WazzFTW

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About WazzFTW

  • Rank
    Nemam pravo na custom titulu!
  • Birthday 01/12/1993

Kontakt podaci

  • Facebook URL
    http://www.sk-gaming.com/member/wAZZ
  • Skype
    crossover_la

Profile

  • Gender
    Male
  • Klan/Tim:
    DESTINY - СУДБИНА
  • Omiljene igre:
    ЦС
  • Lokacija:
    СРБИЈА БРЕ
  1. wize ispao :D Ljudi izvinjavamo se zbog HLTV,bice update info i sve... skynet operateri nam nisu dozvolili online hltv smaraci...
  2. zato sto su trebali da igraju mec ranije-kasnije,i tako im se promenila mapa... ne znam ni ja, igor je odradio sve i ovako svima odgovara,sad sta je sa mapom,neam pojma,ako bas smeta,neka cimnu igora
  3. Hadzi morali smo edti,ovako je trebalo da bude,kad ti 100 ekipa postavi kad moze kad ne moze,onda izludis :S
  4. majstore postavljeno je tako... samo neki mecevi su pomereni za ranije,zbog ekipa nekih koje nmgu bas tada mec da odigraju :) Evo sada najnovijih informacija sto se tice grupa... Kako bi izasli ekipi expirience u susret, morali smo da promenimo nesto... Naime zamenjene su 2 grupa i 4 grupa, a tako su promenjene i njihove satnice... Kako niko ne bi bio ostecen sto se izlaza i ukrstanja tice, promenjen je i sistem ukrstanja... Naime, naknadno ce se izvlaciti parovi za cetvrtfinale... Sad je igor sve odradio, tako da je samo to editovano... 1-GRUPA: 1.F.theS 2.MNSG 3.inception 2-GRUPA: 1.Coveant 2.overburN 3.DESTINY 3-GRUPA: 1.SOULWAX 2.Zrtve Sekte 3.PLAYNATION 4-GRUPA: 1.authority 2.kassad mix 3.expirience 5-GRUPA: 1.Peytonski Pastuvi 2.MYE 3.LikeWeCare 6-GRUPA: 1.imbaz 2.msz 3.zjv SATNICE: 1-GRUPA: 10h - F.theS vs MNSG (de_dust2) 10h 40min - MNSG vs inception (de_nuke) 11h 20min - inception vs F.theS (de_inferno) 2-GRUPA 12h - Coveant vs overburN (de_dust2) 12h 40min - overburN vs DESTINY (de_nuke) 13h 20min - DESTINY vs Coveant (de_inferno) 3-GRUPA 14h - SOULWAX vs PLAYNATION (de_dust2) 14h 40min - PLAYNATION vs Zrtve Sekte (de_nuke) 15h 20min - Zrtve Sekte vs SOULWAX (de_inferno) 4-GRUPA 16h - authority vs kassad mix(ination mix) (de_dust2) 16h 40min - kassad mix(ination mix) vs expirience (de_nuke) 17h 20min - expirience vs authority (de_inferno) 5-GRUPA 18h - Peytonski Pastuvi vs MYE (de_dust2) 18h 40min - MYE vs LikeWeCare (de_nuke) 19h 20min - LikeWeCare vs Peytonski pastuvi (de_inferno) 6-GRUPA 20h - imbaz vs msz (de_dust2) 20h 40min - msz vs zjv (de_nuke) 21h 20min - zjv vs imbaz (de_inferno) UKRSTANJE SUTRADAN(Dve dobijene mape)(MECEVI POCINJU U 10h),DAKLE MOLE SE SVE EKIPE DA DODJU OD PRILIKE 1h PRE POCETKA SVOGA MECA : a)PRVI CETVRTFINALNI MEC - 10h b)DRUGI CETVRTFINALNI MEC - 12h v)TRECI CETVRTFINALNI MEC - 14h g)CETVRTI CETVRTFINALNI MEC - 16h Polufinale: a)a vs v - 18h b)b vs g - 20h Finale: a vs b - 22h MAPE(POSLE GRUPA): Na osnovu eliminacija mapa