Jump to content

Turnir Kamenica


Dejan J.

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kakav ti je to crni mish jebani... zalim slucaj ali ni na jednom lan turniru nije dozvoljeno instaliranje drivera i bilo kakvih drugih sranja.

Ne moj da lupas dejane druze :)) Ako se dobro secam u CPL pravilima pise da je dozvoljeno instaliranje drajvera misa/tastaturu, ali sa napomenom da su igraci duzni da sami sebi instaliraju, znaci nema da cimas sudije da ti to rade.

Naravno nije dozvoljenu instalirati GUI i slicna sranja, ali drivere za misa, da.

Link to comment
Share on other sites

Ne moj da lupas dejane druze :)) Ako se dobro secam u CPL pravilima pise da je dozvoljeno instaliranje drajvera misa/tastaturu, ali sa napomenom da su igraci duzni da sami sebi instaliraju, znaci nema da cimas sudije da ti to rade.

Naravno nije dozvoljenu instalirati GUI i slicna sranja, ali drivere za misa, da.

dodji u vrbas da istaliras drivere i reci da je to po cpl pravilima :D

KULA JE PREDGRADJE VRBASA !!!!

Link to comment
Share on other sites

naravno da se vidimo ... ko nosi rakiju? i ja cu doneti svoj config na usbu ili ako nije problem da skinem sa neta?:D pa ga brisem posle igranja zato sto cu stavim userconfig i config xDi jel smem da ponesel plasticnu chasu da pijem soka?

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

Gori ste od madjara majke mi... Sine, ponesi sta hoces, nemojte pisati svakojaka sranja samo da bi gomilali svoje postove, ponesi drajvere za sve i ponesi opremu, kako neko moze da ti zabrani da instaliras nesto, da vidim jel ce neko da mi zabrani da stavim drajver za mx310, osim ako vec nemaju drajvere za mx-a... Ti si platio da igras, kako neko moze da te drka na bilo koji nacin, moze samo da ti kaze da pozuris malo, P.S. Ispostujte vremena za meceve molim vas da ne bude propusta kao na drugim turnirima, i budite tolerantni prema drugim ekipama, nemoj da vam se jedna ekipa ponasa kao madjari a druga da zuri da se povezuje sa opremom i gas gas gas...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

evo prijavljenih ekipa : serbian4ce,vindicate,subliminal,rma,sensesFail,cK,ftg,catch us,goodcats,ign esport,nation,4tw,cybergames,wonderland,risk,naprcane veverice,fosili,qwc,catacomb,mith,s2k... to je to za sad

ps:al ste smorili ko bude trazio ponovo spisak ekipa na turniru cu mu smestiti najlosije mesto a to je pored vrata pa kad ga malo povetarac rokne da mu se zalede prstici

Link to comment
Share on other sites

Fcuek :(

Ali drajveri za mx310 [roflmao] ...

Da drajveri za mx310, jel to nesto nejasno... ne kapiram ovo sto si napisao, pa ako stavljaju drajvere za mx518 sto ja da igram bez drajvera, nisam lud... nema akceleracije i radi bolje...

evo prijavljenih ekipa : serbian4ce,vindicate,subliminal,rma,sensesFail,cK,ftg,catch us,goodcats,ign esport,nation,4tw,cybergames,wonderland,risk,naprcane veverice,fosili,qwc,catacomb,mith,s2k... to je to za sad

ps:al ste smorili ko bude trazio ponovo spisak ekipa na turniru cu mu smestiti najlosije mesto a to je pored vrata pa kad ga malo povetarac rokne da mu se zalede prstici

Jel sad igramo u 2 igraone ili ces da spakujes sve u tu jednu?

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...