Jump to content

CB NATION CUP i guess:D


sevaj

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo sam be nevozan daj mi jedan bavo od jagode i cvenu slamcicu ne cnu ! cvenu !

e deki jesi procitao onaj "contract" shto si potpisao sa belgijancima. ispod tacke gde pise zarada od 1,000,000 jura sezoni, jel pise da li smes da igras za repku? ne bi valjalo da te nema jebiga

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

e deki jesi procitao onaj "contract" shto si potpisao sa belgijancima. ispod tacke gde pise zarada od 1,000,000 jura sezoni, jel pise da li smes da igras za repku? ne bi valjalo da te nema jebiga

koji contract ? nisam ja nista potpisivao ... morash se obratiti nashem tim menadzeru mrGudu za te informacije :D

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

jedina stvar koja moze da me iznervira u vezi repke je ta ravnodusnost koje sve vise ima kod nas u svakom pogledu!! sto se mene tice moze da igra ko hoce ali ne moze da igra onaj koga boli kurac za to!! ne znam kako da nazovem tu nasu ravnodusnost, pogledajte sramotu na doceku ane ivanovic devojka osvojila gren slem a na doceku bilo dve hiljade blagotelecih faca!! da je ivan ljubicic osvojio gren slem, ili neki crnogorac pa sve bi gorelo slavilo bi se 26 dana!! u toj malodusnosti je nas problem, zato nas svi i jebu a ne pitaju!!

post 2008-e...

SJ

Link to comment
Share on other sites

sto je normalno koga boli djoka on igra tamo za sebe a ne za nas kad osvoji zlato na olimpijadi ili tako nesto onda moze :D pise lepo NOVAK DJOKOVIC srbija a kad igraju kosarkasi pise samo srbija i kaze se srbija osvojila bla bla :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sto je normalno koga boli djoka on igra tamo za sebe a ne za nas kad osvoji zlato na olimpijadi ili tako nesto onda moze :D pise lepo NOVAK DJOKOVIC srbija a kad igraju kosarkasi pise samo srbija i kaze se srbija osvojila bla bla :D

Jeste kali ali ni divcu nikada nije pisalo da je ON osvojio sve moguce pa jeste i svi znaju. Covek je postao legenda igrajuci EKIPNI sport. :)))

Link to comment
Share on other sites

Hello LInn,

For the upcoming NationsCup Season here on ClanBase, we are looking into expanding the amount of organized nations with national cids. In the last season your team didn't have an official team Manager but we have noticed you had at least 5 squads participating in our cups. As you are listed as the CL of the multigaming national cid I'd like to ask you to apply or get one of the other former captains who is suitable for the task to apply.

We will contact you if and when you have applied and will continue the procedure from there forth.

With regards,

Alligator

Co-Chief of Cups

ko god da se prijavljuje nek ne prijavi samo cs squad...

toliko od mene

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...