ima i to od 5 sekundi.

Gde u mom postu pise "omg lol noob"? Ili ti tako reagujes kad vidis interpunkciju?

...ma cba da se svadjam sa decom. enjoy

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Gde u mom postu pise "omg lol noob"? Ili ti tako reagujes kad vidis interpunkciju?

U patch notes pise da je sada moguce kreirati DK-a na bilo kom realmu ako imas lvl 55 bilo gde, a to sto nije u funkciji je trenutna stvar, a ne feature. To je kao kada bi neko napisao da nema arena vendora u igri or smtin. Uostalom, decko je odgovorio da nije moglo pre i da ne moze trenutno.

selfownage, eh?

Šta pričaš? Odakle ti da nije moguće transferovati sa servera na server? Aj' malo čitaj patch notes.

Da nisi hteo da budes snob, mogao si da napises "U patch notes-u pise da moze". Onda ti mi fino kazemo da znamo da pise ali da je Blizzard rekao da to ne funkcionise jos uvek. I to je to. Ovako si se obelezio kao snob koji prezivo objasnjava "slepcu" kako je "slep", jer (omg lol nub) nije procitao patch notes, a ja posebno ne volEm snobove.

Da, upravo je razlika u tome sto postoji ISPRAVKA onoga sto su napisali koja je takodje OBJAVLJENJA. Ali posto sad pametujes i izvrces stvari odgovoricu ti u tvom maniru:

Šta pričaš? Odakle ti da JE moguće transferovati sa servera na server? Aj' malo čitaj ISPRAVKE patch notes-a.

Link to comment
Share on other sites

Da nisi hteo da budes snob, mogao si da napises "U patch notes-u pise da moze". Onda ti mi fino kazemo da znamo da pise ali da je Blizzard rekao da to ne funkcionise jos uvek. I to je to. Ovako si se obelezio kao snob koji prezivo objasnjava "slepcu" kako je "slep", jer (omg lol nub) nije procitao patch notes, a ja posebno ne volEm snobove.

A da malo uzmemo recnik i pogledamo sta znaci rec snob? Da ti olaksam malo posao, to je onaj ko imitira one koji su na drustvenoj ili kulturnoj lestvici iznad njih. Dakle, u pitanjima ukusa, drustvenog statusa ili slicno. E, sad, dakle ne samo da si mi prilepio da bedno imitiram nekoga ko je drustveno ili kulturno iznad mene, nego i da napusavam ljude sa "omg lol noob", i dodao ton "slepac slepcu" i ostalo. Pa sta sad, ja kao da se raspravljam sa tvojim projekcijama?

Da, upravo je razlika u tome sto postoji ISPRAVKA onoga sto su napisali koja je takodje OBJAVLJENJA. Ali posto sad pametujes i izvrces stvari odgovoricu ti u tvom maniru:

Šta pričaš? Odakle ti da JE moguće transferovati sa servera na server? Aj' malo čitaj ISPRAVKE patch notes-a.

E, to vec moze.

Link to comment
Share on other sites

A da malo uzmemo recnik i pogledamo sta znaci rec snob? Da ti olaksam malo posao, to je onaj ko imitira one koji su na drustvenoj ili kulturnoj lestvici iznad njih. Dakle, u pitanjima ukusa, drustvenog statusa ili slicno. E, sad, dakle ne samo da si mi prilepio da bedno imitiram nekoga ko je drustveno ili kulturno iznad mene, nego i da napusavam ljude sa "omg lol noob", i dodao ton "slepac slepcu" i ostalo. Pa sta sad, ja kao da se raspravljam sa tvojim projekcijama?

E, to vec moze.

U pravu si da uzmemo malo recnik i da pogledamo sta SVE znaci rec "snob". Dozvoli mi da ti boldujem posebno zanimljiv deo.

1. One who tends to patronize, rebuff, or ignore people regarded as social inferiors and imitate, admire, or seek association with people regarded as social superiors.

2. One who affects an offensive air of self-satisfied superiority in matters of taste or intellect.

Sto se tice raspravljanja sa projekcijama. Ti si sa onom zacinskom recenicom na kraju "Aj' citaj malo patch notes." meni, a verujem i ostalima dao dovoljno osnova da te vidim kao snoba. Tako da, to jeste PROJEKCIJA ali sto se mene tice vrlo osnovana. E sad, to sto je tebi potrebno da neko kaze "Hahaha, kakav si slepac" (slepac ovde citaj kao sinonim za idiot, budala, kreten) da bi ti to video, meni hvala lepo, nije. Meni je dovoljno da vidim kako nekoga "suptilno" zelis da spustis sa gore spomenutom recenicom koja uostalom dodaje vrlo neprijatan ton recenicama pre nje, da bih tacno osetio sta "Aj', malo citaj patch notes." znaci.

