Jump to content

Kupujem scanner...


Mario^^

Recommended Posts

Elem, gledo sam malo neke postove ovde od ranije, pa malo internet i mislio sam da uzmem canon Lide 100... Medjutim naleteo sam danas u gradu na neshto drugo :

Canon PIXMA MP210

http://www.canon-europe.com/For_Home/Produ...MP210/index.asp

Ono shto meni u sushtini treba je neki scanner s kojim mogu da skeniram stare fotografije i da to nabacim na komp itd. Dakle nije to neshto sad serijski i sl. pa da mi treba da radi scan za 10 sec, neka skenira on i po minut, al' mi je bitno da to lichi na neshto, to jest da nije crno belo i da ... to lichi na neshto :)

Shto se tiche shtampanja, retko kad mi treba, al' bilo bi dobro da je i to u boji

Elem, ne razumem se bash , eto prochitao sam taj opis koji ima na ovom linku koji sam ostavio, u toj radnji gde sam gledo, kosta oko 5.5k din shto mi deluje nekako preterano jeftino za takvu stvar s obzirom da je i taj canon lide 100 isto tako nesto... pa me zanima kolika je tu ustvari razlika u opcijama, kvalitetu i sta ja znam chemu sve...

Link to comment
Share on other sites

Kod nas su jeftini jer valjda daju sa nekih 30% boje, sto je otprilike razlika u ceni... Ali, realno ti je sve jedno, jer ti je tih 30% sasvim dovoljno, posebno ako ces, kao sto kazes, malo da stampas. Rekao bih da je ovaj sa linka skroz ok izbor, mada ce sad neko upuceniji da ti kaze sigurno bolje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...