Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

kolika ti je kita?

trust me, you don't wanna know.

inace failure., lep ti je to dps :)

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, posle dve godine kategorickog odbijanja uzeh WoW. Znaci samo wow, nista tbc nista wotlk. On meni trazi da skine patch od tricavih 1.1G, verzija 2.4.2

Na SBBu sam, i na lokalu imam 2.3.0 pech od 850 mega. Da li je moguce da ja rucno skinem ovaj 2.3.0, instaliram ga, pa da mi updater onda skine neki medju pech cija se velicina ne meri u gigabajtima, ili moram da ga pustim da istera ceo 2.4.2

Link to comment
Share on other sites

Hvala, ali to nije odgovor na moje pitanje o patchovanju, a pitam zato sto mi se ne prekida autoudpater, pa da otkrijem da ne radi.

Dakle, skinem 2.3 i instaliram, da li ce autoupdater naci neki 2.3-2.4.2 patch ili ce ko mutav nastaviti da trazi 1.0-2.4.2?

Link to comment
Share on other sites

Gah... skinuo pach od 850, poskidao jos 100 mega patcheva, poceo da skidam patch od 300 mega, smorio se, otisao na blizzardov sajt i video da imam jos oko giga patcheva preko toga. Uzimam sutra od ortaka diskove da poinstaliram sve ko chovek a ne da se ovako podjebavam. Faking wow...

Link to comment
Share on other sites

kako su jadni bg igraci prosto moram svoju tugu da iskazem negde

i poserem se po dkovima i tome sto je od 15 ljudi u abu 10 dk i sto svi idu okolo i ubijaju ljude i trude se nesto

stojim afk na farmi i dolazi dk nesto trci levo desno gubi se imam osecaj drka kitu dok pritiska dugmice za dmg

neke ret pale prave dmg neki prosto sam odusevljen zeljom ljudi da igraju battleground posle ovoliko godina

Link to comment
Share on other sites

Olmajti i pro Igore, carecup mi je prazna ko i tebi i ne kontam u kom si fazonu. Piskila bi - kakila bi. Sad bi hteo pvp sad ti se ne igra. Odlucite se vec jednom sta hocete u svom zivotu!!

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

ma ja danas respec arms da malo igram pvp, 90% ljudi u bg il retri pala il DK...

Sve mi se cini da je warrior, makar arms, jako los za pvp, nista bez healera ne mozes, svako te moze cc, slow ili tako nesto... Al koliko vidim protectiona ne mozes ubiti u pvp :P

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

e moj pve dps warrioru dobrodosao u realan svet :D

arms je uvek i bio sranje solo ali se naravno to sranje ponistava kako se bolje gearujes

i na kraju uvek warr+healer dodju na prvo mesto kada healer dobije gear da ne umire iz udarca a war gear da ubija isto kao i ostali

al dobro upravu si za prot atm je to bolji pvp spec imas 2 stuna 2 silenca dosta prezivaljvanja i dodji

Link to comment
Share on other sites

ma igrao sam i pre ja pvp ali onako bzvz, nikad arene, nego kad mi je dosadno respec arms i pichi. ali nikad me nisu mlatili ko do sad. Npr mage mi pre neki dan lupio 8k arcane barrage crit... Danas DK lupio 7k runestrike crit. Dok je najveci ms sto sam uradio 4k :S i sad svi imaju neki knockback, hex, slow tako da ako se ne chargujes smatraj gg :P

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

druid, cat form , tank and spank fight - 4.9k dps.

http://wowwebstats.com/pvfxvwasb2nl5?s=618...&a=x4713a15

Ovo mi se zbilja svidja..za druida mozes svasta reci ali cat forma nije nikad bila jaca strana druida.

Nice.

btw obozavam ovaj sajt

http://www.warcraftrealms.com/

Setim se nekih davno zaboravljenih likova, eee..

Zima 2005 na 2006stu ..Ta kolicina entuzijazma, stpljenja i uzivanja nije prevazidjena do danas imo.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...