Jump to content

Kreditna kartica


Pwned

Recommended Posts

Poz svima,

Imam jedno pitanje samo posto se nadam da mi neko moze pomoci. Naime, Drug mi preko visa kartice uplacuje wow account a sad nesto pise payment rejected a ima para na kartici i sve to dal neko ima slican problem i ako ima dal je uspeo da ga resi ( bez gca ). Molim vas da ne brisete topic. U pitanju je visa kreditna kartica. Ovo traje vec 3 dana ...

Link to comment
Share on other sites

Moguce zato sto placa vise ljudi acc preko jedne kartice? Ili zbog toga smrzavaju acc?
kolko znam ne placa nikom atm cak ni sebi posto je presto igra palo mi na pamet da je blizard stavio da moze samo ako je isto ime na kreditnoj kartici ili da su im jednostavno imaju frku zbog jebenog katolickog bozica kod njih pa ne rade .. banke itd al dunno ako neko moze da mi pomogne plox...
Link to comment
Share on other sites

kolko znam ne placa nikom atm cak ni sebi posto je presto igra palo mi na pamet da je blizard stavio da moze samo ako je isto ime na kreditnoj kartici ili da su im jednostavno imaju frku zbog jebenog katolickog bozica kod njih pa ne rade .. banke itd al dunno ako neko moze da mi pomogne plox...

to je problem koji se javljao i meni, samo probaj s drugom karticom... meni nije hteo da primi jednu... drugu primio iz prve... visu nije hteo master odma proshao

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...