Jump to content

KGB 1na1 aim tour


Recommended Posts

Izlged sistema igranja i satnica:

21566947qg4.jpg

Mech pocinje u dato vreme kao na slici ! prvih 15 minuta igraci koriste za zagrevanje. Ukoliko neki od igraca bude kasnio sudija ce sparingovati sa drugim igracem dok ovaj ne dodje , kasnjenjem na mech smanjujete svoje vreme za zagrevanje. Ukoliko igrac bude kasnio 16 minuta biva diskvalifikovan iz daljeg toka turnira ako oba igraca ne dodju na mech oboica su diskvalifikovani iz daljeg toka a igrac koji je trebao sa pobednik tog mecha da ukrsti u daljem toku turnira dobija def win u tom kolu i nastavlja tek od sledeceg kola.

Pobednik mecha je onaj covek koji prvi osvoji 15 rundi. Nema promena strana !!

Mape

ak-colt/galil-famas/aug-sig

gotfrag_aim

aim_sk_ak_m4

aim_sk_aug-sig

aim_qpad_2006

aim_sK_galil_famas

usp-glock-deagle

gotfrag_deagle

aim_sk_glock

aim_map_usp

aim_sk_usp_deagle

awp

awp_fear

awp_gotfrag

awp_india

aim_sk_awp

Map pack za turnire mozete skinuti sa ovog linka

http://rapidshare.com/files/130208826/1na1...ur_map_pack.zip

Gledacu da ubacim jos neke mape za pistol i awp sekciju !

Prva 3 turnira ce biti promo (for free)

Prvi turnir ce biti odigram 2 i 3 avgusta 2008 godine drugi turnir ce biti odrzan 16 i 17 avgust a treci 6 i 7 septembra. Prijave za drugi i treci turnir pocinju posle zavrsetka prvog odnosno drugog turnira i trajace do 14 avgusta odnosno 4 septembra. Satnica za prva 3 turnira ce biti ista kao sa slike gore.

Prijave slati na veritasdejan@hotmail.com u obliku:

nick :

steam ID :

kontakt :

mesto :

Ako zelite da pomognete organizaciji poslati na isti mail prijavu u obliku:

nick :

kontakt :

mesto :

ili u prijavi za igraca dodate da zelite biti i sudija pored igranja na turniru

Zadnji rok za prijavu je 31 jul 2008 godine !!!

Ocekujem da ce za ova prva 3 turnira biti vise od 32 prijavljena igraca. U tom slucaju ce par ljudi iz organizacije odabrati 32 najkvalitetnija pojedinca kako bi turnir bio sto bolji. Nece biti izazova !

Za prva 3 turnira cu ja zajedno sa jos par ljudi odrediti 16 povlascenih(nosioca) i 16 nepovlascenih igraca. Tokom ta tri turnira igraci ce skupljati bodove pomocu kojih ce se odredjivati nosioci za naredna 3 turnira. Bodovi iz razlicitih aim turnira(npr pistol i awp) se ne sabiraju vec ce se svaki posebno vrednovati.

prvo mesto = 10 bodova

drugo mesto = 8 bodova

3/4 mesto = 5 bodova

5-8 mesta = 3 boda

9-16 mesta = 1 bod

Tokom celog turnira mozete pratiti mecheve na HLTV-u

Ako posle prva 3 turnira vidimo da je zainteresovanost velika prosiricemo sledeca 3 na 64 igraca

Sto se tiche silent run-a treba da pregovaram sa nekim ljudima pa da vidimo kako cemo to da sredimo. Mozda bude bila skripta mozda ne :) videcemo...

Liga ce biti steam zbog velikog fejkovanja na non steam ligama.

Sva pitanja na PM ili na mail! Ne zelim da vidim spamove na topicu i postove tipa gl hf ! Raven put it to sticky ! Svi spameri ce dobiti dvodnevnu suspenziju a mozda i vecu kaznu !!

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa kupi mu ti onda neki serverchic za ovu prigodu otprilike EPS pro samo 60 evrica [:D][8D][:D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...