Jump to content

Pocetnik----pomozite


DexyForEVER

Recommended Posts

igra nema veze sa strategijom , WOW je MMORPG (massive multiplayer online roleplaying game ) tj fazon sta znam Diablo , samo mnogo bolje uradjeno ( 3D fkors) i to sto je online ( Mnogo igraca u isto vreme povezani internetom na jedan od servera .

hehe , nemoj da mislis da sam neki ozbiljan baja [;)]

Link to comment
Share on other sites

Pa igrica je upravljacka strategija. Mnogo slicna SIMS-ima i imas svog lika koga unapred napravis i pravis mu kucu, trazis devojku, cilj ti je da se ozenis i kupis vilu na obali Wetlands-a... OMFG :)

Kakva pitanja :) I to na kom mestu. Ljudi se dogovaraju kad ce na Onixya-u, a on pita "Sta je wow?" :) Pa, za to postoji zvanicni sajt www.wow-europe.com pa citaj brate i vidi screenshotove.

P.S. Predlazem ti da procitas internet bon-ton sti se tice pisanja velikih slova. A, pootovo podebljana caps slova. Ja bi ovu temu izbrisao...

Link to comment
Share on other sites

Hheheh gde imas kucu? Ja se smuvah sa nekom elfico-m al bi roknuo onu sylvanu :) Kazu dobra u krevetu a ladna ko spricer :))

Sad sam se skrasio western plaguelands, kupio kucu, imam pasce kao pet-a deca trce lvl 2 i tako... :) Zivot ne moze biti bolji, a krevete sam sad kupio u AH epic, daju mi cak do +50 stamine :P

@Cold Fingers

Bio skoro u zf-u drop samsungov jedan, al ebga roll mi bio 10 :(

P.S. [drinker] ala se*em ne mogu sam sebi da se nacudim :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...