Cisto da budem jasan do kraja. Po meni, ton koji si iskoristio u odgovoru te cini snobom sve i da si bio u pravu sto se tice doticne teme. Cinjenica da nisi je samo slag na tortu, jer kao sto rekoh ne volim snobove i snobovske manire i nacin ophodjenja (iako i sam znam da budem takav, a i da ne primetim) i mnogo mi je drago kad neko digne nos i sa visine "objasni" kako mu je sagovornik "glup".

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Cisto da budem jasan do kraja. Po meni, ton koji si iskoristio u odgovoru te cini snobom sve i da si bio u pravu sto se tice doticne teme. Cinjenica da nisi je samo slag na tortu, jer kao sto rekoh ne volim snobove i snobovske manire i nacin ophodjenja (iako i sam znam da budem takav, a i da ne primetim) i mnogo mi je drago kad neko digne nos i sa visine "objasni" kako mu je sagovornik "glup".

Cenim trud da mi citiras Merriam Webester online, cenim da ti SANU ili Matica nisu pri ruci.

Dakle, da ti prodje kroz tvrdu glavu ili samopriznatu projekciju, shvati: Nisam mu rekao da je glup. Da sam rekao da je glup, upotrebio bih sledeca slova, ovim redosledom:

1. G,

2. L,

3. U,

4. P.

Primeti tacku na kraju.

Kad vec analiziras izanaliziraj da li je tvoj imp rekao da je citao ili nije citao patch notes, kao sto ja ocigledno nisam citao ispravke patcha, jer me ne doticu. I za ono tvoje sta ti volis ili ne volis - pa koga zabole sta ti volis ili ne volis? Pisi blog, pa tamo kaci svoje kontemplacije ili oglede na temu teenage angsta. Mislim da wow podforum RuRa nije mesto na kome treba da se suocavas sa svojom psihom i online vodis rat sa sobom kroz projekciju na mene. Ili tako nekako.

ovaj lurdusami se sa svima raspravlja jbt :-)

Want some?!

[;)]

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo rekao sam koliko je meni poznato... A to znaci da nemora da je tacno....

Drugo ako kukas da ovaj subforum ne sluzi za raspravu, zasto se ti raspravljas najvise, u svakoj corbi ti si mirodjija kako kazu nasi stari...

Bleh...Vidi, izvini ako sam te nešto uvredio. Nemam ništa protiv rasprave na wow forumu, ali samo reko' da se držimo wowa, a tvoj drugar ima želju da mi soli pamet o karakteru, ponašanju i slično, a to mi smeta jer se bije sa vetrenjačama u svojoj glavi. Nemam ništa protiv ni da me neko napušava, ali da se držimo wowa, ok?

Link to comment
Share on other sites

Ma nije mi drugar... Ja BarcaSa znam sa foruma i to samo zbog onog cuvenog napusavanja sa killyjem i znegijem .... I nisam se uvredio iskrno zabole me sto neko peni jel sam odvalio neku glupost to njega pogadja ne mene i da zavrsimko transverovanje DK nije moguce end story all happy kek

Link to comment
Share on other sites

Cenim trud da mi citiras Merriam Webester online, cenim da ti SANU ili Matica nisu pri ruci.

Dakle, da ti prodje kroz tvrdu glavu ili samopriznatu projekciju, shvati: Nisam mu rekao da je glup. Da sam rekao da je glup, upotrebio bih sledeca slova, ovim redosledom:

1. G,

2. L,

3. U,

4. P.

Primeti tacku na kraju.

Izvini, je l' to treba da bude neka opaska na racun recnika koji sam citirao? Je l' imas problem da osporis moje navode, pa onda posto ti to "malo" teze ide ti napadas recnik koji sam iskoristio? Politicarska fora druze, politicarska. "Znate kako nije da nije tacno sta je gospodin iz XYZ stranke rekao, ali znate, on nije CIST Srbin, a pritom je i PEDER!" Tako i ti, nije da nije tacno sto sam ti naveo ali aj da "mu ga uvalim" tako sto cu da navedem dva zvucna imena i "osporim" kvalitet njegovog izvora. Ili je mozda "problem" sto sam uopste citirao recnik?

Postedi me molim te, te pateticne "logike" u vidu: "da sam hteo da mu kazem da je glup, ja bih onda upotrebio sledeca slova bla bla bla..." i nemoj mi glumiti ovde bukvalistu.

Kad vec analiziras izanaliziraj da li je tvoj imp rekao da je citao ili nije citao patch notes, kao sto ja ocigledno nisam citao ispravke patcha, jer me ne doticu. I za ono tvoje sta ti volis ili ne volis - pa koga zabole sta ti volis ili ne volis? Pisi blog, pa tamo kaci svoje kontemplacije ili oglede na temu teenage angsta. Mislim da wow podforum RuRa nije mesto na kome treba da se suocavas sa svojom psihom i online vodis rat sa sobom kroz projekciju na mene. Ili tako nekako.

