Jump to content

Som-Psch.com e-trail.net


Glly

Recommended Posts

Uzeo sam od drugara web www.som-psch.com(posto njihov klan ne postoji i ne treba im, a meni se svido web i ocu da poradim nesto na njemu)pa sam org. turnir uz pomoc e-trail-a.

prijave na www.som-psch.com i sve informacije!

2eanciq.jpg

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Kakvi ste vi h8eri, kgb i klanrur izgleda imaju magnet za takve da chovek ne moze nishta ni da napishe, a da se odmah ne pravite pametni i ne krenete da prozivate i ponizavate. Zapitajte se za shta inache sluze ovi forumi i koja je uopshte svrha bilo kojih foruma. Iskulirajte malo i ako vam se ne svidja tema prebacite se na drugu.

P.S. Ne poznajem lika koji je postavio temu niti imam ikakve veze sa njim.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si Bjeka, al ne u potpunosti. Ova tema ne bi pokrenula hejt da je organizacija na nivou, da nije još jedan turnir u nizu gde moraš da se registruješ na njihov komjuniti, zato što organizatori misle da će tako povećati popularnost istog. Umesto da sve informacije budu na jednom mestu(a to je igrom slučaja ovde), ljudi rade ovakve stvari što donekle opravdano izaziva postove kao što su ovi iznad mene.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok nema frke, mozda je lik nov u ovome i bolje je u par postova uputiti ga ako vec moraju neshto pisati, a ne zaebavati ga. Slazem se ima raznih debila i debilnih organizacija (zaebali su me u dosta liga, ali sam sam se prijavio tamo), ali ima i OK likova kojima treba objasniti.

VAISTINU SE RODI!!! SALE :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...