Jump to content

BGC oragnizacija


LESkOpoz

Recommended Posts

Posto mi je mrsko vise da cimam Vlajketa,i njemu da saljem poruke,jednostavno cu morati ovim putem da vam se obratim...

Ja molim da se mojih 1000din vrate!

kad sam dosao tamo,trazili ste mi da pokazem uplatnicu sa kotizacijom.Nisam je imao kod sebe,i trazili ste da platim full iznos od 3000din uz obecanje da cete mi te pare poslati jos u ponedeljak(jedan dan posto je turnir zavrsen).To vase izdrkavanje sam ja istrpeo,jer realno ste ZNALI da sam uplatio kotizaciju,i ZNATE da vas ne bih zajebao za 1000din,ali da bi sve lepo ispostovali,dao sam vam pare...

ja molim organizaciju da se javi,i da mi vrati moj novac!

@Vlajke izvini sto sam tebi 2 puta pustio poruku,znam da nisi ti jedini u orgi,ali samo sam tvoj kontakt imao...

hvala unapred!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

zadnjih 10 dana nisam usao na rur da vidim sta se dogadja niti na msn niti bilo gde jer sam u nekom velikom poslu i sranjima,i sad videh da samo mene ovde prozivate pa cu morati da odogovrim:

pod 1 ) posle turnira dogovor je bio da ja uplatim novac SMK-u iz kragujevca ,a da njih 3 ostalih Vlajke,Cunga,Krka uplate ostale 3 ekipe IZ KS-A (CTB,Risk,HdX),ja sam svoj deo nagodbe ispostovao i saletu uplatio novac ,molio bih saleta da se javi i potvrdi ovu cinjenicu !!!! ja sam trenutno u nekom velikom sranju ali necu pobeci niti bataliti cs , ja obecavam ovim ekipama CTB,Risk,HdX ako vam oni ne vrate novac ja cu vam vratiti prvom prilikom kad se vidimo ili preko racuna moj broj telefona je 062 28 44 30, mozemo sve da se dogovorimo. i svima vam se izvinjam ali verujte da nije do mene nisam mogao ni da sanjam da vama novac nije uplacen . Pozdraw momci i hvala vam sto ste bili na turniru lesko tebi takodje izvinjenje za tih 1000 din javite se dogovoricemo se ljudi smo nismo stoka !!!!! I OPET PONAVLJAM NIJE MOJA GRESKA,JA SAM SVOJ DEO DOGOVORA ISPOSTOVAO !!!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

LESKO BATO TO JE POSAO NAS 4,ALI IMALI SMO 4 EKIPE I PODELILI IH NA 4 DELA :) MENI SU ZAPALI SMEKERI I ZAVRSIO SAM TO SA SALEOM DEDOM NARAVNO DEDA IMA RACUN U POSTANSKOJ STEDIONICI,KAZE OPET AKO OSTALI IZ ORGE NE BUDU HTELI DA VAM IZMIRE TIH 1000 DIN ,IMATE MOJ BROJ ZOVITE ME , SILUJ TE ME :) NP !! POZDRAW SVIMA ODO DA UMREM :) KAD ZAVRSIM RECICU VAM STA SAM RADIO :) POZDRAW SVIMA

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

zadnjih 10 dana nisam usao na rur da vidim sta se dogadja niti na msn niti bilo gde jer sam u nekom velikom poslu i sranjima,i sad videh da samo mene ovde prozivate pa cu morati da odogovrim:

pod 1 ) posle turnira dogovor je bio da ja uplatim novac SMK-u iz kragujevca ,a da njih 3 ostalih Vlajke,Cunga,Krka uplate ostale 3 ekipe IZ KS-A (CTB,Risk,HdX),ja sam svoj deo nagodbe ispostovao i saletu uplatio novac ,molio bih saleta da se javi i potvrdi ovu cinjenicu !!!! ja sam trenutno u nekom velikom sranju ali necu pobeci niti bataliti cs , ja obecavam ovim ekipama CTB,Risk,HdX ako vam oni ne vrate novac ja cu vam vratiti prvom prilikom kad se vidimo ili preko racuna moj broj telefona je 062 28 44 30, mozemo sve da se dogovorimo. i svima vam se izvinjam ali verujte da nije do mene nisam mogao ni da sanjam da vama novac nije uplacen . Pozdraw momci i hvala vam sto ste bili na turniru lesko tebi takodje izvinjenje za tih 1000 din javite se dogovoricemo se ljudi smo nismo stoka !!!!! I OPET PONAVLJAM NIJE MOJA GRESKA,JA SAM SVOJ DEO DOGOVORA ISPOSTOVAO !!!!

potvrdjujem da si uplatio 1k i dodao 250 sa sirom :D

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...