Ti bas imas problem kad ti se neko argumentovano suprostavi? Je l' razmisljao ozibljno, o karijeri politicara? Posto "argumenti" koje ovde prosipas na veliko se u toj sferi zivota bas rabe. Uzgred, Imp? Imp, najnizi oblik zivota u demonskom svetu? Znaci, ne.. ja sam definitivno pogresno shvatio. Ti APSOLUTNO ni na koji nacin nisi u svom originalnom postu "suptilno" coveku rekao da je inferioran, glup, kako god oces. Boze sacuvaj, odakle mi to? Inace nisam se bavio time da li je procitao ili nije procitao. Zasto bih? Moja pretpostavka je bila da je procitao i patch notes i ispravku istih ali posto je informacija koju je dao, istina, tako da je bilo kakva dublja analiza sto se mene tice bila nepotrebna. Uostalom, kako sam vec rekao i da je pogresio to tebe ni na koji nacin ne cini manjim snobom nego sto jesi. Kad smo vec kod toga, hoces da kupis rimski novcic iz 326/316 B.C?

Sto se tice "koga zabole ili ne", taj komentar me ni najmanje ne dotice. Ja sam napisao svoje preference, a ti me postedi tih "idi pisi blog" jer imam prava da pisem sta god zelim, dokle god je to u okvirima pravila ovog foruma, svidjalo se tebi to ili ne. A sto se tice teenage angst-a, ti i dalje nastavljas u maniru napadanja coveka, a ne argumenata? Hvala, ja sam svoje teenage godine (a to su od 13. do 19. inace) proziveo 9-10 godina ranije. Tako da obrazlozim, niti sam ja besan niti se suocavam sa svojom psihom (Uostalom, odakle ti ovaj "pametan" komentar? Je l' iz istog dzepa iz kog vadis i ostale argumentum ad hominem?), samo uzivam da spustim osobu koja dize nos nebu pod oblake. Niti mi uzima previse vremena, niti me nesto kosta, pruza fantasticnu zabavu, a sem toga mozda te nesto i naucim, pa malo promenis svoj oblik ponasanja prema drugima.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Auuu...

Izvini što sam te uznemirio, nisam znao da te to toliko dotiče, zaista. Sada ozbiljno, promašio si metu potpuno, nemam ništa protiv pedera, a daleko bilo da osudjujem ljude na osnovu nacionalnosti. Žao mi je stvarno što te to toliko dotiče. Ako ti je za utehu, Manowar 84 i ja smo se razumeli, a ti ako hoćeš i dalje da se svadjaš sa nekim ovako lepeći etikete, samo nastavi. Meni ne smeta, a drago mi je ako će tebi biti lakše.

Link to comment
Share on other sites

Auuu...

Izvini što sam te uznemirio, nisam znao da te to toliko dotiče, zaista. Sada ozbiljno, promašio si metu potpuno, nemam ništa protiv pedera, a daleko bilo da osudjujem ljude na osnovu nacionalnosti. Žao mi je stvarno što te to toliko dotiče. Ako ti je za utehu, Manowar 84 i ja smo se razumeli, a ti ako hoćeš i dalje da se svadjaš sa nekim ovako lepeći etikete, samo nastavi. Meni ne smeta, a drago mi je ako će tebi biti lakše.

Auuu...

U pravu si. Izvinjavam se svima ovde sto sam potrosio njihovo vreme (ako su citali moje postove) dok sam pokusavao da objasnim vrlo jednostavne stvari jednom kamenu kakav si ti. U postovima jedini koji uvek promasi poentu (namerno nadam se, jer onda si samo beskonacno bezobrazan, s druge strane ako je slucajno onda si definitivno glup ko tocilo, a to bi bilo tako tuzno).

Btw, gde sam ja to rekao da tebi smetaju pederi i necija nacionalnost? Zanima me cisto onako rekreativno.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Pazljivo sam sve procitao i zakljucio u prvom postu da ne moze da se transfer DK na drugi account, tako da jbg. Hvala za trud, bas sam detaljan odgovor, u 10+ postovao, dobio :) Rofl

Samo sto prvi post i ima veze sa transverom :) a za ostatak sada znas sta znaci rec snob :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Auuu......ludilo ;p

Ovde 'ebe lud zbunjenog a zbunjenog nigde nema :D

Kakvu je dimenziju doblia rasprava......samo cu da kazem (bez L ovde)OL

Da se vi lepo nadjete na nekoj livadi,ja cu da vam dones rukavice za boks(najvece sto postoje,nista ne bole) imam i zastitne kape za glavu.

Tako ja i moj brat kad jedan drugom nemozemo nesto da dokazemo a rasprava nam oduzima vreme,

mi lepo navucemo rukavice i raspali!

Posle jedno 5-10 min kad se posteno izmorimo zaboravimo oko ceka smo ono i raspravljali,odemo na po neko pivo i do jaja.

Ajd pa cheers

P.S iskreno sam se kezio kod sam citao ovo :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...