Get Adobe Flash player

BladdeR

Members
  • Content count

    36
  • Joined

  • Last visited

About BladdeR

  • Rank
    Nemam pravo na custom titulu!
  1. za avgust cini mi se ali nije reko tacan datum.
  2. nije samo tur ce je odlozen za kraj ljeta tako mi reko gazda :D
  3. turnir se odlazio za kraj ljeta kolko znam.a za smjestaj ne boj te se znm za prosli tur svi su imali mjesta.
  4. zasto preveliki ufur kad turnir traje 5 dana a ekipe imaju besplatan smjestaj i nagrade ce da budu vece , s obzirom na to da je 1000 eura nagradni fond predspotavljam da je 16 ekipa sigurnih ali vjerovatno ce bit i preko
  5. gl sa turom prosli tur proshao sve u najboljem redu , ovaj se nadam jos bolje samim ti sto ce bit i nagrade vece :) i jedan Sticky bi dobro pao :D
  6. ne ne zavrsio se jutros oko 6 ipo
  7. evo iz polufinale rezultate TMG 14 - 16 DooM de_nuke TMG 14 - 16 DooM de_inferno NEW5 3:16 Selected de_nuke NEW5 13:16 Selected de_inferno
  8. Turnir osvojio Selected , u polufinalu igrali su NEW5 vs Selected , DooM vs TMG , u finale Selected vs DooM.svaka cast Sel
  9. uplatili su normalno a bice ubacen demo od hltv , online nismo uspeli da sredimo.
  10. iz A grupe su prosli Veterani i Selected iz B TMG i G team iz C gms i notafraid d grupa se igra
  11. BladdeR

    [RQ] Demos

    Mogli bi se dogovorit nesto oko ovog mog lan turnira ovaj u cg u baru da nam ti uradis poslacu ti ja hltv i to sve sjutra ocinje tur traje do nedeje uvece.
  12. Grupa A 09:00 Padrino vs Veterani Mapa:de_dust2 10:00 Padrino vs DGB Mapa:de_inferno 11:00 Selected vs Veterani Mapa:de_inferno 12:00 Selected vs DGB Mapa:de_dust2 13:00 Padrino vs Selected Mapa:de_nuke 14:00 Veterani vs DGB Mapa:de_nuke Grupa B 15:00 Tmg vs padrino2 Mapa:de_dust2 16:00 Tmg vs Paradox Mapa:de_inferno 17:00 G team vs padrino2 Mapa:de_inferno 18:00 G team vs Paradox Mapa:de_dust2 19:00 Tmg vs G team Mapa:de_nuke 20:00 padrino2 vs paradox Mapa:de_nuke Grupa C 21:00 gms vs not afraid Mapa:de_dust2 22:00 gms vs Reverse Mapa:de_inferno 23:00 system vs notafraid Mapa:de_inferno 00:00 system vs reverse Mapa:de_dust2 01:00 gms vs system Mapa:de_nuke 02:00 notafraid vs reverse Mapa:de_nuke Grupa D sjutra se igra 09:00 Natori vs Niksicka manguparija Mapa:de_dust2 10:00 Natori vs DooM Mapa:de_inferno 11:00 N5 vs Niksicka manguparija Mapa:de_inferno 12:00 N5 vs DooM Mapa:de_dust2 13:00 Natori vs N5 Mapa:de_nuke 14:00 Niksicka manguparija vs DooM Mapa:de_nuke sto se tice satnice nadamo se da ce se u subotu i prije zavrsit nego isli smo po 1h ali vjerovatno ce se prije zavrsavat Ukrstanje A1 vs B2 A2 vs B1 C1 vs D2 C2 vs D1
  13. Grupa A Padrino Veterani DGB Selected Grupa B TMG Padrino2 Paradox G team Grupa C gms Not afraid Reverse system Grupa D Natori Niksicka manguparija DooM N5 1 grupa pocinje u 9h