Postovani gejmeri,
U slucaju da smak sveta bude odlozen za neki drugi datum,a ne desi se 21.12.2012 kao sto se najavljuje :))),obavestavam vas ovim putem da se organizuje 22.12.2012 u subotu u Valjevu LAN turnir u cs 1.6 u igraonici "Sonic" koja se nalazi u ulici Kneza Milosa 54.
Ucesce po ekipi je 2000 din.Cisto da bi se druzili i jos malo igrao 1.6 :) .Igraona uzima 5000din ostalo je prva nagrada u zavisnosti koliko ekipa bude ucestvovalo.
Turnir se igra 1 dan,smestaj za ekipe nije obezbedjen :). Valjevo je 100km udaljeno od Bg,vrlo cesto u toku dana imaju autobusi na toj relaciji,cena karte je mislim negde priblizno oko 700 din,a ima i Beovoz koji kosta 200din :).Verujem da i drugim gradovima nije daleko :).
Ekipe koje su potvrdile ucesce:
1. SBC (eeVan ,zeus ,emica ,Mad Man ,lekler ) [uplatili]
2. KVG ( c1cm1, man1ak ,DUSAN/tpv ,el_diablo ,UNTOUCHED[sf) [uplatili]
3. Pazova mix (Rude ,nicPa ,...)
4. TLG (Grati ,vajee ,Mali pista , Todor ,...)
5. Coveant ( Brankica.kurvetina ,Reccon ,SkoCk0 ,HeadCrusher ,dsr) [uplatili]
6. Resistance (eLe ,deki[t] ,m1LAN ,p0db0t ,...)
7. Num. (Sale , GRo.OM* ,Destruction ,Alee ,FoBoSs) [uplatili]
8. KGG (kobrica,wula,Djoxic,lazin,Arm) [uplatili]
9. K-FRAG (PLOKi ,TRKA ,MNdC ,File ,strah) [uplatili]
10.NRG (pitzuk ,fr0a ,hdn ,boquila ,CheroBoolo *) [uplatili]
11.Control ( Urke, tri3d, llz, mufly ,Peshkan...) [uplatili]
12.Sexomani (Anatoli Todorov ,Frcko Sexoman, Stil Stiv,Reti) [uplatili]
Maksimalan broj ekipa je ogranicen na 16.Igrace se na 20 racunara,u 4 grupe po 4 ekipe,2 prvoplasirane prolaze dalje.U grupama se igra bo1,a posle bo3.
Mape koje ce se igrati su :
de_nuke
de_train
de_dust2
de_inferno
de_tuscan
U grupama se igraju de_dust2,de_inferno i de_train,u 1/4 finalu pa do kraja turnira se igra sistemom banovanja mapa.Pravila su ista kao i na ostalim turnirima koji su se igrali kod nas do sad :).
Slike igraone :
https://fbcdn-sphoto...144761934_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...893464704_n.jpg
https://fbcdn-sphoto...699994978_n.jpg
Izvucene grupe :
Grupa A: Grupa B: Grupa C:
1.SBC 1.KVG 1.KGG
2.Control 2.Num. 2.Coveant
3.NRG 3.K-Frag 3.Sexomani
Prve 2 ekipe iz grupe prolaze dalje,tj ostaje 6 ekipa,igrace A1-B2 ,A2-C1 ,B1-C2 .Tri pobednicke ekipe idu dalje plus jedna porazena sa najboljom razlikom,znaci svaka runda je bitna :).Po jedna mapa se igra posle grupa sistemom banovanja mapa .Posle polufinale i finale u bo3,takodje ban . IZvlacenje grupa je snimljeno video zapisom da ne bude posle da je nesto namestano.SBC ,KVG i KGG izabrani su da budu nosioci grupa.Tri ekipe su odustale iz tehnickih razloga :) .Srecno :)
Prijave ekipa se mogu izvrsiti na broj telefona
- 064/2328607 Marko
-064/2956086 Nenad
Ako vas jos nesto zanima,pitajte :)
BROJ ZIRO RACUNA: 355-0000005382174-32
Uplatilac: Ime i prezime, ime ekipe
Primalac: Majstorovic Marko 14000 Valjevo
Svrha uplate: Uplata za turnir
iznos: 2.000 RSD
Mail za sliku iplatnice : gromsteam@gmail.com