Jump to content

WTS- Rogue, Hunter, Paladin 2x lvl 90 1x lvl 85.


Astora

Recommended Posts

Topic..Na prodaju wow nalog sa 3 lika na istom..Rogue lvl 90, Hunter lvl 90 i Paladin lvl 85

- Rogue i Hunter se nalaze na Stormscale realmu -Horde a Paladin se nalazi na Boulderfist realmu, takodje Horde.

Rogue:

Profesije Mining 600...Skinning 600..Archeology 530,First Aid 600, Fishing 450

Achiev Poeni: 7.100

Titule:The Patient,Jenkins,Assistant Professor,Associate Professor,Starcaller,Twilight Vanquisher,The Kingslayer,The Light of Dawn,Destroyer's End..

Mounts:Posedujem dosta mountova i takodje posedujem flying mount od Aeonaxx ,Rusted-Proto Drake ironbound proto drake,red proto drake itd..

- Hunter: : Leatherworking 600 Engineering 600. Solidan gear posedujem na oba lika, s tim sto ne igram nesto preterano WoW u zadnje vreme.

- Flying 310 %

- Golds 3.000

Account je licno moj ,ja sam ga napravio...Kupovao sam iskljucivo Game time Card i nikad nisam zeleo da se bakcem sa raf game time-om.

Paladin nije vredan pomena jer sam ga samo izlevelovao i trenutni ilvl mu je 390 ako se ne varam

Uplatio sam novi game time card 2 meseca pre 5 dana tako da imate 2 meseca igranja i da ne razmisljate oko toga.

Sto se tice cene..ona je 6.000 dinara i najnize sto bih spustio je 5.000 dinara... Ali, ako se javi ozbiljan kupac, mozemo korigovati cenu.

Kontakt:

-Facebook : https://www.facebook.com/ranzo.kami

-MSN: 4anubis@live.com

-Telefon : 061/149-60-62 Zoran Jankovic iz Indjije

Hvala ! :)

Edited by edit_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...