Jump to content

Hote 626 PERVERZIJA ! ! !


Xerax

Recommended Posts

Znaci ne znam dal je ovo bilo ali ja sam tek sada otkrio ovu igru,nisam znao de da je stavim,ali najvise lici na avanturu. www.hotel626.com je sajt igre,igra se igra u browseru...Znaci moze samo da se igra od 6 nocu do 6 ujutru,na pocetku zahteva da imate dobre slusalice i web cam koj mora se upali i registruje da li je kod vas u sobi mrak :D,pomerite sat unapred da biste mogli da igrate igricu,zamracite sobu i krenite u ludu avanturu....Ko ima muda nek odvrne zvuk do kraja :),ima nivo npr de morate da pevate nekoj maloj devojcici koja lezi u krvavoj sobi,ako se probudi sledi sok ! :) Probajte vrhunska je igra

Link to comment
Share on other sites

A mozete i ovako normlano?

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...t=0&start=0

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...